Other lots in this auction
-
#64Gustaaf De Bruyn
“De belegering”. Een aquarel als ontwerp voor een begeleidende illustratie voor “Het brandende stro” door Leopold Vermeiren, verschenen in de krant. Gesigneerd.
“Le Siège”. Aquarelle préparant l’illustration pour “Het brandend stro” par Léopold Vermeiren. Signée.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 40/60 -
#249Lea Steppe
“Vaas met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vase aux roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 33 cmEstimate: € 50/60 -
#831
Een lot kristal: een grote kleurloze fruitcoupe, een kleurloos vaasje, een rood vingerkommetje en een paarse asbak.
Lot de cristaux contenant une coupe à fruits et un petit vase incolores, un rince-doigts rouge et un cendrier pourpre.No longer availableDim. L. 37 cmEstimate: € 30/40 -
#239
Een grote schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Grand trumeau en chêne sculpté de style malinois.No longer availableDim. 207 x 121 cmEstimate: € 120/180 -
#380
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale amethist van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une améthyste centrale de ± 2 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 1000/1200 -
#787
Een schotel van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloesems en waterdragende vrouwen.
Plat en porcelaine polychrome du Japon avec décor de fleurs et de porteuse d’eau.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 40/50 -
#568
Een paar grote balustervazen van polychroom porselein met een decor van lange lijzen in een tuin met een prieel. Achteraan uitgebreide tekst. Twee oren met sporen van verguldsel. Eén bovenrand beschadigd. China, begin XXste eeuw. Onderaan een oud Chinees label.
Paire de grands vases balustres en porcelaine polychrome à décor de longues élises dans un jardin avec belvédère. Grand texte au verso, deux anses avec traces de dorure. Un col accidenté. Chine, début du XXe siècle. Une ancienne étiquette chinoise sous la base.No longer availableDim. H. 57,5 cmEstimate: € 350/500 -
#521
“Chinese wijze” & “geisha”. Twee lampenvoeten van gesculpteerd albast.
“Sage chinois” et “Geisha”. Deux pieds de lampes en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 43 & 44 cmEstimate: € 80/120 -
#804Scaglione
Een paar trapvomige schemerlampen van albast. Beide met haarscheur.
Paire de lampadaires en forme d’escalier en albâtre. Les deux avec cheveu.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#569
“Atelier met eend”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘92.
“Atelier au canard”. Huile sur toile. Signée et datée ‘92.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#541
Fijn gesculpteerde houten netsuke met voorstelling van een pad. Onderaan ingelegd merk.
Netsuké en bois finement sculpté représentant un crapaud. Marque incrustée sous la base.No longer availableDim. L. 5 cmEstimate: € 100/120 -
#519
“Personages met hoed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnages aux chapeaux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 50 cmEstimate: € 80/120