Similar lots by type
-
#39
Een designcoupe van Muranoglas.
Une coupe design en verre Murano.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 26/30 -
#158
Een karaf van groen glas, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd bloemendecor.
Une carafe en verre vert, décor floral peint à la main.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 30/50 -
#760Val St. Lambert
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#439
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee kannen, een cocktailshaker met verzilverde dop en een karaf met verguld montuur. We voegen er een glazen asbak aan toe.
Un lot de divers objets en cristal incolore, comprenant deux verseuses, un shaker à cocktails avec bouchon en argenté, et une carafe avec monture en argent. Nous ajoutons un cendrier en verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#333Val St. Lambert
Een langgerekte coupe van groen kristal. We voegen er een glazen asbak aan toe. Beide gemerkt.
Une coupe en cristal vert. Nous ajoutons un cendrier en verre. Marque à la base.No longer availableDim. b: 54 & Ø: 12 cmEstimate: € 25/40 -
#253
Een vaas van rood glaspasta in de stijl van Murano.
Un vase en pâte de verre rouge style Murano.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 45/55 -
#231
Een grote decoratieve fles. Binnenin verzilverd en gemonteerd als lampenvoet.
Une grande bouteille décorative. Argentée à l’intérieur et montée en pied de lampe.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80/100 -
#358
Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#750
Een lot gekleurd en gesatineerd glas, bestaande uit vaasjes en schaaltjes. Zeven stuks.
Un lot de sept pièces de verreries satiné et coloré, comprenant des vases et coupelles.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#407Lalique, France
Een bolvormig parfumflesje van kleurloos glas met een decor van sterretjes. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum sphérique en verre incolore à décor de petites étoiles. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#168
Een siervaas op voet van groen glas, versierd met vergulde motieven.
Un vase sur pied en verre vert, décoration dorures.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/140 -
#217
Drie grote decoratieve glazen flessen, binnenin verzilverd.
Trois grandes bouteilles décoratives, argentées à l’intérieur.No longer availableDim. h: 25 & 49 cmEstimate: € 90/120 -
#379
Een lot van tien apothekerspotten, waarvan zeven van porselein, één grote van aardewerk en twee van glas.
Une suite de pots de pharmacie dont sept en porcelaine, un grand en faïence et deux en verre.No longer availableEstimate: € 50/60
Other lots in this auction
-
#371Akita
“Parula” & “Roodborstje”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
“Parula” & “Rouge-gorge”. Deux statues en biscuit polychrome. Marque à la base.No longer availableDim. h: 22 & 20 cmEstimate: € 30/50 -
#583
Kleine coupe van Chinees porselein met een geel en groen decor van een draak en een feniks. Onderaan gemerkt in blauw naar de Suan-To Dynastie.
Petite coupe en porcelaine de Chine à décor en vert et jaune d’un dragon et d’un phénix. Marque en bleu sous la base d’après la Dynastie Suan-To.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#342
Een violontafeltje van wortelfineer.
Table violon en ronce de noyer.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#635
Een eikenhouten buffetkast met twee bolle deuren naast twee rechte paneeldeuren en met drie laden in de gordel.
Un buffet en deux parties avec portes bombées à coté de deux portes droites, et trois tiroirs dans la ceinture.No longer availableDim. 155 x 95 x 45 cmEstimate: € 100/160 -
#557
“Afrikaanse man”. Een beeld van gesculpteerd groen marmer. Zimbabwe.
“Homme africain”. Une statue en marbre vert. Zimbabwe.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 300/500 -
#354
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een driedelig koffiestel, een theepot met een arend op het deksel en een theepot met houten handvat.
Un lot de divers objets en métal argenté, comprenant un service à café en trois pièces, une théière avec un aigle sur le couvercle en décoration et une théière avec une poignée en bois.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#154Constant Simon
“Portret van de Vrouw en de dochter van de kunstenaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1889.
“Portrait de la femme et la fille de l’artiste”. Huile sur toile. Signée et datée 1889.No longer availableDim. 60 x 43 cmEstimate: € 100/120 -
#150
Een 18 karaats twee kleurige gouden halssnoer bezet met saffier cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Collier en or bicolore 18 ct serti de cabochons de saphir ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 54,71 gEstimate: € 1600/2000 -
#619
Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#312Henri RottiersPeriod: 1880 - 1958
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 23 cmEstimate: € 50/60 -
#770
Een houten dienblad op opklapbaar statief.
Plateau de service en acajou sur support amovible.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#389
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. b: 72 cmEstimate: € 100/120