#685
#296L & F Moreau
#157
Pendule de style Louis XVI en bronze doré, albâtre et porcelaine dans l’esprit de Sèvres. Surmontée d’une femme debout, tenant un portrait d’Henri V sur une colonne, et d’un enfant jouant avec son chien. Mouvement manque. Nous ajoutons deux candélabres semblables montés en lampe.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 300/400 -
#437
Garniture de cheminée en pierre de taille aux accents en marbre, comprenant une pendule au cadran en laiton et deux cassolettes en forme de coupes aplaties. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 20°0/240
#639Val St. Lambert
Een lot gekleurd kristal bestaande uit twee vazen en een lampenvoet. Gemerkt.
#722
“Compositie”. Gemengde techniek. Toeschrijving op keerzijde: Vandenbranden.
#499Jan De Mayer
“Hoevezicht te Latem”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme à Laetem”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 42 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#264Anne Redporth
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#710Jean d’Eve
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre à bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#780
#769Lilihan
Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#534Braun
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 77 x 57 cmEstimate: € 100/150 -
#45
Twee Chinese kommetjes van blauw en wit porselein met een vis in het decor.
#202George Van RaemdonckPeriod: 1888-1966
“Portret van een dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1936. Herdoekt.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et daté 1936. Retoilée.No longer availableDim. 195 x 150 cmEstimate: € 2500/3000 -
#17
#470Omega
Een automatische roestvrij stalen herenpolshorloge.
Montre automatique à bracelet homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 150/200