Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig toiletstelletje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Val St. Lambert

Een driedelig toiletstelletje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

Une garniture de toilette en cristal incolore taillé. Marqué.
SKU: 3005170392.
Category: Kristal.
Auction day: 30 May 2017 19:00
Catalogue #392
Estimate: € 30 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #739
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van roze kristal. Gemerkt.

    Un pied de lampe de cristal rose. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #735
    Val St. Lambert

    Een coupe en een vaasje op voet van kleurloos en mauve kristal. Beide gemerkt. Schilfer aan de rand van de coupe.

    Une coupe et un vase en cristal mauve et incolore. Avec marque. Eclat au bord de la coupe.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm & h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #409
    Val St. Lambert

    Een lot kristal, bestaande uit twee verschillende vazen van kleurloos en roze kristal en een kleurloos geslepen mandje. Eén vaas gemerkt onderaan.

    Un lot d’objets en cristal, comprenant deux vases en cristal rose et incolore, et un petit panier en cristal taillé. Un vase marqué à la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #492
    Val St. Lambert

    Een drageoir van kleurloos kristal met een geslepen decor van druivenranken. Gemerkt.

    Un drageoir en cristal incolore et décor taillé représentant des vignes. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #678
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal, deels groen gekleurd. Kleine schilfer aan de basis.

    Un vase en cristal taillé incolore et une partie en vert. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #673
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal taillé incolore et vert. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #694
    Val St. Lambert

    Een vaas op voet van kleurloos kristal met een gegraveerd decor van druivenranken. gemerkt.

    Un vase sur pied en cristal incolore avec un décor gravé de vignes. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #379
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Gemerkt. Zeer kleine schilfers onderaan.

    Un vase en cristal taillé mauve et incolore. Avec marque. Petits éclats sur le dessus.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #378
    Val St. Lambert

    Een vierdelig toiletstelletje van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.

    Une garniture de toilette en cristal taillé, couleur verte dans la masse.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #368
    Val St. Lambert

    Een reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.

    Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #351
    Val St. Lambert

    Twee pique-fleurs van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Eén gemerkt, maar zonder montuur.

    Deux pique-fleurs en cristal taillé, couleur mauve dans la masse, dont un sans monture avec marqué à la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 & 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #43
    Val St. Lambert

    Een asbak van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en genummerd 171/400.

    Un cendrier en cristal taillé, couleur verte dans la masse. Marque à la base et numérotée 171/400.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #492
    Val St. Lambert

    Een drageoir van kleurloos kristal met een geslepen decor van druivenranken. Gemerkt.

    Un drageoir en cristal incolore et décor taillé représentant des vignes. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #492
    Val St. Lambert

    Een drageoir van kleurloos kristal met een geslepen decor van druivenranken. Gemerkt.

    Un drageoir en cristal incolore et décor taillé représentant des vignes. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #492
    Val St. Lambert

    Een drageoir van kleurloos kristal met een geslepen decor van druivenranken. Gemerkt.

    Un drageoir en cristal incolore et décor taillé représentant des vignes. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #492
    Val St. Lambert

    Een drageoir van kleurloos kristal met een geslepen decor van druivenranken. Gemerkt.

    Un drageoir en cristal incolore et décor taillé représentant des vignes. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #492
    Val St. Lambert

    Een drageoir van kleurloos kristal met een geslepen decor van druivenranken. Gemerkt.

    Un drageoir en cristal incolore et décor taillé représentant des vignes. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #492
    Val St. Lambert

    Een drageoir van kleurloos kristal met een geslepen decor van druivenranken. Gemerkt.

    Un drageoir en cristal incolore et décor taillé représentant des vignes. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #492
    Val St. Lambert

    Een drageoir van kleurloos kristal met een geslepen decor van druivenranken. Gemerkt.

    Un drageoir en cristal incolore et décor taillé représentant des vignes. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #492
    Val St. Lambert

    Een drageoir van kleurloos kristal met een geslepen decor van druivenranken. Gemerkt.

    Un drageoir en cristal incolore et décor taillé représentant des vignes. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #492
    Val St. Lambert

    Een drageoir van kleurloos kristal met een geslepen decor van druivenranken. Gemerkt.

    Un drageoir en cristal incolore et décor taillé représentant des vignes. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #492
    Val St. Lambert

    Een drageoir van kleurloos kristal met een geslepen decor van druivenranken. Gemerkt.

    Un drageoir en cristal incolore et décor taillé représentant des vignes. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #492
    Val St. Lambert

    Een drageoir van kleurloos kristal met een geslepen decor van druivenranken. Gemerkt.

    Un drageoir en cristal incolore et décor taillé représentant des vignes. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #492
    Val St. Lambert

    Een drageoir van kleurloos kristal met een geslepen decor van druivenranken. Gemerkt.

    Un drageoir en cristal incolore et décor taillé représentant des vignes. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More