#977Een opgezette piranha.
Un piranha empaillé.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#866AfghanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#731Een groot en een klein bord van Chinees porselein met een blauw en wit bloemendecor. Tweede deel XIXe eeuw.
Une grande et une petite assiette en porcelaine de Chine avec décor de fleurs en blanc et bleu. Deuxième partie du XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 21,5 & 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#670Indo-MeshedEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#993Doosje met een collectie van ongeveer 30 medailles en plaquettes.
Une boite avec un contenu de 30 médailles et plaquettes.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#628Een Madonna van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste kwart XXe eeuw.
Sainte-Vierge en ivoire sculpté. Travail africain, premier quart du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#455HamadanPerzische wollen loper. Handgeknoopt. Slijtage.
Couloir persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 412 x 98 cmEstimate: € 60 / 100 -
#462Nick Andrews“Death warmed up”. Een kleurenets. Gesigneerd, genummerd 121/260 en gedateerd 2013.
“Death warmed up”. Eau forte en couleurs. Signée, numérotée 121/260 et datée 2013.No longer availableDim. 17 x 13,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#376Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl. Bekleding van roze fluweel.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV. Revêtement en velours rose.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#204Louis RobbePeriod: 1806-1887.“Koeien en schapen in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vaches et moutons dans le pré”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 60,5 cmEstimate: € 800 / 1200