Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.

Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.

Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.
Dim. 90 x 125 cm h: 95 cm
SKU: 2903220495.
Category: Meubel.
Auction day: 30 March 2022 19:00
Catalogue #495
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #186

    Een gebeeldhouwd eikenhouten tweedeursgarderobe, rijkelijk versierd met barokke motieven van putti, fruit, engelen en vogels. Omstreeks 1900.

    Une armoire à deux portes en chêne sculpté, richement décorée de motifs baroques de putti, de fruits, d'anges et d'oiseaux. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 218 x 184 x 73 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #565

    Een reeks van zes mahoniehouten stoelen met gesculpteerde versiering in de rug en met gerainureerde voorste poten.

    Suite de six chaises en acajou à dossier et pieds avant sculptés.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #615

    Een zwartgelakte Chinese salontafel met een pietra dura decor van diverse personages in het blad onder glas.

    Une table basse chinoise laquée noire à décor en pietra dura de divers personnages dans le plateau sous verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 53 x 104 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #545

    Een mahoniehouten barmeubel met deksel, neerklapbaar blad en twee paneeldeuren onderaan.

    Un meuble de bar en acajou avec couvercle, dessus rabattable et deux portes à panneaux en bas.
    No longer available
    Dim. 101 x 102 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #330

    Een paar mahoniehouten stoelen, versierd met drie ringen in de rug en met sober ingelegd biesje.

    Paire de chaises en acajou, décorées de trois anneaux dans le dossier et d'une sobre garniture marquetée.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #146

    Een eikenhouten commode met drie laden.

    Commode en chêne à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 97 x 132 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #86

    Een vierdelige teakhouten tuinset op kinderformaat, bestaande uit twee stoelen een rond tafeltje en een bankje.

    Un ensemble de jardin en teck de quatre pièces pour enfant, composé de deux chaises, d'une table ronde et d'un banc.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #320

    Een eikenhouten bijzetkastje met een lade en twee deurtjes in briefpaneel.

    Meuble d'appoint en chêne avec un tiroir et deux portes en panneau à lettres.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #485

    Een rechte secretaire van mahoniehoutfineer met twee deuren onder en een lade boven het klapblad. Met marmeren blad bovenaan.

    Bureau droit en placage d'acajou à deux portes en dessous et un tiroir au dessus du plateau rabattable. Avec dessus en marbre au sommet.
    No longer available
    Dim. 146 x 92 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #475

    Een antieke achthoekige eikenhouten tafel met getorste poten en versierd met gebeeldhouwde vogels en leeuwenkoppen.

    Une ancienne table octogonale en chêne aux pieds torsadés et décorée d'oiseaux et de têtes de lion sculptés.
    No longer available
    Dim. 120 x 122 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #676

    Een notenhouten meubeltje met twee lades, opklapbare zijvleugeltjes op gedraaide poten. Een van de zijvleugels klapt niet open.

    Meuble en noyer à deux tiroirs, battants latéraux rabattables sur pieds tournés. Une des ailes latérales ne s'ouvre pas.
    No longer available
    Dim. 77 cm x 58 cm x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #166

    Een tweeledige eikenhouten vitrinekast met twee paneeldeuren onderaan.

    Une vitrine en chêne en deux parties avec deux portes à panneaux en bas.
    No longer available
    Dim. 230 x 126 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #535

    Een mahoniehouten buffet met drie laden en drie paneeldeuren.

    Buffet en acajou ouvrant à trois tiroirs et trois portes pleines.
    No longer available
    Dim. 91 x 182 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #326

    Een paraplubak met vlechtwerk, op leeuwenpootjes en met handgeschilderd bloemendecor.

    Un porte-parapluie en vannerie, sur pattes de lion et à décor floral peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #515
    Polipol

    Een paar elektrisch bedienbare relaxfauteuils, bekleed met bordeauxrood suède. Eén met voedingskabel, de andere met oplaadbare batterij.

    Une paire de fauteuils inclinables à commande électrique, recouverts de daim rouge bordeaux. L'un avec câble d'alimentation, l'autre avec batterie rechargeable.
    No longer available
    Dim. H: 105cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #176

    Een eikenhouten dressoir met twee paneeldeuren en twee laden, versierd met barokke motieven en op balusterpoten.

    Buffet en chêne à deux portes à panneaux et deux tiroirs, décoré de motifs baroques et reposant sur des pieds balustres.
    No longer available
    Dim. 190 x 109 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #206

    Een eikenhouten buffet met drie paneeldeuren en drie laden en met vier gebeeldhouwde hoofdjes.

