Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelige art deco theeset van zachte pasta en verzilverd metaal van WMF. Op dienblad met spiegel met hout en glas.

Een driedelige art deco theeset van zachte pasta en verzilverd metaal van WMF. Op dienblad met spiegel met hout en glas.

Un service à thé art déco trois pièces en pâte tendre et métal argenté par WMF. Sur plateau avec miroir en bois et verre.
SKU: 2510220061.
Categories: Aardewerk, Verzilverd.
Auction day: 25 October 2022 19:00
Catalogue #61
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #597

    Een paar art nouveau aardewerken vazen.

    Une paire de vases en faïence Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 39,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #348

    Een lot van vier verschillende bierpullen van meerkleurig steengoed met tinnen deksels.

    Lot de quatre chopes à bière différentes en grès multicolore avec couvercles en étain.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #641
    Boch la Louvière

    Een lot aardewerk met meerkleurige rozendecors en vergulde accenten. Een vaasje, twee kannetjes en twee mandjes. Alles gemerkt onderaan. Decor ‘Shanghai’.

    Un lot de faïences aux décors de roses multicolores et aux accents dorés. Un vase, deux cruches et deux paniers. Tout marqué en bas. Décor 'Shanghaï'.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 21 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #659

    Een geglazuurd aardewerken paard in de geest van de Tang.

    Un cheval en terre vernissée dans l'esprit des Tang.
    No longer available
    Dim. h: 32,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #658

    Een vaas van meerkleurig Duits aardewerk.

    Vase en faïence allemande multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 30,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #653

    Een liggende tijger van groen geglazuurd aardewerk met vergulde motieven.

    Un tigre couché en faïence verte à motifs dorés.
    No longer available
    Dim. l: 37 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #664

    Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten, alsook een olieflesje (dekseltje beschadigd binnenin).

    Un lot de six grands et six petits pots de cuisine, ainsi qu'une bouteille d'huile (couvercle abîmé à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 20 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #608

    Een aardewerken dekselpotje in art nouveaustijl met meerkleurig decor van maraboes en versierd met bronsbeslag. Onderaan gemerkt. Chinees werk, eind XXe eeuw.

    Pot à couvercle en faïence de style Art Nouveau à décor multicolore de cigognes marabouts et orné de garnitures en bronze. Marqué en bas. Travail chinois, fin du 20ème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 75 / 80
  • #643

    Een paar vaasjes van rood en verguld Frans aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en faïence française rouge et doré. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #347

    Een verzameling van vijf verschillende Duitse bierpullen met tinnen deksels. Eén deksel manco.

    Une collection de cinq chopes à bière allemandes différentes avec des couvercles en étain. Un couvercle manquant.
    No longer available
    Dim. H:18-31cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #183

    Een reeks van 22 diepe borden van zachte pasta met bloemendecor. Doornik, XIXe eeuw.

    Une suite de 22 assiettes creuses en pâte tendre à décor floral. Tournai, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #562

    Een lot van elf potjes met vetplantjes en cactussen van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Enkele beschadigingen.

    Lot de onze pots à plantes grasses et cactus en faïence belge émaillée multicolore. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. H:9-15cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #613

    Een art deco vaas van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.

    Un vase art déco en faïence belge émaillée multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 36,5 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #23

    Een phrenologische buste van aardewerk.

    Un buste phrénologique de poterie.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #682

    Een reeks aardewerken keukenpotten.

    Une suite de pots de cuisine en faïence.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #463

    Een grote schotel van Chinees aardewerk met een Europees decor van jagers.

    Un grand plat en poterie chinoise à décor européen de chasseurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #320

    Een paternoster van parelmoer.

    Un chapelet en nacre.
    No longer available
    Dim. l: 68 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #677

    Een aardewerken schotel met rood en zwart glazuur. Onduidelijke gesigneerd.

    Plat en terre cuite à glaçure rouge et noire. Pas clairement signé.
    No longer available
    Dim. Ø: 38 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #642

    Een paar aardewerken cilindervazen met vergulde decors op groene vlakken. We voegen er een klein vaasje met decor van een boerenkoppel aan toe.

    Paire de vases cylindres en faïence à décors dorés sur fond vert. On y ajoute un petit vase décoré d'un couple de paysans.
    No longer available
    Dim. h: 20,5 & 14,5 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #508

    Een staande lamp, gebaseerd op een verzilverd messingen barokke kerkkandelaar met gedreven voorstellingen van de Madonna met Christus en het Lam Gods.

