Similar lots by type
-
#427
Een paar bronzen beeldjes van mannen met een sabel. Eén veer op een hoed manco. XIXe eeuw.
Paire de statuettes en bronze représentant des homme aux sabres. Une plume de chapeau manque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30/40 -
#308
Een bronzen adelaar op zwart marmeren voet.
Aigle en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100/150 -
#211
“Moeder en kind”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel.
“Mère et enfant”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 300/500 -
#810
Een gebeeldhouwd eikenhouten schouwelement met versieringen in Lodewijk XV-stijl. Omstreeks 1800.
Elément de cheminée en chêne sculpté à décor Louis XV. Vers 1800.No longer availableDim. b: 180 cmEstimate: € 200/300 -
#224
“Vrouwe Justitia”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘JV’ en gedateerd 1904.
“Dame Justice”. Huile sur toile. Monogrammée JV et datée 1904.No longer availableDim. 64,5 x 85 cmEstimate: € 200/300 -
#576
Een bronzen waterbassin met twee kindjes.
Bassin à eau en bronze orné de deux enfants.No longer availableDim. h: 95 x 100 cmEstimate: € 1000/1400 -
#88
Een snavelkan en een een koffiekan van tin, waarbij de tweede met een gegraveerd decor en een houten handvat.
Cruche couverte et une cafetière en étain, la deuxième à décor gravé et à manche en bois.No longer availableDim. h: 24 & 36 cmEstimate: € 60/80 -
#221Emile LaportePeriod: 1858 - 1907
“Jongetje met zeilbootje”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Petit garçon aux voilier”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 400/500 -
#136
Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.
Table en acajou à tablette ronde. Travail anglais.No longer availableDim. Ø 95 - H. 74 cmEstimate: € 100/120 -
#141
“Hamlet”. Een bronzen beeldje met een ivoren schedeltje. Op onyxen voetstuk.
“Hamlet”. Statuette en bronze à la tête en ivoire. Sur base en onyx.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 140/180 -
#630
Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400/440 -
#203Mathurin Moreau
“Meisje met kip en duiven”. Een bronzen beeld. Gesigneerd ‘Hors concours’.
“Fille aux poules et pigeons”. Sculpture en bronze. Signée “hors concours”.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 600/800 -
#108
Een aardewerken siercoupe met meerkleurig decor, gedragen door bronzen bacchanten en met ramskoppen. Onderaan gemerkt.
Coupe décorative en faïence à décor polychrome portée par des bacchantes en bronze et ornée de têtes de bélier. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 220/240 -
#231
“Naakten met engeltje”. Een bronzen groep op een zwart marmeren sokkel.
“Nus à l’angelot” Groupe en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 400/600 -
#121
Een driedelig schouwgarnituur van messing en porselein, bestaande uit een pendule en twee kandelaars, versierd met handgeschilderde decors.
Garniture de cheminée trois pièces en laiton et porcelaine comprenant une pendule et deux candélabres décorés à la main.No longer availableDim. h: 52 & 63 cmEstimate: € 650/800 -
#451
Een staande Thaise Boeddha van brons.
Bouddha debout en bronze. Travail Thaï.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 350/550 -
#599
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360/400 -
#283
Een gepolychromeerde houten Madonna met kind. Mogelijk Filipijns, begin XIXe eeuw.
“Vierge à l’Enfant” en bois polychrome. Philippines (?), début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#684Camiel Van Haesendonck
“Antwerps Steegje.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ruelle à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#694
“Goudfazanten”. Een Chinees borduurwerk op zijde.
“Faisans dorés”. Broderie chinoise sur soie.No longer availableDim. 34,5 x 57,5 cmEstimate: € 50/70 -
#715Willy Vandersteen
Lot albums “Suske en Wiske”, rode reeks, gekleurd. 50 stuks (daarin begrepen “De gekalibreerde kwibus”. Nummers tussen 91 (1969) en 143 (1973).
Lot d’albums “Suske en Wiske”, série rouge en couleurs. 50 pièces (y compris “De Gekalibreerde kwibus”. Numéros entre 91 (1969) et 143 (1973).No longer availableEstimate: € 50/80 -
#413Herend, Hongarije
Een porseleinen siervaas op vier vergulde leeuwenpootjes, versierd met een meerkleurig decor van vlinders en vogels. Onderaan gemerkt.
Vase décoratif en porcelaine sur quatre petites griffes et décoré d’un décor polychrome de papillons et d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40/50 -
#64
Twee gravures, bestaande uit een voorstelling van een praalboog en een zicht op Boom en de Rupel naar een werk van Vander Neer.
Deux gravures comprenant un arc d’honneur et une vue sur Boom et la rivière Rupel, d’après un oeuvre par Vander Neer.No longer availableDim. 33 x 21 & 39 x 54 cmEstimate: € 30/50 -
#347
Een verzilverd metalen bestek met een Lodewijk XV-motief, bestaande uit kleine vorken en messen, grote vorken, messen en lepels, koffielepels en desservorkjes. Compleet voor twaalf personen en in koffer.
Couvert en métal argenté à motif Louis XV comprenant des petits fourchettes et couteaux, des grands fourchettes, couteaux et cuillères, des cuillères à café et des fourchettes à dessert. Complet pour douze personnes et dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#252
“Stadsgezicht bij kade.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de ville au quai”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#411
Een dominospel in doosje, alles van grijs geaderd marmer.
Jeu de domino et sa boîte entièrement en marbre veiné gris.No longer availableDim. L. 18,5 cmEstimate: € 35/50 -
#781
Drie bordjes van Delfts aardewerk met meerkleurige decors, waarbij een koppel met een bloemenvaas in het decor en een pannekoekbordje met een decor van een personage met bloemen. Omstreeks 1800.
Trois assiettes en faïence de Delft à décor polychrome dont un couple décoré d’un vase fleurie et une assiette pannenkoek décorée d’un personnage et des fleurs. Vers 1800.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 300/350 -
#14
Een lot van elf paardenkoetsjes van meerkleurig porselein.
Lot de onze petites calèches en porcelaine polychrome.No longer availableDim. l: 8 - 19 cmEstimate: € 55/85 -
#353
Een messingen jachthoorn.
Cor en laiton.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60/80 -
#322
“Abbaye de Tongerlo” Een oude ingekaderde gravure.
“Abbaye de Tongerlo”. Ancienne gravure encadrée.No longer availableDim. 43,5 x 55,5 cmEstimate: € 100/120