#459Jan CobbaertPeriod: 1909-1995“Abstract figuur”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd.
"Abstract figure". Lithograph on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 43 x 34cmEstimate: € 150 / 250 -
#457Een Chinese wierookbrander in speksteen met in totaal 7 leeuwen spelend met een bal.
#431Een gesculpteerd houten masker. Baoule Ivoorkust.
#222Héléne Dubourg“Dame aan de kade.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Lady on the Quay." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 160 / 200 -
#482“Abstract”. Een collage, gemengde techniek. Achterzijde met signatuur. Vermoedelijk Rudy Pijpers. Lichte verfschade.
"Abstract". A collage, mixed media. Signature on the back. Presumably by Rudy Pijpers. Light paint damage.No longer availableDim. 29 x 39cmEstimate: € 300 / 400 -
#152Jozef De Belder“Stilleven met fruit en Delfts bord.” Olieverf op doek, gesigneerd.
"Still life with fruit and Delft plate." Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 300 / 500 -
#357Lladro‘Kiyoko Geisha’, een Lladro beeld, modelnr 1450 in originele verpakking.
"Kiyoko Geisha", a Lladro figurine, model number 1450 in original packaging.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#426Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 133 x 193cmEstimate: € 80 / 120 -
#322‘Zeemeeuwen’, olieverf op doek in een witte kader getekend Y. Segers.
#92Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoevezicht’, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
#373Een groene opaline vaas met bloemen in reliëf, laat 19e- vroeg 20ste eeuws.
A green opaline vase with raised floral decoration, late 19th-early 20th century.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#398Max VerboeketEen set van 2 vintage glaspasta vazen gesigneerd Max Verboeket, Maastricht en beide genummerd.
A set of 2 vintage glass paste vases signed Max Verboeket, Maastricht and both numbered.No longer availableDim. H 34 cmEstimate: € 80 / 120