#38Een bronzen skiër op een onyxen sokkel. Jaren ‘30.
#112Adolf Triest“Hanengevecht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Combat de coqs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48 x 71 cmEstimate: € 100 / 120 -
#117“Madonna met kind”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Omstreeks 1800.
#571Vaas van blauw-wit Chinees porselein.
#401Een lot van vier oude pluchen diertjes, bestaande uit twee hondjes, een paard en een aap.
#545Roelant“Parkzicht”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 26/75 buiten de plaat.
”Vue sur la parc”. Une eau-forte. Signée hors planche et numérotée 26/75 hors planche.No longer availableDim. 44 x 31 cmEstimate: € 50 / 60 -
#474“Panneschuiten”. Aquarel en inkt op papier. Gemonogrameerd en gedateerd 1910.
“Cobles”. Aquarelle et encre sur papir. Monogrammée et datée 1910.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#682“Prospect von Gand”. Twee zichten op Gent. Ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures.
”Prospect von Gand”. Deux vues de Gand. Deux gravures en couleurs du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 240 / 260 -
#631Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met pioenen, pauwen en eenden. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose aux pivoines, paons et canards. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 200 / 300 -
#789Maria Rombouts“Bedoeïenenmeisje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Fille des bédouins”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 46 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#366Een paar Engelse notenhouten stoelen.
Paire de chaises en noyer de style anglais.No longer availableDim. H. 103 cmEstimate: € 50 / 60