#98lot van 3 stuks Naams aardewerk, bestaande uit theepot, roompot en suikerpot, eind 18e begin 19e eeuw.
Lot of 3 pieces of Namur earthenware, consisting of a teapot, cream pot and sugar bowl, late 18th early 19th century.No longer availableDim. h16cmEstimate: € 100 / 140 -
#670FeraghanEen handgeknoopt Indisch wollen kleedje.
#180Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van +- 0,39 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
An 18 karat white gold necklace with a pendant set with a central diamond of +- 0.39 ct and brilliants with a combined weight of +- 0.35 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 700 / 800 -
#601Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruikjes, vermoedelijk 16e eeuws replica.
lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century replica.No longer availableDim. 13cm x Ø6cmEstimate: € 60 / 100 -
#77Een paar kleine zilveren kandelaars op vierkante voet.
#311Val Saint LambertEen coupe van kleurloos kristal met verzilverde voet. Gemerkt.
A coupe of colourless crystal with a silver-plated base. Marked.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#664Een paar aardewerken vaasjes met geelgroen glazuur. Lichte randschade aan de onderkant. Gedateerd 1920.
#443Een Chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.
#534Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
A butler mirror, convex in gilded frame.No longer availableDim. Ø63Estimate: € 175 / 225