Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.

Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.

A three-part silver-plated metal table set with blue glass receptacles. Added two silver-plated metal roosters.
Dim. H: 7-10 cm
SKU: 0703230008.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #8
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #156

    Een lot van twee Mechelse kasten met leeuwenhoofden in snijwerk en opzet, glas in lood deuren met stervorm. En 1 houten tafel verlengbaar met 3 middenpanelen. Donker eikenhout.

    A lot of two Mechelen cabinets with lion heads in carving and design, stained glass doors with star shape. And 1 wooden table extendable with 3 central panels. Dark oak wood.
    No longer available
    Dim. 235 x 125cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #374

    “Strandzicht met parasols.” Olieverf op doek. Draagt handtekening.

    “Beach view with umbrellas.” Oil on canvas. Bears signature.
    No longer available
    Dim. 48 x 68,5 cm
    Estimate: € 280 / 380
  • #249
    F. Vermeylen

    “Bloemenstilleven met blauwe vaas.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Flower still life with blue vase.” Oil paint on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 48 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #276

    Een notenhouten hoekvitrine met schuine hoeken en licht gebogen front. Georgian stjl.

    A walnut corner display case with slanted corners and a slightly curved front. Georgian style.
    No longer available
    Dim. H. 182 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #261

    “De ambachten.” Een lot van 12 tinnen beeldjes. Gemerkt en gedateerd 1984.

    “The crafts.” A lot of 12 pewter figurines. Marked and dated 1984.
    No longer available
    Dim. h + - 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #704

    Twee reeksen van telkens twaalf kleurloos glazen cocktailglazen.

    Two sets of twelve colourless glass cocktail glasses each.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #689

    Een partij schalen, dekselschalen en een sauskom van verzilverd metaal, met een parelfries op de rand.

    A batch of dishes, covered dishes and a sauce boat of silver-plated metal, with a pearl frieze on the edge.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #259

    “Bloemen in vaas”. olie op paneel, ongesigneerd.

    “Flowers in vase”. Oil on panel, unsigned.
    No longer available
    Dim. 53 x 43cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #683

    Een beeldje van een wijze en een vaasje met een aap van speksteen. Chinees werk.

    A soapstone figurine of a wise man and a vase with a monkey. Chinese work.
    No longer available
    Dim. H: 9 & 18 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #6

    Een mahoniehouten psychèspiegel met gechantourneerde basis. Tijdperk Victoria.

    A mahogany psyche mirror with a blackened base. Era Victoria.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #398
    Murano

    Een lot van drie gekleurde glazen clowns.

    A lot of three coloured glass clowns.
    No longer available
    Dim. h 30 & 24 & 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #292
    Johan Janssens

    “Stal bij weide”, schilderij olieverf op paneel, gesigneerd onderaan “Joh Janssens”.

    "Stable by meadow", painting oil on panel, signed at the bottom "Joh Janssens".
    No longer available
    Dim. 22 x 16cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More