#544Een butler spiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#693VictoriaEen uitgebreid porseleinen koffieservies circa 1920. Voor 10 personen.
An extensive porcelain coffee service circa 1920. For 10 people.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#232Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”, schilderij olieverf op doek op paneel, afgebeeld stoomboten in aantocht, gesigneerd onderaan “H.J. Pauwels”, ingekaderd.
"Harbour view", painting oil on canvas on panel, depicting steamers approaching, signed at the bottom "HJ Pauwels", framed.No longer availableDim. 45 x 54cmEstimate: € 150 / 300 -
#390Een lange parelhalssnoer bezet met één cognackleurige diamant princess cut in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
#361Een lot van 4 religieuze beeldjes uit porselein en biscuit.
#439Jan Helen“A la Recherche” Gemengde techniek op paneel. Gemonogrammeerd. Gedateerd 1968.
“A la Recherche” Mixed media on panel. Monogrammed. Dated 1968.No longer availableDim. 60 x 78 cmEstimate: € 50 / 70 -
#118Hergé“Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.
#13Sandro MaggioniEen lot van 3 biscuit beeldjes, Jongen met fruitmand op rug en meisje met cadeau en mand, kindje met hond, allen op vergulde voet en onderaan gemarkeerd met letter “N” en kroon.
#220Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with white and black brilliants with a combined weight of +- 0.45 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 950 / 1100 -
#262Kris De PillecynPeriod: °1949“Schildersatelier”. Aquarel en gouache op papier. Gesigneerd.
"Paint Studio". Watercolor and gouache on paper. Signed.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 100 / 150