#477Een bronzen beeld van een naakte dame die haar voet bekijkt, naar Degas.
#91Een sterling zilveren misdienaarset. Twee kannetjes, één met bloem en andere met druiven gedecoreerd. En een zilveren schaal. In etui. 900‰
"Village view". Watercolor on paper. Provenance: studio of the artist.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 25 / 35 -
#228Léon VogelaarEen paar ronde bronzen plaquettes met voorstelling van Albert I en Elisabeth. Vergulde omlijsting. Ten gunste van de Foyer des Orphelins, Bruxelles.
#694GeroEen set bestaande uit zes groene glazen met tinnen voet en twee karaffen met tinnen beslag en stop. Onderaan gemerkt.
Set consisting of six green glasses with pewter feet and two decanters with pewter fittings and stopper. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 2 x 24 cm & h 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#287LarouiEen set van vier Italiaanse dekselpotten van polychroom aardewerk.
A set of four Italian covered pots made of polychrome earthenware.No longer availableDim. h - 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#196Een Hollands eikenhouten buffet met twee deuren. Gesigneerd en gedateerd: 1721. ‘Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. M. I.H.L.F’
A Dutch oak buffet with two doors. Signed and dated: 1721. 'Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. MIHLF'No longer availableDim. 115 x 174 x 51 cmEstimate: € 200 / 300 -
#127Een barok kruisbeeld met een corpus van palmhout. XVIIIde eeuw. Kleine manco’s.
A baroque crucifix with a boxwood corpus. XVIIIth century. Small flaws.No longer availableDim. H. 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#385Twee meubeltjes met klapblad voor aanmaakhout en/of-papier. Omstreeks 1900. Eén als zitbankje met kussen.
Two pieces of furniture with folding top for kindling and/or paper. Around 1900. One as a bench with cushion.No longer availableDim. H: 55 & 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#407Een Aziatisch houten masker met sporen van polychromie.
An Asian wooden mask with traces of polychromy.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#659“Scène met olifant”. Een Thaise wanddoek met goudbrokaat.
Scene with elephant. A Thai wall cloth with gold brocade.No longer availableDim. 89 x 125 cmEstimate: € 25 / 40 -
#22Joz De Swerts“Hoevezicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
“Farm view.” Oil on board. Signed.No longer availableDim. 26,5 x 30,5 cmEstimate: € 60 / 80