Similar lots by type
-
-
#367
Een art-deco beeldje van een polychroom metalen reeënkopje op een zwart marmeren voetstuk.
-
#452
Een set van 3 Chinese panelen, pietra dura in speksteen met alledaagse taferelen.
-
#351
Een set van 2 polychrome geglazuurde haanvormige terrines in majolica.
-
#413Val Saint Lambert
Een lot van drie persglazen kandelaars met religieus thema, alledrie getekend Val Saint Lambert.
-
#108
Een paar casolette vazen, wit geaderd marmer en brons, gedecoreerd met gezichten aan de oren.
-
#377
Een lot van twee souvenirs uit de 1ste wereldoorlog bestaande uit een groot kaliber kogel gemonteerd op een koperen voetstuk en een ‘trench-art’ obus met vermelding ‘OORLOG’ en ‘Eendracht Maakt Macht’, de obus is gedateerd 1917.
-
#183Frans RosPeriod: 1883 - 1968
Een oud schilderspallet met schilderskoffertje die beiden toebehoorden aan de Lierenaar Frans Ros, een Belgische kunstenaar, portretschilder en van 1929 tot 1957 achtste directeur van de tekenacademie te Lier.
-
#315
Een lot van 3 bierpullen waarvan 2 in blauw en wit aardewerk met opschrift ‘LITRE’, beide gemerkt waarvan op de ene W21, de andere niet meer leesbaar. En een kristallen pul. Eén pul ontbreekt het tinnen deksel en vertoont schilferschade alsook haarlijnscheurtjes en een restauratie.
-
#9
Het gewei van een springbok met een schedeldeel op een plank gemonteerd.
-
#98
“L'Ancetre”. Een brons gegoten beeldje op marmeren voet, naar Auguste Moreau.
-
#87
“Bicorne Marine Imperiale”. Een hoed uit de periode van Napoleon III met bijgevoegd een set epoletten in koper en vilt met bijlen en vlammen.
-
#651
Een art-deco tafellamp met een bronzen beeld van een druivenmeisje gezeten op marmer. Achteraan een lamp tussen twee halfronde glazen platen.
-
#105
Een antiek koperen luchter met gesculpteerd florale ornamenten en 16 lichtpunten.
-
#341
Een massief eiken doos met schuifdeksel, opgebouwd met oude gebeeldhouwde elementen.
-
#653
Een lot van 2 koperen batik stempels, waarvan 1 met vogels en 1 met floraal patroon. Java Tjap, Indonesië.
-
#332
Een grote 19e eeuwse Delfts blauwe porseleinen kom met florale motieven. Tekenen van restauratie aan de bovenrand.
-
#638
“Kattekop”. Bolvormige wijnfles, zogenaamde kattenkop of buikfles, met slanke hals van groen glas, met diep ingetrokken ziel met zg. pontilmerk.
-
#668
Een lot porselein in paasthema bestaande uit een bruids-pot in de vorm van een groot ei met in biscuit twee tortelduifjes, twee Putti die een ei dragen en een meisje met mandje naast een ei.
-
#148
Een vergulde pendule met een gezeten voorname jonkvrouw onder stolp. De stolp is achteraan gebarsten.
-
#648
Een lot van 5 houten batik-stempels met diverse patronen, Java Tjap, Indonesië, begin 20e eeuw.
-
#125
Een set van 3 grote vintage luchters, staal en koper, met 12 lichtpunten elks afgewisseld door groene bladeren. 1 sokketje dient vervangen te worden.
-
#343
Een laat 19e eeuwse tête à tête, 8-delig in porselein, met handbeschilderd bloemmotief en een lichtblauwe rand. Niet gemerkt. Draagt een herstelling aan de schenktuit van het theepotje.
-
#177Emile Gallé
Een lot van twee glaspasta vaasjes met natuurmotieven, beide gesigneerd Gallé. Vroeg 20ste eeuws.
Other lots in this auction
-
#101Susan Luppino
“Cavallo”. Een brons gegoten beeldje van een gestileerd paard. Onderaan gesigneerd en genummerd 56/200.
-
#403
Een grote Chinese balustervaas met een blauw en grijs decor van bloemen en met twee oren in de vorm van draken. Op een houten sokkeltje. Enige craquelure op de rugzijde.
-
#661
Een paar verguld metalen vintage beeldjes van kemphanen. Gemerkt in de vleugels “Made in Italy”.
-
#354
“Modernistisch landschap bij ochtendgloren”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
-
#169Anna Eva Bergman
“Composition”. Een kleurenlitho op papier, buiten de plaat gesigneerd Anna Eva Bergman, genummerd 22/50, uit 1958.
-
#459Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Geabstraheerd landschap”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd. Onderaan gesigneerd.
-
#84Gaston SchuermansPeriod: 1891-1967
“Kobe”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd 1947.
-
#364
Een beschilderde houten plaquette met Aziatische taferelen.
-
#68
Een gepatineerd aardewerken buste van Jezus op marmeren voet. Verso gesigneerd.
-
-
#468Salvatore Melani Arnova 194
Een vintage gipsen beeld van een Afrikaanse man in kano. Onderaan gesigneerd en gemerkt. Salvatore Melani voor Arnova 480.
-
#437
“Geisha”. Een meerkleurig Satsuma porseleinen beeldje met verguld decor.