#231Een gepatineerd Victoriaans houten hobbelpaard. Met leder en ijzer afwerking. 19e eeuws.
A patinated Victorian wooden rocking horse. With leather and iron finishing. 19th century.No longer availableDim. 91 x 84cmEstimate: € 120 / 180 -
#208Een rechthoekige sigarendoos van massief zilver met houten interieur. Gemerkt Made in Italy, Sterling en 925/1000.
#322Richard BasseleerMediteraan dorpzicht aan de zee, olieverf op board.
Mediterranean village seascape, oil on board.No longer availableDim. 18.5 x 23.5 cmEstimate: € 25 / 75 -
#165Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#546HamadanEen Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
#194Een eikenhouten spiegel met kroon.
#578Een paar grote gietijzeren tuinvazen.
#412“Landschap met rivierboot”. Een ets op papier, gesigneerd.
#629Rik Wynants“Kempense hoeves”. Sanguine op papier. Gesigneerd linksonder.
#85ChanelEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 88 cmEstimate: € 200 / 250 -
#392“Bloemenstilleven”. Een ets op papier, genummerd 9/10, signatuur onleesbaar.
"Bloemstilleven." An etching on paper, numbered 9/10, illegible signature.No longer availableDim. 9 x 6cmEstimate: € 15 / 20 -
#172Jan ImbrechtsPeriod: 1910-1978“Indo-naakt”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “Jan Imberechts”, gedateerd 1934.
"Indo-nude". A painting, oil on canvas. Signed "Jan Imberechts", dated 1934.No longer availableDim. 130 x 175 cmEstimate: € 600 / 1000