Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driehoekige geslepen asbak en een geblazen dubbele kandelaar van kleurloos kristal.

Een driehoekige geslepen asbak en een geblazen dubbele kandelaar van kleurloos kristal.

Un cendrier triangulaire taillé et un double candélabre soufflé en cristal incolore.
Dim. b: 16 & 33 cm
SKU: 2603190031.
Auction day: 26 March 2019 19:00
Catalogue #31
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #99
    Georges Lequim

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947.

    ”Vue forestière”. Huile sur toile. Signée et datée 1947.
    No longer available
    Dim. 37 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #154

    “Man met groentemand”. Olieverf op paneel. Franse school, XIXe eeuw.

    ”Homme et panier à fruits”. Huile sur panneau. Ecole française, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 12,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #467

    Lot Chinees en Japans porselein: een schotel, een Canton bordje, een theekopje en schoteltje en een bowl met dubbele wand.

    Un lot de porcelaine chinoise et japonaise: un plat, une assiette Canton, une tasse à thé et sous-tasse, un petit plat et un bol a double paroie.
    No longer available
    Dim. Ø 30,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #132
    Simonin Gerard

    “Aan het spinnenwiel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Auprès du rouet”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 36 x 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #429
    J. Seghers

    Een reeks van vijf landschappen, inkt op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.

    Une série de cinq paysages, encre sur papier. Signés. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 14 x 19 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #892

    Een art nouveau schouwklokje van bruingepatineerd plaaster, versierd met een jonge vrouw met een boek. Achteraan gesigneerd.

    Une pendule de cheminée Art Nouveau en plâtre patiné brun, décoration représentant une jeune femme et un livre. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #612
    Fritz Van Luppen

    “Boslandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd op keerzijde.

    “Paysage boisé”. Huile sur panneau. Signé à l’arrière.
    No longer available
    Dim. 24 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #705
    Corgi Toys

    “Elevating service ramp”. In originele doos. Bijgevoegd een Land Rover zonder doosje.

    ”Elevating service ramp”. Emballage d’origine. Nous ajoutons une miniature, Land Rover, sans emballage.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #616

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 400 x 300 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #495

    Twee stuks antiek geslepen glaswerk, bestaande uit een drageoir en een schenkkan.

    Deux pièces en verre antique taillé, comprenant un drageoir et une verseuse.
    No longer available
    Dim. h: 31 & 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #877

    Twee boeken over Ferrari: - “Ferrari 70 years”. Dennis Adler. Ed. Quarto publishing. 2016. - “Het ultieme verhaal van Ferrari”. Brian Laban. Ed. Parragon. Bath, 2002.

    Deux livres en relation avec Ferrari: - “Ferrari 70 years”. Dennis Adler. Ed. Quarto publishing. 2016. - “Het ultieme verhaal van Ferrari”. Brian Laban. Ed. Parragon. Bath, 2002.
    No longer available
    Estimate: € 26 / 30
  • #153

    Twee siervazen van kobaltblauw porselein in de stijl van Sèvres met bronzen voet en monturen en met meerkleurige decors van een koppel in een landschap in een cartouche, omringd met vergulde versieringen. Achteraan gemerkt “A.C.F.”

    Deux vases en porcelaine bleu cobalt, style de Sèvres, pied et montures en bronze et décors de couple dans un paysage en cartouche. marque “A.C.F” au dos.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More