Other lots by Vincenti
#666Sarouk
Tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 340 x 235 cmEstimate: € 400 / 600 -
#488
Vaasje van beschilderd en geslepen rood en wit glas.
Un vase en verre taillé rouge et blanc peint.No longer availableDim. Ø 12 cmEstimate: € 50 / 60 -
#527
#486Mahal
#625Zero Halliburton
Een grijze aktetas van aluminium.
Malette en aluminium gris.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#152Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Landschap”. Olieverfschilderij. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile. Signée.No longer availableDim. 52 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#79Al. De Dobbelaer
”Vaches qui broutent dans un paysage”. Huile sur toile. Signée 10-’80.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#344
“Supertramp World tour 1983”. Een ingekaderde affiche.
#99
“Grand national”. Engelse ruitersprent met talrijke paarden.
”Grand National”. Une image cavalière à plusieurs chevaux.No longer availableDim. 53 x 105 cmEstimate: € 80 / 120 -
#470
Bracelet en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 0,18 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 700 / 800 -
#545Zero Halliburton
“Elite”. Een lichtgrijze aktetas van aluminium.
#328
Un vase en pâte de verre rouge dans le style Murano, décor mirafiore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 55 / 65