#663
Een brede houten tuinbank.
#406
#490Bob De Moor
“De Leeuw van Vlaanderen”. Ed. Standaard Boekhandel.
#621
#160
“St. Gaudens 1908”. Een gouden munt van 900‰.
#133
Een zilveren olie-en azijnstel, Franse keuren voor tweede gehalte (1798-1809?). Karafjes toegevoegd, evenals de twee verschillende stoppen.
Un huilier-vinaigrier d'argent, poinçons français de deuxième année (1798-1809?). Ajout de carafes, ainsi que les deux bouchons différents.No longer availableDim. AG 324 gEstimate: € 80/120 -
#792
Een groengepatineerde houten ton.
#579
Een kristallen sac-à-perles.
#190
Un bracelet à maillons en or blanc 18 carats serti de diamants taillés en brillant de ± 0,76 ct et de cabochons émeraude de ± 14,90 ct.No longer availableDim. 12,23 gEstimate: € 2300/2500 -
#709
#220
#61
Een plaasteren paardenhoofd.
Une tête de cheval en plâtre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120/200