    Buffet en chêne à trois portes à panneaux et trois tiroirs et à quatre têtes sculptées.
    No longer available
    Dim. 110 x 216 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #216

    Een tweeledig eikenhouten meubel met twee grote en twee kleine paneeldeuren met cassettes.

    Un meuble en chêne en deux parties avec deux grandes et deux petites portes à panneaux avec cassettes.
    No longer available
    Dim. 190 x 135 x 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #666

    Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding.

    Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir.
    No longer available
    Dim. H:105cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #156

    Een eikenhouten tweedeurs garderobe.

    Une armoire à deux portes en chêne.
    No longer available
    Dim. 208 x 177 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #680

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. 150 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #595

    Een paar crapaudzeteltjes met beige bekleding.

    Une paire de sièges crapaud avec couverture beige.
    No longer available
    Dim. H:87cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #340

    Een borstelkastje met gedreven messing en spiegel en met twee borstels binnenin.

    Une armoire à brosses en laiton martelé et miroir et avec deux brosses à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. 65 x 47 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #276

    Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.

    Guéridon en chêne à plateau tournant.
    No longer available
    Dim. 55 cm x 50 cm x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #305

    Een vuursteenpistool.

    Un pistolet à silex.
    No longer available
    Dim. l: 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #157
    Jean-François Etcheto
    Period: 1853-1889

    “François Villon, de minnestreel”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd en met gieterijmerk van Thiébault Frères, Paris.

    « François Villon, l'amant ». Une statue en bronze patiné. Signée et avec la marque de fondeur de Thiébault Frères, Paris.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #53

    “Superior Railway Timekeeper”. Een Zwitsers zakhorloge. In werkende staat. Met horlogehanger in de vorm van een vogelkooitje.

    « Chronométreur supérieur des chemins de fer ». Une montre de poche suisse. En état de marche. Avec pendentif à montre en forme de cage à oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #688

    Een geslepen kristallen inktpot in messingen montuur. Met voetstuk en deksel van zwart glas (?). Met koperen pennenhouder.

    Encrier en cristal taillé dans une monture en laiton. Avec socle et couvercle en verre noir (?). Avec porte-stylo en cuivre.
    No longer available
    Dim. 13 cm x 14 cm x 21 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #506

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 270 x 360 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #617

    Een polychrome fruitschaal van Imari porselein met decor van kraanvogels.

    Un bol à fruits en porcelaine polychrome Imari à décor de grues.
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #293
    Smiths Empire

    Een scheepsklok in verchroomde kast.

    Une horloge de navire dans un boîtier chromé.
    No longer available
    Dim. Ø: 26,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #26

    Een gesculpteerd notenhouten cabrioletfauteuil.

    Un fauteuil cabriolet en noyer sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #502
    Boch Frères Keramis - La Louvière

    Een uitgebreid aardewerken eetservies met decor ‘Dordrecht’, bestaande uit 17 diepe borden, 12 grote borden, 12 kleine borden, 12 kopjes en onderbordjes, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje, een diepe schaal, drie schotels in verschikkende groottes, een fruitschaal, een sauskom en een grote en een kleine terrine. Onderaan gemerkt.

    Un vaste service de table en faïence à décor "Dordrecht", composé de 17 assiettes creuses, 12 grandes assiettes, 12 petites assiettes, 12 tasses et soucoupes, une théière, un sucrier, un pot à lait, un bol profond, trois soucoupes de différentes tailles , un bol à fruits , un bol à sauce et une grande et une petite terrine. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #103
    Précise

    Een zakhorloge in 800‰ zilveren kast. Sleuteltje ontbreekt. Met vol messingen horlogehanger in de vorm van een staande klok.

    Une montre de poche dans un boîtier en argent 800‰. La clé est manquante. Avec pendentif de montre entièrement en laiton en forme d'horloge grand-père.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #590

    Een 18 K geelgouden zakhorloge met sleuteltje en lange vergulde ketting.

    Une montre de poche en or jaune 18 carats avec clé et longue chaîne plaquée or.
    No longer available
    Dim. bruto 33,15 g Ø 3,5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #697

    Een lot antiek glaswerk, bestaande uit acht glaasjes met gegraveerde decors, twaalf glaasjes met swirls in de voet en tien geslepen kleurloze glaasjes.

    Lot de verrerie ancienne, composé de huit verres à décors gravés, douze verres à volutes dans le pied et dix verres incolores taillés.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 - 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More