#32“Africa” en “Asia”. Twee langwerpige oude gravures met talrijke personages. Engeland, XVIIIe eeuw. Wortelnoten lijsten van Trowbridge Gallery.
"Africa" and "Asia". Two long and old engravings with numerous characters. England, 18th century. Root nut frames from Trowbridge Gallery.No longer availableDim. 11 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#83Verzilverd metalen plateau met twee geslepen kristallen karaffen.
Silver-plated metal tray with two cut crystal decanters.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#663Een 19e eeuwse tafelmodel fotokader in messing voor 2 ronde foto’s.
#75ScapaEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 69 x 67 cmEstimate: € 60 / 100 -
#657“Madonna met kind”. Een wassen beeld in kader. Franse makelij.
"Madonna with Child". A wax sculpture in a frame. Made in France.No longer availableDim. 34 x 26cmEstimate: € 40 / 50 -
#375Een presse-papier VSL met monogram ‘CB’ en een floraal decor.
#742Jef VaesEen tekening getiteld ‘ontmoeting en tegemoetkoming’, gesigneerd Jef Vaes.
#581Een lot van 5 Afrikaanse instrumenten uit hout en leder.
#564Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
Un cheval en terre cuite polychrome d'après un exemple de la période Tang.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 120 / 180 -
#702“Rivier met dam” en “Hoeve bij een bergmeer”. Olieverf op paneel.
“River with a dam” and “farm near a mountain lake”. Oil on panel.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#286Een donker eiken Engels bureau, 5 laden met groen lederen blad en een bijhorende stoel.
A dark oak English desk, 5 drawers with a green leather top and a matching chair.No longer availableDim. 75 x 151 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#298Fischers LieblingsklangeEen houten Citer of Zither, omgebouwd tot luidspreker.
A wooden citer, converted to a loudspeaker.No longer availableDim. 55 x 44cmEstimate: € 45 / 55