Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.
Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.
Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.
Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.
Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.

Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.

Ensemble trois pièces en régule. Pendule de cheminée à décor d'un paysan flanqué d'un mineur et d'un ouvrier. Début du XXe siècle.
Dim. h: 44 cm
SKU: 2202220051.
Categories: Beeld, Zamak.
Auction day: 22 February 2022 19:00
Catalogue #51
Estimate: € 120 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #507

    “Vierspan”. Een bronzen groep.

    "Quatre-en-main". Un groupe en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #561

    Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.

    Tortue en faïence verte. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. l: 66 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #518

    “Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.

    "Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #568

    Een gepatineerd plaasteren beeld naar voorbeeld uit de XVe eeuw.

    Statue en plâtre patiné d'après un exemplaire du XVe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #543

    “Vier personages op een paard”. Een Afrikaans bronzen groep.

    "Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #553

    Een paar antieke gepolychromeerde Indische boeg-/wandbeelden.

    Une paire de statues murales indiennes polychromes antiques.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #563

    Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.

    Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #483

    “Vier personages op een paard”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.

    "Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain (?) en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #177
    Jef Lambeaux
    Period: 1852 - 1901

    “De bokser”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Le boxeur". Une statuette en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #181

    “Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne.

    "Mercure". Une statue en bronze sur un socle en marbre rouge avec une frise en bronze. D'après une oeuvre de Jean Bologna.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #225

    “Leeuwinnen”. Een gepatineerd plaasteren groep. Enkele kleine beschadigingen. Begin XXe eeuw.

    "Lionnes". Un groupe en plâtre patiné. Quelques dommages mineurs. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #157

    “De bronstijd”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.

    "L'âge du bronze". Une sculpture en bronze à patine verte d'après une oeuvre de Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #105

    Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.

    Une table avec des bords et des pieds sculptés.
    No longer available
    Dim. 72 x 98 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #567

    Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.

    Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #521

    “Leeuwin”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Paris.

    "Lionne". Une statue en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Paris.
    No longer available
    Dim. l: 47 cm
    Estimate: € 850 / 950
  • #666

    Een gebeeldhouwd houten figuur. Aziatisch werk.

    Un personnage en bois sculpté. Travail asiatique.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #191

    “Trojka”. Een bronzen groep met donker patina naar een werk van Vassily Yacovlevitch Gratchev.

    "Troïka". Un groupe en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Vassily Yacovlevitch Gratchev.
    No longer available
    Dim. 21 x 44 x 25 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #477

    “Hoofd van een strijder”. Gepatineerd gips. Naar het werk van François Rude.

    "Tête d'un guerrier". Plâtre patiné. D'après les oeuvres de François Rude.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #573

    Een antiek Nigeriaans houten vruchtbaarheidsbeeld met spiegeltje.

    Une ancienne statue de fertilité en bois nigérian avec miroir.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #165

    “Lassoed mustang”. Een grote groep van gepatineerd brons naar een werk van Frederic Remington.

    "Mustang Lassoed". Un grand groupe en bronze patiné d'après une oeuvre de Frederic Remington.
    No longer available
    Dim. h: 98 cm
    Estimate: € 800 / 1400
  • #511

    Een paar gebeeldhouwde stenen paarden naar Tang voorbeeld.

    Une paire de chevaux en pierre sculptée d'après l'exemple des Tang.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #497

    “Paarden”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "Chevaux". Un groupe en bronze sur socle en marbre d'après une oeuvre de PJ Mene.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #493

    “Vier personages op een olifant”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.

    "Quatre personnages sur un éléphant". Un groupe africain (?) en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 42 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #183

    “Dansende man met cimbalen”. Een bronzen beeld naar een werk van Massimiliano Benzi.

    "Homme qui danse avec des cymbales". Une statue en bronze d'après une oeuvre de Massimiliano Benzi.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 240 / 280

Other lots in this auction

  • #443

    Een grote vaas van grijs geglazuurd aardewerk. Niet gemerkt.

    Un grand vase en terre à glaçure grise. Non marqué.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #288

    - Drie harde omslagen van Kwik en Flupke met enkele pagina's van de albums (slechte staat). En één van De Scepter van Ottokar met één pagina en een pagina van Kuifje in Amerika. - Deel ingebonden Robbedoezen 1946 #17 e.v. (slechte staat en incompleet) - Deel ingebonden Robbedoezen 1950 #511 e.v. (slechte staat en incompleet, zonder omslag) - Deel ingebonden Robbedoezen 1954 (slechte staat en incompleet, zonder omslag) - 't Kapoentje 1951 #13 (slechte staat en incompleet). - Deel ingebonden Robbe(..)

    Trois hardcovers de Kwik et Flupke avec quelques pages des albums (mauvais état). Et un du Sceptre du roi Ottokar avec une page et une page de Tintin en Amérique. - Relié: Spirou 1946 #17 (mauvais état et incomplet) - Relié: Spirou 1950 #511 ff (mauvais état et incomplet, sans couverture) - Relié: Spirou 1954 (mauvais état et incomplet, sans couverture) - 't Kapoentje 1951 #13 (mauvais état et incomplet). - Tome relié Spirou 1956 #861 (sans dos de couverture) - Collection Tintin 1950 #11 (sur (..)
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #108
    Le Printemps - Chantilly

    Een Franse stijlklok met een ronde geprofileerde messing rand. De wit emaillen wijzerplaat met zwarte Romeinse cijfers. De klok is voorzien van een harpslinger en twee gewichten en met achtdaags uurwerk met belslag.

    Une horloge de style français avec un rebord en laiton profilé rond. Le cadran en émail blanc avec chiffres romains noirs. L'horloge est équipée d'un balancier harpe et de deux poids et d'un mouvement d'horlogerie huit jours avec sonnerie.
    No longer available
    Dim. H:130cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #442

    Een lot bestaande uit twee glazen vaasjes van paars en blauw glas, en een grote rode mok.

    Un lot composé de deux vases en verre de verre violet et bleu, et d'une grande tasse rouge.
    No longer available
    Dim. H:11-27cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #267

    Een grote gedreven en verzilverd metalen siervaas.

    Un grand vase décoratif en métal chassé et argenté.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #213

    Een lampje met bronzen voet, versierd met bladeren in reliëf en eindigend in drie lichtpunten met meerkleurig glazen kapjes. Gesigneerd.

    Une lampe avec un socle en bronze, décoré de feuilles en relief et se terminant par trois points de lumière avec des abat-jour en verre multicolore. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #144

    “Paarden in de stal”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "Chevaux à l'écurie". Huile sur toile. Signée illisiblement.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 280 / 360
  • #20

    Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.

    Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #232
    Antoine De Smet

    “Besneeuwd hoevelandschap bij winterzon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Paysage de ferme enneigé sous le soleil d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 54 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #661

    Een lot van achttien verschillende schotels van verzilverd/ wit metaal.

    Lot de dix-huit plats différents en métal argenté/blanc.
    No longer available
    Dim. 24 x 16 - 47 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #536

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 300 x 199 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #130
    Baume & Mercier Genève

    Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden armband.

    Une montre femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 19,95 g
    Estimate: € 500 / 600
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More