#640
#379
‘Veehoeders op de heide’, gemengde techniek, 19e eeuws.
#357
Een grote vintage schaal in kleurloos kristal gemerkt met een sticker ‘Bayel Cristalin’.
#397
“Boeddha met vier emoties.” Bronzen hoofd, onderaan met zegel.
"Buddha with four emotions." Bronze head, bottom with seal.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 100/120 -
#43
Een grote Empire-stijl vaas met romantisch tafereel inderaan gemerkt Italy, een onduidelijke handtekening en D.1556. Heeft een kleine schade aan de voet.
A large Empire-style vase with a romantic scene at the bottom, marked Italy, an unclear signature, and D.1556. Has minor damage to the base.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 40/60 -
#501Ignace Maes
“Jongeman in de golven.” Gemengd werk van terra cotta en metaal. Gesigneerd, en gedateerd ‘89
#593
#375
Een massief houten bibliotheektrapje met 3 treden.
#494Jules van AelPeriod: 1912-1997
#74
"Quayside View with Sailboats", mixed media, no. 161, signed illegibly in the lower right corner. Shows signs of water damage.No longer availableDim. h 47 x b 57 cmEstimate: € 80/120 -
#436Baharlou
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
An eastern wool carpet. Hand-knotted.No longer availableDim. 152 x 101 cmEstimate: € 100/120 -
#54Georgette Huet
“La Renardière au Roeulx”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1938. Gegevens op de achterzijde.
"La Renardière au Roeulx". Oil on board. Signed and dated 1938. Details on the reverse.No longer availableDim. 46 x 37 cmEstimate: € 80/120