Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driehoekige geslepen asbak en een geblazen dubbele kandelaar van kleurloos kristal.

Een driehoekige geslepen asbak en een geblazen dubbele kandelaar van kleurloos kristal.

Un cendrier triangulaire taillé et un double candélabre soufflé en cristal incolore.
Dim. b: 16 & 33 cm
SKU: 9903210328.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #328
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #71

    Een koperen en een sterlingzilveren munt “Olympiade Tokyo 1964”, beide in etui. Evenals een bronzen medaille “San Diego 200th Anniversary 1769-1969, in etui.

    Une pièce de monnaie en cuivre et en argent sterling Olympiade Tokyo 1964 , les deux en coffret. Ainsi qu'une médaille de bronze San Diego 200e anniversaire 1769-1969, dans un étui.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #283

    “XVIIIe eeuws koppel”. Een paar beelden van meerkleurig biscuit.

    Couple du XVIIIe siècle . Une paire de statues en biscuit multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #404

    “Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd. Gedateerd ‘66.

    Composition abstraite . Huile sur toile. Indistinctement signée. Datée '66.
    No longer available
    Dim. 55 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #583

    Een langgerekt masker van gepolychromeerd hout. West-Afrika.

    Un masque allongé en bois polychrome. Afrique de l'Ouest.
    No longer available
    Dim. l: 118 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #627

    Een rode en een kleurloze vaas van geslepen Boheems kristal.

    Un vase rouge et incolore en cristal de Bohême taillé.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #168

    Cocktailshaker van gedreven en geciseleerd zilver versierd met bloemenfriezen rond uitsparingen met personages en vogels. Perzië, medio XXste eeuw. Geen merken gevonden.

    Shaker à cocktail en argent martelé et ciselé décoré de frises florales autour des renfoncements avec des personnages et des oiseaux. Perse, milieut du XXe siècle. Aucune marque trouvée.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm - 466 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #587

    Twee grote meerkleurig porseleinen sierschotels, bestaande uit een Chinese en een japanse.

    Deux grands plats décoratifs en porcelaine multicolore, composés d'un chinois et d'un japonais.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 & 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #272
    Ria Hendrix

    Dansende vrouwen. Glasraam. Gesigneerd.

    Danseuses. Vitrail. Signé.
    No longer available
    Dim. 63 x 72 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #591

    Een groot houten dierenmasker. Afrikaans werk.

    Un grand masque animalier en bois. Travail africain.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #389
    André Goezu
    Period: °1939

    Twee kleurenlitho’s, beide gesigneerd en genummerd 50/60 buiten de plaat.

    Deux lithographies en couleurs, signées et numérotées 50/60 hors planche.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #371
    Jean & Robert Cloutier

    Een aardewerken vaasje met meerkleurig glazuur. Gesigneerd. Jaren ‘50.

    Un vase en faïence à glaçure multicolore. Signé. Années 1950.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #345

    Een zakhorloge 14 K. geelgoud in werkende staat (manco ruitje en wijzer) en een andere van verguld metaal.

    Montre de gousset en or jaune 14 K en état de marche (manquent la vitre et une main). Nous ajoutons une autre montre en métal doré.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More