#92Rudi de VosPeriod: °1944“St. Rombouts toren Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#575Een bruidskoffer in notelaar met vakjes voor sieraden en goudstukken genaamd “carsonie” afkomstig van Noord - Italie. 17 de eeuws. Met certificaat.
#39Een lot van 7 miniatuurtjes met diverse taferelen en portretten.
A lot of 7 miniatures with various scenes and portraits.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#536Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
#743Een Afrikaans vrouwenmasker in brons met wollen versiering op metalen sokkeltje.
An African women's mask in bronze with wool decoration on a metal base.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#638Een houten beeld van een soldaat, eveneens een dienbladhouder.
#738Een vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.
A vintage Glamor diamond-shaped lamp from the second half of the previous century.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#187Een grote Martaban voorraadpot van bruin geglazuurd steengoed, versierd met draken en vogels in reliëf en met zes oortjes op de schouder. Zuid-Oost-Azië, omstreeks 1800. Kleine letsels.
Un grand pot de rangement Martaban en grès émaillé brun, décoré de dragons et d'oiseaux en relief et de six oreilles sur l'épaule. Asie du Sud-Est, vers 1800. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 500 / 800