    Un lampadaire, basé sur un chandelier d'église baroque en laiton argenté avec des représentations repoussées de la Vierge au Christ et de l'Agneau Mystique.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #153

    Een driedelig Italiaans klokstel van vmeerkleurig aardewerk met plattelandscènes in het decor, verwerkt in verguld bronzen monturen en versierd met engeltjes, saterkoppen enz.

    Garniture à la pendule italienne trois pièces en faïence polychrome à décor de scènes champêtres, sertie dans des cadres en bronze doré et décorée d'angelots, de têtes de satyres, etc.
    No longer available
    Dim. h: 73 & 82 cm
    Estimate: € 2500 / 2700
  • #327

    Een achthoekige theepot en een koffiekan van verzilverd metaal op bijpassend dienblad.

    Théière et cafetière octogonales en métal argenté sur un plateau assorti.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 20 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #178
    Royal Dux

    Een paar siervazen van zachte pasta, versierd met vrouwen, lauriertakken en strikken in hoogreliëf. Gemerkt onderaan met roze driehoek.

    Une paire de vases en pâte tendre décoratifs, décorés de femmes, de branches de laurier et d'arcs en haut relief. Marqués en bas d'un triangle rose.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #681

    Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.

    Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #484
    Jan Sanders
    Period: °1936

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #409

    Compositie op doek. Draagt monogram in het werk en opdracht op de verso.

    Composition sur toile. Porte monogramme dans l'ouvrage et dédicace au verso.
    No longer available
    Dim. 42 x 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #341
    Val Saint Lambert

    Een coupe van kleurloos kristal met vergulde monturen.

    Une coupe de cristal incolore avec des montures plaquées or.
    No longer available
    Dim. Ø 23 en 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #412
    Simonetta Jung

    “Homo Novus”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    "Homo novus". Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 21 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #338

    Een lot van drie boeken: - “Le miroir de la Belgique”. - “La Belgique illustrée”. Gebundelde uitgaves. - “L’art en Belgique”. Gebundelde uitgaves.

    Lot de trois livres : - « Le miroir de la Belgique ». - "La Belgique illustrée". Versions groupées. - "L'art en Belgique". Versions groupées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #78

    Twee snijwerkjes, bestaande uit een primitieve Christus van been en een verguld houten medaillon met voorstelling van een de Goede Herder.

    Deux sculptures, composées d'un Christ primitif en os et d'un médaillon en bois doré représentant le Bon Pasteur.
    No longer available
    Dim. h: 37 & 20 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #487

    Een paar Cantonporseleinen vazen met vergulde ringen door de oren en decor met personages.

    Paire de vases en porcelaine de Canton à anneaux dorés traversant les anses et décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h 26,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #581

    Twee verschillende bajonetten, waarbij één zwaardbajonet van Weyersberg Kirschbaum & Cie., Solingen. De andere met gedeelte van het houten handvat manco.

    Deux baïonnettes différentes, une baïonnette épée de Weyersberg Kirschbaum & Cie., Solingen. L'autre avec une partie de la poignée en bois manquante.
    No longer available
    Dim. l: 50 & 57 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #498

    Een Aziatische houten stoel.

    Une chaise asiatique en bois.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #51

    “Jonge vrouw met muts”. Bronsgepatineerd gipsen buste. Genummerd 108.

    "Jeune femme au chapeau". Buste en plâtre patiné bronze. Numéroté 108.
    No longer available
    Dim. H:50cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #586

    Een Chinees houten buffet met twee deurtjes en drie laden. De flanken versierd met uitgestoken decor van vleermuizen.

    Buffet chinois en bois à deux portes et trois tiroirs. Les flancs sont ornés d'un décor sculpté de chauves-souris.
    No longer available
    Dim. b: 180 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #206

    Een antiek wandklokje in zwartgelakte houten kast met handgeschilderde volkse scène boven de wijzerplaat. Inclusief slinger en gewichten.

    Une horloge murale ancienne dans un coffret en bois laqué noir avec une scène folklorique peinte à la main au-dessus du cadran. Comprend un pendule et des poids.
    No longer available
    Dim. H:85cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More