Similar lots by type
-
#107
Een schotel van geglazuurd aardewerk met een reliëfdecor van een kreeft en zeevruchten, naar de Palissy.
Un plat en faïence à glaçure, décor en relief d’un homard et de fruits de mer, d’après Palissy.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 120/140 -
#393Sadler
Een Engelse aardewerken theepot met een verguld decor.
Une théière en faïence anglaise à décor dorée.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 20/30 -
#312
Een bas-reliëf van terracotta met een voorstelling van putti en een hond aan een houtvuur.
Un bas-relief représentant un putti et un chien auprès d’un feu ouvert.No longer availableDim. 46 x 76 cmEstimate: € 100/150 -
#428
“Officier te paard”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Kleine beschadiging achteraan.
”Officier à cheval”. Une statue en faïence polychrome. Travail italien. Petit dégât au dos.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#163
Een paar atlanten van pijpaarde als schoorsteenmantelversiering.
Paire d’atlantes en terre de pipe faisant partie d’une cheminée.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 400/600 -
#81
Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes, versierd met XVIIIe eeuwse personages in hoogreliëf.
Une garniture de cheminée en trois pièces, comprenant une pendule et deux petits vases, décoration de personnages du XVIIIème siècle en haut-relief.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#451
Een paar tempelleeuwen van meerkleurig geglazuurd Chinees aardewerk.
Une paire de lions de temple en faïence de Chine à glaçure.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 45/55 -
#558Michel Hereman
“Post-apocalyptisch wezen met prooi”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Etre post-apocalyptique avec sa proie”. Sculpture en terre cuite glaçurée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/140 -
#213Constantin Louis Detouche
Een schouwpendule van verguld brons en albast, bovenaan getooid met een vrouw met vogel bij een zuil met bloemenvaas.
Une pendule de cheminée en bronze doré et albâtre, décoration au dessus d’un oiseau auprès d’une colonne et vase.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#254Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Erotische scène”. Een deels ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 9/100 buiten de plaat.
“Scène érotique”. Eau-forte partiellement colorée. Signée et numérotée 9/100 hors planche.No longer availableDim. 10,5 x 13,5 cmEstimate: € 80/120 -
#85Pazuki London
Twee verschillende sjaals van wol en zijde met geborduurde bloemen.
Deux châles différents en laine et soie aux fleurs brodées.No longer availableDim. 160 x 30 en 155 x 25 cmEstimate: € 180/250 -
#159Fernand Venckeleer
“Stilleven met chrysanten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, chrysanthèmes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 81 cmEstimate: € 200/240 -
#119Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964
“Kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petite église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#523
“Milieu de table”. Chroom. In de geest van Alesi.
”Milieu de table”. Chrome. dans l’esprit d’Alesi.No longer availableDim. 39 x 73 cmEstimate: € 80/100 -
#194
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#762
Een lot van elf kleurloos glazen apothekerspotten en een karaf. een deksel manco.
Lot de onze pots de pharmacie en verre incolore et une carafe (couvercle manque).No longer availableDim. h: 13 en 38 cmEstimate: € 20/30 -
#117
Een gestileerde houten scheepsmaquette.
Une maquette navale en bois stylisé.No longer availableDim. l: 106 cmEstimate: € 40/60 -
#599
Een moderne wollen kelim.
Kilim moderne en laine.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#374
“Koppel op ezels”. Litho. Druk. Dieperink, 3/3, Proefdruk. Met inscriptie Lebreton, Corse.
”Couple et ânes”. Une lithographie. Impression. Avec impression Lebreton, Corse.No longer availableDim. 95 x 62 cmEstimate: € 50/100 -
#93Lodewijk Van Boeckel
Gesmede rozen. Gesigneerd.
Roses forgées. Signées.No longer availableDim. L: 25 cmEstimate: € 80/100 -
Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
Een paar grijsgepatineerde houten kandelaars in barokke stijl.
Paire de candélabres en bois patinés gris de style Baroque.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 50/80