Similar lots by type
-
#507“Vierspan”. Een bronzen groep.
"Quatre-en-main". Un groupe en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 350 / 500 -
#561Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.
Tortue en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 120 / 160 -
#518“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
"Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#568Een gepatineerd plaasteren beeld naar voorbeeld uit de XVe eeuw.
Statue en plâtre patiné d'après un exemplaire du XVe siècle.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 100 / 140 -
#543“Vier personages op een paard”. Een Afrikaans bronzen groep.
"Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain en bronze.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#553Een paar antieke gepolychromeerde Indische boeg-/wandbeelden.
Une paire de statues murales indiennes polychromes antiques.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#563Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.
Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#483“Vier personages op een paard”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.
"Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain (?) en bronze.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#177Jef LambeauxPeriod: 1852 - 1901“De bokser”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
"Le boxeur". Une statuette en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 600 / 800 -
#181“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne.
"Mercure". Une statue en bronze sur un socle en marbre rouge avec une frise en bronze. D'après une oeuvre de Jean Bologna.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300 / 400 -
#225“Leeuwinnen”. Een gepatineerd plaasteren groep. Enkele kleine beschadigingen. Begin XXe eeuw.
"Lionnes". Un groupe en plâtre patiné. Quelques dommages mineurs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#157“De bronstijd”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.
"L'âge du bronze". Une sculpture en bronze à patine verte d'après une oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 360 / 380 -
#105Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.
Une table avec des bords et des pieds sculptés.No longer availableDim. 72 x 98 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#567Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.
Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#521“Leeuwin”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Paris.
"Lionne". Une statue en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Paris.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 850 / 950 -
#666Een gebeeldhouwd houten figuur. Aziatisch werk.
Un personnage en bois sculpté. Travail asiatique.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#191“Trojka”. Een bronzen groep met donker patina naar een werk van Vassily Yacovlevitch Gratchev.
"Troïka". Un groupe en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Vassily Yacovlevitch Gratchev.No longer availableDim. 21 x 44 x 25 cmEstimate: € 700 / 800 -
#477“Hoofd van een strijder”. Gepatineerd gips. Naar het werk van François Rude.
"Tête d'un guerrier". Plâtre patiné. D'après les oeuvres de François Rude.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#573Een antiek Nigeriaans houten vruchtbaarheidsbeeld met spiegeltje.
Une ancienne statue de fertilité en bois nigérian avec miroir.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 150 -
#165“Lassoed mustang”. Een grote groep van gepatineerd brons naar een werk van Frederic Remington.
"Mustang Lassoed". Un grand groupe en bronze patiné d'après une oeuvre de Frederic Remington.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 800 / 1400 -
#511Een paar gebeeldhouwde stenen paarden naar Tang voorbeeld.
Une paire de chevaux en pierre sculptée d'après l'exemple des Tang.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 250 / 350 -
#497“Paarden”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
"Chevaux". Un groupe en bronze sur socle en marbre d'après une oeuvre de PJ Mene.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 850 / 900 -
#493“Vier personages op een olifant”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.
"Quatre personnages sur un éléphant". Un groupe africain (?) en bronze.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#183“Dansende man met cimbalen”. Een bronzen beeld naar een werk van Massimiliano Benzi.
"Homme qui danse avec des cymbales". Une statue en bronze d'après une oeuvre de Massimiliano Benzi.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 240 / 280
Other lots in this auction
-
#443Een grote vaas van grijs geglazuurd aardewerk. Niet gemerkt.
Un grand vase en terre à glaçure grise. Non marqué.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#288- Drie harde omslagen van Kwik en Flupke met enkele pagina's van de albums (slechte staat). En één van De Scepter van Ottokar met één pagina en een pagina van Kuifje in Amerika.- Deel ingebonden Robbedoezen 1946 #17 e.v. (slechte staat en incompleet)- Deel ingebonden Robbedoezen 1950 #511 e.v. (slechte staat en incompleet, zonder omslag)- Deel ingebonden Robbedoezen 1954 (slechte staat en incompleet, zonder omslag)- 't Kapoentje 1951 #13 (slechte staat en incompleet).- Deel ingebonden Robbe(..)
Trois hardcovers de Kwik et Flupke avec quelques pages des albums (mauvais état). Et un du Sceptre du roi Ottokar avec une page et une page de Tintin en Amérique. - Relié: Spirou 1946 #17 (mauvais état et incomplet) - Relié: Spirou 1950 #511 ff (mauvais état et incomplet, sans couverture) - Relié: Spirou 1954 (mauvais état et incomplet, sans couverture) - 't Kapoentje 1951 #13 (mauvais état et incomplet). - Tome relié Spirou 1956 #861 (sans dos de couverture) - Collection Tintin 1950 #11 (sur (..)No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#108Le Printemps - ChantillyEen Franse stijlklok met een ronde geprofileerde messing rand. De wit emaillen wijzerplaat met zwarte Romeinse cijfers. De klok is voorzien van een harpslinger en twee gewichten en met achtdaags uurwerk met belslag.
Une horloge de style français avec un rebord en laiton profilé rond. Le cadran en émail blanc avec chiffres romains noirs. L'horloge est équipée d'un balancier harpe et de deux poids et d'un mouvement d'horlogerie huit jours avec sonnerie.No longer availableDim. H:130cmEstimate: € 50 / 70 -
#442Een lot bestaande uit twee glazen vaasjes van paars en blauw glas, en een grote rode mok.
Un lot composé de deux vases en verre de verre violet et bleu, et d'une grande tasse rouge.No longer availableDim. H:11-27cmEstimate: € 30 / 40 -
#267Een grote gedreven en verzilverd metalen siervaas.
Un grand vase décoratif en métal chassé et argenté.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#213Een lampje met bronzen voet, versierd met bladeren in reliëf en eindigend in drie lichtpunten met meerkleurig glazen kapjes. Gesigneerd.
Une lampe avec un socle en bronze, décoré de feuilles en relief et se terminant par trois points de lumière avec des abat-jour en verre multicolore. Signée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 75 / 100 -
#144“Paarden in de stal”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Chevaux à l'écurie". Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 280 / 360 -
#20Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 carats.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#232Antoine De Smet“Besneeuwd hoevelandschap bij winterzon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de ferme enneigé sous le soleil d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 64 cmEstimate: € 80 / 100 -
#661Een lot van achttien verschillende schotels van verzilverd/ wit metaal.
Lot de dix-huit plats différents en métal argenté/blanc.No longer availableDim. 24 x 16 - 47 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 199 cmEstimate: € 80 / 120 -
#130Baume & Mercier GenèveEen 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden armband.
Une montre femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 19,95 gEstimate: € 500 / 600





