Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driehoekige geslepen asbak en een geblazen dubbele kandelaar van kleurloos kristal.

Een driehoekige geslepen asbak en een geblazen dubbele kandelaar van kleurloos kristal.

Un cendrier triangulaire taillé et un double candélabre soufflé en cristal incolore.
Dim. b: 16 & 33 cm
SKU: 2603190031.
Auction day: 26 March 2019 19:00
Catalogue #31
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #234

    “Abraham offert Isaak, maar wordt door de engel tegengehouden. In een italianiserend landschap met talrijke personages en gebouwen”. Olieverf op paneel, opnieuw geparketteerd. Vlaamse School, XVIIde eeuw.

    ”Abraham sacrifie Isaac, mais est arrêté par l’archange. Paysage italienisant, aux nombreux personnages et immeubles”. Ecole flamande, XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 106 x 92 cm
    Estimate: € 1800 / 2400
  • #608

    Afrikaans beeld in de vorm van een ramskop. Igbo, Nigeria.

    Une statue africaine en forme de tête de bélier. Igbo, Niger.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #717

    Een zittende Guanyin met twee kindjes. Monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.

    Un Guan Yin assis et deux enfants. Porcelaine monochrome blanche, esprit Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #654
    P.L. Mastraeten

    “Rivierlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1827.

    ”Paysage fluvial et vaches”. Huile sur panneau. Signé et daté 1827.
    No longer available
    Dim. 25 x 38 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #487
    Val St. Lambert

    Een grote vaas van kristal, groen gekleurd in de massa.

    Un grand vase en cristal, vert dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #355

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale saffier van ± 2 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’un saphir central de ± 2 ct.
    No longer available
    Dim. 5,50 g
    Estimate: € 950 / 1100
  • #541

    Een okimono van gesculpteerd ivoor in de vorm van een zittend meisje. Onderaan gesigneerd.

    Un okimono en ivoire sculpté en forme de jeune fille assise. Signature à la base.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #723

    Een vaas van glaspasta in de stijl van Murano.

    Un vase en pâte de verre style Murano.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #354
    Hipolit Maikowski
    Period: 1885 - 1963

    “Vissersboten in de haven van Oostende”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Bateaux de pêche , Ostende”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 18x 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #684
    Octaaf Rotsaert
    Period: 1885 - 1964

    “Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #388

    Een humidor van Partagas.

    Un humidor, Partagas.
    No longer available
    Dim. 13 x 37 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #871
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.

    Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More