Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.

Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.

A three-part silver-plated metal table set with blue glass receptacles. Added two silver-plated metal roosters.
Dim. H: 7-10 cm
SKU: 0703230008.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #8
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #477

    Een bronzen beeld van een naakte dame die haar voet bekijkt, naar Degas.

    A bronze sculpture of a naked lady looking at her foot, after Degas.
    No longer available
    Dim. h 43cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #91

    Een sterling zilveren misdienaarset. Twee kannetjes, één met bloem en andere met druiven gedecoreerd. En een zilveren schaal. In etui. 900‰

    A sterling silver altar boy set. Two jugs, one decorated with flower and the other with grapes. And a silver bowl. In case. 900‰
    No longer available
    Dim. 517,72g 900‰
    Estimate: € 200 / 300
  • #52
    Remi Geens

    “Dorpszicht”. Aquarel op papier. Herkomst: atelier van de kunstenaar.

    "Village view". Watercolor on paper. Provenance: studio of the artist.
    No longer available
    Dim. 35 x 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #228
    Léon Vogelaar

    Een paar ronde bronzen plaquettes met voorstelling van Albert I en Elisabeth. Vergulde omlijsting. Ten gunste van de Foyer des Orphelins, Bruxelles.

    A pair of round bronze plaques depicting Albert I and Elisabeth. Gold-plated frame. In favor of the Foyer des Orphelins, Bruxelles.
    No longer available
    Dim. Ø 18,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #694
    Gero

    Een set bestaande uit zes groene glazen met tinnen voet en twee karaffen met tinnen beslag en stop. Onderaan gemerkt.

    Set consisting of six green glasses with pewter feet and two decanters with pewter fittings and stopper. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 2 x 24 cm & h 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #287
    Laroui

    Een set van vier Italiaanse dekselpotten van polychroom aardewerk.

    A set of four Italian covered pots made of polychrome earthenware.
    No longer available
    Dim. h - 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #196

    Een Hollands eikenhouten buffet met twee deuren. Gesigneerd en gedateerd: 1721. ‘Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. M. I.H.L.F’

    A Dutch oak buffet with two doors. Signed and dated: 1721. 'Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. MIHLF'
    No longer available
    Dim. 115 x 174 x 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #127

    Een barok kruisbeeld met een corpus van palmhout. XVIIIde eeuw. Kleine manco’s.

    A baroque crucifix with a boxwood corpus. XVIIIth century. Small flaws.
    No longer available
    Dim. H. 66 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #385

    Twee meubeltjes met klapblad voor aanmaakhout en/of-papier. Omstreeks 1900. Eén als zitbankje met kussen.

    Two pieces of furniture with folding top for kindling and/or paper. Around 1900. One as a bench with cushion.
    No longer available
    Dim. H: 55 & 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #407

    Een Aziatisch houten masker met sporen van polychromie.

    An Asian wooden mask with traces of polychromy.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #659

    “Scène met olifant”. Een Thaise wanddoek met goudbrokaat.

    Scene with elephant. A Thai wall cloth with gold brocade.
    No longer available
    Dim. 89 x 125 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #22
    Joz De Swerts

    “Hoevezicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Farm view.” Oil on board. Signed.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 30,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More