#597“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
#676KashmirEen Indisch handgeknoopt wollen lopertje.
A hand-knotted wool runner from India.No longer availableDim. 190 x 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#231Een gepatineerd Victoriaans houten hobbelpaard. Met leder en ijzer afwerking. 19e eeuws.
A patinated Victorian wooden rocking horse. With leather and iron finishing. 19th century.No longer availableDim. 91 x 84cmEstimate: € 120 / 180 -
#72Rudi De VosPeriod: °1944“Roland van Campenhout”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#534J. Cornélis“Romeo en Julia” (gesigneerd) en “Jonge Spaanse” (niet gesigneerd). Twee aquarellen uit het midden van de XXste eeuw.
"Romeo and Juliet" (signed) and "Young Spanish" (not signed). Two watercolors from the mid-20th century.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#426Een Perisch zijden tapijt met jachttafereel.
#519Ferdinand SchirrenPeriod: 1872 - 1944Stilleven met Chinees beeld, aquarel op papier. Gesigneerd.
Still life with Chinese statue, watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 30 x 24,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#693Een Boheems kristallen vaas op zilveren voetje met een monogram ‘MH’ en datum 21-8-76, gemerkt 830 en andere zilverkeuren.
#253Een lot van 7 tafel-en wandklokken.
A lot of 7 table and wall clocks.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#413Lucien PesseyEen religieus houtsnijwerk van Franse beeldhouwer.
A religious wood carving by a French sculptor.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#422“Poeder Junior”. Een reclamebord in ovalen kader. Begin 20e eeuw. “Druk. Marci. Brussel”
#557Een in arduin gesculpteerd beeld van een olifant.
A bluestone sculpture of an elephant.No longer availableDim. 46 x 55 x 27 cmEstimate: € 200 / 250