#309Louis ApollesHoevenzicht bij Winter, olieverf op paneel.
#37Delfts blauwEen wit-blauw aardewerken tabakspot met koperen deksel en opschrift “Havana’. Onderaan gemerkt Delft.
#721Een set van 2 granieten Foo-dogs.
#315Fine Bone ChinaEen lot van 5 stuks Engels porselein bloemboeket ornamenten. Gemerkt onderaan “Fine Bone China, Crown, England, Staffordshire”.
#173Een porseleinen servies set Rosenthal Germany bestaande uit 52 stuks.
#754“Zicht op de rivier bij schemerlicht” Olieverf op paneel, in vergulde kader, niet gesigneerd.
"View of the river at twilight" Oil on panel, in a gilded frame, unsigned.No longer availableDim. h 10 x b 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#75ScapaEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 69 x 67 cmEstimate: € 60 / 100 -
#572Twee heraldische leeuwtjes van gesculpteerd albast.
Deux lions héraldiques en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#673Een gesculpteerd houten kistje.
#425Een Oosterse houten voorraadpot met deksel.
A copper chandelier with dragon ornaments and 6 light points with glass shades.No longer availableDim. H: 95 cmEstimate: € 100 / 120