#202Foucart à BruxellesEen driedelig schouwgarnituur van vuurverguld brons in barokke stijl, bestaande uit een pendule, versierd met twee engeltjes, en twee vijfarmige kandelaars, gedragen door putti. XIXe eeuw. Op houten voetstukken. Met slinger en sleutel.
Garniture de cheminée en bronze doré de style baroque comprenant une pendule, décorée de deux angelots et deux candélabres à cinq bras portés par des putti. XIXe siècle. Sur bases en bois, avec clé et balancier.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 800 / 1200
#351Ice mould. Victoriaans tin.
#635Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
#210Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hartje bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
#303Twee beelden van brons, bestaande uit een buste van Napoleon en een leeuw.
#38Een paar verzilverd metalen kandelaars in Georgian stijl.
#330Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljant van ± 0,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
#798Een olieluchter met aardewerken kap.
#556“Dansend koppel”. Een gegoten beeld. Betonrot.
#329“Waterdraagster”. Een koperen beeld.
#796Een wandkapstok.
#805Een vintage hanglamp met drie gekleurde glazen kappen aan messingen frame.
#717Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005“Een plaasteren herenbuste”. Atelierwerk. Onderaan gesigneerd.
“Buste d’homme en plâtre”. Travail d’atelier. Signé en bas.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 60 / 80