#212“Winters Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter Landscape in the Hoeveland". A painting, oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 68 x 78cmEstimate: € 80 / 120 -
#224‘Twee zusjes’, gemengde techniek, 19e eeuws, in ovalen passe-partout en vergulde kader?
#357Een kleine gelakte houten pendule in de geest van de Neufchateloises.
A small lacquered wooden clock in the style of the Neufchatel clocks.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#66Een massief eikenhouten halbank versierd met Godsdienstig tafereel. Engeland, tijdperk Jacobean omstreeks 1700. Met certificaat.
A Solid Oak Hall Bench decorated with a Religious Scene. English Jacobean period, around 1700. Comes with a certificate.No longer availableDim. 112 x 76 x 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#341Twee groepjes van veelkleurig biscuit. Portugees werk.
Two groups of multi-colored biscuit. Portuguese work.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 50 / 70 -
#545Een antiek oosters bureel met 5 laden en bijhorende stoel.
#727RobbedoesEen lot van 11 Robbedoes hardcover albums met verzamelde nummers. nr 130-134 & 139. En 160, 162, 165, 166, 170.
#610LucleonVier verschillende armbanden bezet met lapis lazuli en amethist.
#118Een lot van 15 Napoleontische soldaten van polychroom porselein. Eén met herstelling.
A lot of 15 Napoleonic soldiers made of polychrome porcelain. One has been repaired.No longer availableDim. +- 33 cmEstimate: € 80 / 140