Similar lots by type
-
#159
“Boereninterieur”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Van Heemskerk. Vermoedelijk XVIIde eeuw.
“Intérieur paysan”. Huile sur panneau. D’après un oeuvre par Van Heemskerk. Probablement XVIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 200/300 -
#609Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#699
“Bergweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin en montagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#14
“Stilleven met rozen in een Satsuma vaas”. Draagt een handtekening.
“Nature morte aux roses dans un vase de Satsuma”. Porte une signature.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#29Jos. De Belder
“Begijnhof te Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1903.
“Béguinage de Malines”. Huile sur panneau. Signé et daté 1903.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 50/80 -
#379
“Boszicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage boisé”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#702
“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 160/180 -
#149Theodore Rousseau
“Woning aan een meer”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Maison au bord d’un lac”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 1000/1200 -
#694
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 38 x 38 cmEstimate: € 160/200 -
#179Noel (?)
“Neerhofscène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Scène de basse cour”. Huile sur panneau. Signé. XIXe siècle.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 30/50 -
#614
“Zicht op Keulen” & “Molenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Vue de Cologne” et “Moulin”. Huile sur panneau. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 5à/80 -
#39
“Landhuis”. Olieverf op board. Onduidelijk gesigneerd.
“Villa”. Huile sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 200/240 -
#282Palesse (?)
Twee marines. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
Deux marines. Huile sur toile. Signée. Vers 1900.No longer availableDim. 35 x 51 cmEstimate: € 80/100 -
#629
“Zeezicht”. Olieverf op paneel.
“Marine”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 160/200 -
#378
“Interieur met palmier en samovar”. Olieverf op doek.
“Intérieur aux palmier et samovar”. Huile sur toile.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#669
“Dame in kamerjas”. Acryl op board. Draagt handtekening.
“Dame au peignoir”. Acrylique sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 120/160 -
#352Edward MoerenhoutPeriod: 1801-1893
“Schepen op woelige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux sur une mer mouvementée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#559
“Geabstraheerd figuur”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Figure abstraite”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 76 x 64 cmEstimate: € 120/180 -
#212Armand ApolPeriod: 1879-1950
“Binnenschepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.
“Péniches au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.No longer availableDim. 102 x 122 cmEstimate: € 400/600 -
#204P. Claes
“Dorpszicht met vee” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1852.
“Vue de village au bétail”. Huile sur toile. Signée et datée 1852.No longer availableDim. 90 x 115 cmEstimate: € 1200/1500 -
#222
“Bosbeek”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 86 x 61 cmEstimate: € 200/240 -
#209Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.No longer availableDim. 102 x 80 cmEstimate: € 200/250 -
#742
Een miniatuur met een afbeelding van een paar met een hond. Olieverf.
Miniature représentant un couple avec leur chien. Huile.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 30/50 -
#634
“Abstracte voorstelling met twee figuren”. Olieverf op doek.
“Composition abstraite avec deux personnages”. Huile sur toile.No longer availableDim. 77 x 51 cmEstimate: € 160/200
Other lots in this auction
-
#33
Klokkentorenelement van geel koper.
Elément de tour d’église en cuivre jaune.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 20/30 -
#471
Een paar hangjardinières van terracotta, versierd met een saterkop aan weerskanten en een guirlande.
Paire de jardinières murales en terre cuite. Décor de deux satyres et d’une guirlande de fleurs.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 260/300 -
#290
Een 18 karaats geel gouden Liberty munt met een afbeelding van John & Robert Kennedy.
Pièce de monnaie Liberty en or jaune 18 ct représentant John et Robert Kennedy.No longer availableDim. 6,94 gEstimate: € 140/160 -
#367
Een lot glaswerk, bestaande uit twee kandelaars (beschadigingen), een geslepen coupe, een coupe in verzilverde montuur (Wiskemann) en twaalf onderzetters in etui.
Lot de verrerie comprenant deux candélabres (dégâts), une coupe taillée, une coupe à monture argentée (Wiskemann) et douze sous-verre dans un étui.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#37Gustave Van Vaerenbergh
Een buste van een jonge vrouw. Terracotta. Gesigneerd en genummerd 1520/4.
Buste de jeune femme. Terre cuite. signée et numérotée 1520/4.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/300 -
#186
Een tweeledige vitrinekast in Napoléon III-stijl met boven- en onderaan één beglaasde deur. XIXde eeuw.
Vitrine à deux corps, le dessus, comme le dessous ouvrant à une porte vitrées. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. H 210 cmEstimate: € 400/600 -
#301
Serie porseleinen bloemstukken. Gemerkt. Staffordshire Crown Bone China. En één Italiaans.
Lot de bouquets de fleurs en porcelaine. Marque Staffordshire Crown Bone China et un italien.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#349Albert Drachkovitch - Thomas
“Winters hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver avec ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 500/700 -
#279Semeneev
Twee zichten op Praag. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1997.
“Deux vues de Prague”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1997.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 50/80 -
#605Besancon Duny Mawi
Drie zakhorloges. Eén met jachttafereel en één met paardenhoofden.
Trois montres de gousset. L’une avec une scène de chasse, une autre aux têtes de chevaux.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#405
Een 18 karaats geel gouden ring met bijpassende hanger bezet met smaragd gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or jaune 18 ct et pendentif assorti sertie d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,92 gEstimate: € 150/250 -
#411Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “De Zilveren Appels”. Reclame-uitgave voor Groep Argenta. Ed. Standaard-Boekhandel 1981. Zeer goede staat, met zelfklever van het Agentschap op voorpagina. Drie exemplaren.
Suske en Wiske. “De Zilveren Appels”. Edition publicitaire du groupe Argenta. Ed. Standaard-Boekhandel 1981. Très bon état avec autocollant de l’agence sur la première page. Trois exemplaires.No longer availableEstimate: € 30/50