#237“Het gevecht tegen de poema”. Een beeld van bruingepatineerd brons op houten voetstuk. Naar een werk van Charles Russel.
#487Val St. LambertEen grote vaas van kristal, groen gekleurd in de massa.
#443Een driedelig toiletstelletje van kleurloos en oranje glas.
#580Een houten kroonluchter met zes lichtpunten.
#610Een Venetiaanse luchter met acht armen en kristallen pendeloques.
#846Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#404Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“Tours de Gand”. Houtsnede. Gesigneerd, gedateerd ‘62 en genummerd 99/750 buiten de plaat.
”Tours de Gand”. Une gravure sur bois. Signée et datée ‘62, numérotée 99/750 hors planche.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#574“Compositie”. Olieverf e.a. op doek. Draagt monogram: T.C.
”Composition”. Huile et autres sur toile. Porte un monogramme: T.C.No longer availableDim. 91 x 137 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#324Alphonse AllaertsPeriod: 1875 - ?“Weidelandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage, prairie et vaches”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#164“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘ N (?) van Dyk’
’Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée ‘N (?) van Dyk’.No longer availableDim. 60 x 102 cmEstimate: € 120 / 200