Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.

Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.

A three-part silver-plated metal table set with blue glass receptacles. Added two silver-plated metal roosters.
Dim. H: 7-10 cm
SKU: 0703230008.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #8
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #673

    “Bernadette”. Beeldje van biscuit met vergulde sokkel.

    "Bernadette". Figurine of biscuit with gilded base.
    No longer available
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #504
    Salvador Dali

    “Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.

    "Flowers". Two halftone prints. Signed and EA outside the plate.
    No longer available
    Dim. 22 x 18 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #377

    Een ontbijtbestek met benen heften, bestaande uit twaalf grote messen, 16 botermesjes met zilveren lemmets, 16 dessertvorkjes.

    Breakfast cutlery with bone handles, consisting of twelve large knives, 16 butter knives with silver blades, 16 dessert forks.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #214
    Isidore Opsomer
    Period: Lier 1878 - Antwerpen 1967

    “Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "View of Lier". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #283
    Daum France

    Een kleurloos kristallen coupe.

    A colourless crystal coupe.
    No longer available
    Dim. 20 x 72 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #95

    Een reservistenpijp met kop van handbeschilderd porselein, steel van diverse houtsoorten en hoorn. Gedateerd 1900-1902 en met opschrift “Hoch lebe der Reservemann”.

    A reservist pipe with head of hand-painted porcelain, stem of various types of wood and horn. Dated 1900-1902 and with the inscription “Hoch lebe der Reservemann”.
    No longer available
    Dim. L: 95 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #99
    Emile Degeld

    “Akkerlandschap met oogstende boeren.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Arable landscape with harvesting farmers.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #476
    Goum

    Een zijden bidkleed. Handgeknoopt.

    A silk prayer rug. Hand-knotted.
    No longer available
    Dim. 182 x 94 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #247
    Hergé

    “De Zwarte Rotsen”. Oude spelling. Titel uitgelijnd. Houtvrij papier. Ed. Casterman 1946. Zeer goede staat, blauwe rug ietwat verschenen.

    “The Black Rocks”. Old spelling. Title aligned. Wood-free paper. Ed. Casterman 1946. Very good condition, blue spine slightly worn.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 180
  • #574
    Salvador Dali

    “Paarden”. Twee litho’s. Gesigneerd en H.C. buiten de plaat.

    "Horses". Two lithographs. Signed and HC outside the plate.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 17 cpm
    Estimate: € 200 / 220
  • #649

    Een theepotje van blauw en wit Chinees porselein, binnenin met filter. Minuscuul schilfertje aan de tuit. XIXe eeuw.

    A teapot of blue and white Chinese porcelain, inside with filter. Tiny flake on the spout. XIX century.
    No longer available
    Dim. H: 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #553

    Een zijden kleedje. Verkleuring.

    A silk rug. Discoloration.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More