#655
Een roodgelakt Chinees barmeubel met twee deuren en met spiegelglas binnenin.
#641Edelstein, Bavaria
Een uitgebreid porseleinen eetservies, versierd met een meerkleurig bladerdecor. Compleet voor twaalf personen met meerdere vormstukken. Eén koffiekop en een dessertbord manco. Gemerkt.
Large service en porcelaine décoré de feuilles polychromes. Complet pour douze personnes et avec beaucoup de pièces de forme. Une tasse et une assiette à dessert manquent. Avec marque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#352
#263
Driedelig zilveren serveerbestek. Belgische keuren. We voegen er een zilveren taartschep aan toe.
Couvert de service trois pièces en argent. Poinçons belges. Nous ajoutons une pelle à tarte en argent.No longer availableDim. 30 cmEstimate: € 40/60 -
#117
Miniatuur met classicistische voorstelling op ivoor.
#458
Een dekselvaasje en een sierbordje van Imariporselein.
#127
“Arend met gespreide vleugels.” Beeld in zamak op zwart marmeren sokkel.
“Aigle aux ailes ouvertes”. Sculpture en régule sur socle en marbre noir.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#704R. Thys
“Zeilboot aan de oever.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voilier devant la côte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 44 cmEstimate: € 60/100 -
#479
Drie kleine messingen en bronzen Boeddhabeeldjes. Thais werk.
#435
Een partij van zeventien koperen kandelaars.
#11
Twee soldaten van porselein.
Deux soldats en porcelaines.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35/45 -
#720
“Indisch soldaat”. Een gebeeldhouwd hardhouten beeld.
“Soldat indien”. Sculpture en bois dur.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 30/50