Similar lots by type
-
#208
“De apostel Johannes”. Een kleine icoon. Cyprus, XIXde eeuw. Kleine letsels.
“L’Apôtre Jean”. Petit icône. Chypre, XIXe siècle. Petits dégâts.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 80/120 -
#600
Een zittende Boeddha van meerkleurig Chinees porselein.
Bouddha assis en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 800/900 -
#593
“Mannenfiguur”. Een zwartgelakt kunstwerk, gesculpteerd uit een boomstam
“Figure masculin”. Sculpté dans un tronc d’arbre, laqué noir.No longer availableDim. h: 184 cmEstimate: € 200/300 -
#773
Een staande lamp van gesculpteerd hout in de vorm van een gecanneleerde zuil.
Lampadaire en bois sculpté en forme d’une colonne cannelée.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 50/80 -
#603
Een zittende Guan-Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine met Chinese tekens op de rug.
Guanyin assise en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine. Symboles chinois sur le dos.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 360/400 -
#610
Een grote schotel van monochroom Chinees porselein met een rand in accolade.
Grand plat en porcelaine de Chine monochrome. Bord en accolade.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 450/550 -
#310
Een reeks van vier borden in van blauw en wit Chinees porselein met een decor van pioenen op het plat en een bianco sopra bianco-decor op de vleugel.
Suite de quatre assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de pivoines sur le creux et en bianc-sur-blanc sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 80/120 -
#605
Een grote fishtank van blauw en wit Chinees porselein met een decor van krijgers in een landschap.
Grand aquarium en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de guerriers dans un paysage.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 1200/1300 -
#435
Een barmeubeltje in de vorm van een houten ton met geelkoperen monturen. Met glazen achter een deurtje.
Meuble bar en forme de tonneau en bois aux montures en cuivre jaune. Des verres derrières une petite porte.No longer availableDim. H.57 cmEstimate: € 50/80 -
#4
Veertien gekleurde glazen van Val Saint-Lambert. Diverse modellen.
Quatorze verres en cristal de Val Saint-Lambert. Divers Modèles.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#755
Een armstoel uit de jaren dertig met een asymmetrische rug. Zitting bekleed met kelim.
Fauteuil des années trente à dossier asymétrique. Siège recouvert de kilim.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#715
Een cachepot van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80/100 -
#775
Een dekselpot van Chinees porselein, versierd met een oranje decor van draken. Onderaan gemerkt.
Pot couvert en porcelaine de Chine, décoré de dragons de couleur orange. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 14 cm -
#1
Een konijn van gebeeldhouwd en gepolijst steen. West-Afrika. Gesigneerd Edward.
Lapin en pierre sculptée et polie. Afrique Occidental. Signée Edward.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#754
Een haardscherm van gedreven koper met voorstelling van personages rond een spinnewiel.
Pare-feu en cuivre repoussé représentant des personnages autour d’un rouet.No longer availableDim. H.102 cmEstimate: € 40/60 -
#725
“Personages”. Olieverf op doek. Naïef Afrikaans werk.
“Personnages”. Huile sur toile. Travail naïf africain.No longer availableDim. 58 x 90 cmEstimate: € 20/30 -
#672
Vijf grafische werken: twee tekeningen door Andor Komives (1993 en 1994), een dubbelzijdige aquarel door A. Cogun, een zeefdruk en een exemplaar van “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”.
Cinq oeuvres graphiques: deux dessins par Andor Komives (1993 et 1994); une double aquarelle par A. Cogun, une sérigraphie et un exemplaire du “Bonheur de ce Monde, Sonnet”.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#424
Twee Chinese aquarellen op linnen met voorstellingen van een vogel op een tak.
Deux aquarelles chinoises sur toile représentant des oiseaux sur une branche.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 100/120 -
#604
Een schaalmodel van een Junkers JU52/3m op staander.
Modèle en acier d’un Junkers JU52/3m sur pied.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 450/550 -
#716
Een paar Chinese sokkels van gesculpteerd hardhout met roze marmeren blad.
Paire de socles chinois en bois exotique sculpté. Tablettes en marbre rose.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/120 -
#423
Lot diverse beeldjes en voorwerpen uit Zuid-Amerika.
Lot de statuettes et objets divers. Amérique du Sud.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#500
“Kosmos Khedive Exquisit”. Een houten reclamepaneel uitgegeven door Zigarettenfabrik Kosmos GmbH, Memmingen.
“Kosmos Khedive Exquisit”. Panneau publicitaire ed. Zigarettenfabrik Kosmos GmbH, Memmingen.No longer availableDim. 41 x 28 cmEstimate: € 30/50 -
#539
Drie ingelijste Mola’s. Textielkunst van de Indianen van het eiland San Blas (Colombia). Bestaande uit diverse lagen stof.
Trois Mola encadrés. Textile d’Art des indiens de l’Ile de San Blas (Colombie). Constitués de différentes couches de textile.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#372
Een paard van gebeeldhouwd jade. We voegen er vier Chinese personages van gesculpteerd hout aan toe. ( Eén met beschadiging).
Un cheval en jade sculpté. Nous ajoutons quatre personnages chinois en bis sculpté. Un dégât.No longer availableEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#90
Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren sluiting.
Collier de perles d’eau douce avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300/360 -
#577
Een paar hexagonale balustervazen van cloisonné op brons, versierd met een decor van ruiters. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Paire de bases balustres hexagonaux en bronze cloisonné décorés de cavaliers. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 300/400 -
#395Nicolaus Jansenius
Een oude rasterdruk met een kaart van Antwerpen en omgeving, omringd door afbeeldingen van haar grootste bijzonderheden. Ca. 1675. We voegen er een oude ingekleurde ets met een zicht op Antwerpen aan toe.
Ancienne carte d’Anvers et environs entourée des plus importants édifices. Vers 1675. Nous ajoutons une eau forte en couleurs représentant Anvers.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#77
Een driedelig klokstel van koper en blauw en wit aardewerk, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Garniture de cheminée trois pièces en cuivre et faïence bleue et blanche. Comprenant une pendule et deux candélabres.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 200/240 -
#104Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983
“Boerderij en landweg” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme au bord d’un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#705Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981
Een collectie grafisch werk. Zeven etsen met diverse zichten. Alle buiten de plaat genummerd of getiteld en gesigneerd. 1 ruitje gebroken.
Collection d’estampes. Sept eaux fortes diverses. Chaque pièce signée et numérotée ou intitulée hors planche. 1 verre cassé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#400
Een dikke en een dunne vaas van geslepen kleurloos Boheems kristal.
Un vase pansu et un vase allongé en cristal taillé de Bohème incolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#165
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een mandje met bloemen bezet met parelmoer en diamantjes, robijntjes, saffiertjes en smaragdjes.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme de corbeille aux fleurs serti de nacre et de petits diamants, rubis, saphirs et émeraudes.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 650/750 -
#644Shiraz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main<.No longer availableDim. 235 x 157 cmEstimate: € 100/120 -
#482
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 200 x 138 cmEstimate: € 100/120 -
#574
“Gezonken schip”. Een ingekleurde ets. Draagt buiten de plaat een handtekening: Jespers.
“Bateau coulé”. Eau-forte en couleurs. Porte une signature hors planche: Jespers.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 100/150 -
#479Iosef IserPeriod: 1881 - 1952
“Studie van een jonge vrouw”. Gemengde techniek op paneel.
“Etude d’une jeune femme”. Technique mixte sur panneau.No longer availableDim. 41 x 28 cmEstimate: € 800/1200