Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.

Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.

A three-part silver-plated metal table set with blue glass receptacles. Added two silver-plated metal roosters.
Dim. H: 7-10 cm
SKU: 0703230008.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #8
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #544

    Een butler spiegel, met bolle vorm in vergulde kader.

    A butler mirror, convex in gilded frame.
    No longer available
    Dim. Ø45cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #389

    “Abstracte compositie.” Collage met aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.

    “Abstract composition.” Collage with watercolour on paper. Indistinctly signed.
    No longer available
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #229
    Thierry Renard
    Period: °1951

    “Introduction aux choses d’amour, à l’usage des apprentis”. Een collage. Gemonogrammeerd en gesigneerd. Met certificering op de achterkant.

    “Introduction aux choses d'amour, à l'usage des apprentis”. A collage. Monogrammed and signed. With certification on the back.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #693
    Victoria

    Een uitgebreid porseleinen koffieservies circa 1920. Voor 10 personen.

    An extensive porcelain coffee service circa 1920. For 10 people.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #232
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Havenzicht”, schilderij olieverf op doek op paneel, afgebeeld stoomboten in aantocht, gesigneerd onderaan “H.J. Pauwels”, ingekaderd.

    "Harbour view", painting oil on canvas on panel, depicting steamers approaching, signed at the bottom "HJ Pauwels", framed.
    No longer available
    Dim. 45 x 54cm
    Estimate: € 150 / 300
  • #390

    Een lange parelhalssnoer bezet met één cognackleurige diamant princess cut in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    A long pearl necklace set with one cognac colored princess cut diamond set in silver with a combined weight of +- 0.70 ct.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #361

    Een lot van 4 religieuze beeldjes uit porselein en biscuit.

    A lot of 4 religious figurines made of porcelain and biscuit.
    No longer available
    Dim. H: 16-18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #439
    Jan Helen

    “A la Recherche” Gemengde techniek op paneel. Gemonogrammeerd. Gedateerd 1968.

    “A la Recherche” Mixed media on panel. Monogrammed. Dated 1968.
    No longer available
    Dim. 60 x 78 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #118
    Hergé

    “Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.

    “The Black Gold.”. hard cover. Ed. Casterman 1950. First edition (A50). Very good condition.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 340
  • #13
    Sandro Maggioni

    Een lot van 3 biscuit beeldjes, Jongen met fruitmand op rug en meisje met cadeau en mand, kindje met hond, allen op vergulde voet en onderaan gemarkeerd met letter “N” en kroon.

    A lot of 3 biscuit figurines, boy with fruit basket on back and girl with gift and basket, child with dog, all on gilt base and marked at the bottom with letter "N" and crown.
    No longer available
    Dim. h26cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #220

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.

    An 18 carat white gold necklace with a pendant set with white and black brilliants with a combined weight of +- 0.45 ct.
    No longer available
    Dim. 5,50 g
    Estimate: € 950 / 1100
  • #262
    Kris De Pillecyn
    Period: °1949

    “Schildersatelier”. Aquarel en gouache op papier. Gesigneerd.

    "Paint Studio". Watercolor and gouache on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More