Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes, versierd met XVIIIe eeuwse personages in hoogreliëf.

Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes, versierd met XVIIIe eeuwse personages in hoogreliëf.

Une garniture de cheminée en trois pièces, comprenant une pendule et deux petits vases, décoration de personnages du XVIIIème siècle en haut-relief.
Dim. h: 30 cm
SKU: 2210190081.
Category: Aardewerk.
Auction day: 22 October 2019 19:00
Catalogue #81
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #91

    Een driedelig schouwstel van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee vazen, gedecoreerd met een Hollands gezin.

    Une garniture de cheminée en faïence polychrome, comprenant une pendule et deux vases, décoration d’une famille hollandaise.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #558
    Michel Hereman

    “Post-apocalyptisch wezen met prooi”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.

    ”Etre post-apocalyptique avec sa proie”. Sculpture en terre cuite glaçurée. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #428

    “Officier te paard”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Kleine beschadiging achteraan.

    ”Officier à cheval”. Une statue en faïence polychrome. Travail italien. Petit dégât au dos.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #312

    Een bas-reliëf van terracotta met een voorstelling van putti en een hond aan een houtvuur.

    Un bas-relief représentant un putti et un chien auprès d’un feu ouvert.
    No longer available
    Dim. 46 x 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #393
    Sadler

    Een Engelse aardewerken theepot met een verguld decor.

    Une théière en faïence anglaise à décor dorée.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #163

    Een paar atlanten van pijpaarde als schoorsteenmantelversiering.

    Paire d’atlantes en terre de pipe faisant partie d’une cheminée.
    No longer available
    Dim. h: 125 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #451

    Een paar tempelleeuwen van meerkleurig geglazuurd Chinees aardewerk.

    Une paire de lions de temple en faïence de Chine à glaçure.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #107

    Een schotel van geglazuurd aardewerk met een reliëfdecor van een kreeft en zeevruchten, naar de Palissy.

    Un plat en faïence à glaçure, décor en relief d’un homard et de fruits de mer, d’après Palissy.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 120 / 140

Other lots in this auction

  • #771

    Een theepot, koffiekan en schenkkan van monochroom wit en verguld porselein. Tijdperk Louis-Philippe.

    Une théière, une cafetière et une verseuse en porcelaine blanche monochrome et dorures. Période Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 23 - 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #415
    Pazuki London

    Twee verschillende kleurrijke sjaals van rayon en zijde waarvan één met borduursel.

    Deux châles différents en rayon et soie multicolore dont un brodé.
    No longer available
    Dim. 150 x 26 en 140 x 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #791

    Chromen staanlamp. Jaren zeventig.

    Lampadaire en chrome. Années 70.
    No longer available
    Dim. H.115 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #325
    Annyta Lolyta

    Drie verschillende wintersjaals van wol en zijde. Toerako. Magenta. Universe grey.

    Trois châles divers en laine et soie. Tourako. Magenta. Universe Grey.
    No longer available
    Dim. 150 x 60 en 140 x 28 en 130 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #606
    Tabriz

    Handgeknoopt wollen tapijt. Centraal medaillon omgeven door bloemenmotieven. Brede heratiboord. Perzisch werk. Lichte randslijtage.

    Tapis persan en laine. Noué main. Médaillon central entouré de fleurs. Large bordure herati.
    No longer available
    Dim. 355 x 281 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #735
    The Bridge

    Twee verschillende paraplu’s met houten handvat.

    Deux parapluies différents à manches en bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #754
    André Goezu
    Period: °1939

    “Un regard dans la ville”. Litho. Gesigneerd en genummerd 89/100.

    ”Un regard dans la ville”. Litho. Signée et numérotée 89/100.
    No longer available
    Dim. 41 x 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #591

    Een gestileerd hoofd van wit marmer.

    Tête stylisée en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #575
    Nannini

    Een grijze muts met bijpassend tasje van wol.

    Bonnet gris et sac assorti en laine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #84

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. In de stijl van de XVIIe eeuw.

    ”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Dans le style du XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 20 x 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #155
    Mandarina Duck

    “Knock business”. Een rode pochette van leder en textiel.

    “Knock business”. Pochette rouge en cuir et textile.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #524

    Tien ingekaderde ex-librissen.

    Dix ex-libris encadrés.
    No longer available
    Dim. ± 9 x 10 cm
    Estimate: € 50 / 55
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More