#644Imari
Een Imari porseleinen vaas met flora en vogels in het decor.
#399Barthels
Een lot van 4 geabstraheerde portretten. Schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Barthels”. ‘88-’89.
#3Lladro
‘All aboard’, een Lladro beeld, modelnr 07619 in originele verpakking.
#439
"Abstract portrait" & "Abstract". A lot of two paintings, mixed media on paper.No longer availableDim. 53 x 42cmEstimate: € 300 / 500 -
#87
Een bronzen putto met lamp op groen marmeren sokkel, glaspasta kapje gemerkt ‘Schneider’.
#349
#246
#340Cartier
Twee zijden sjaals.
Two silk scarves.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#412
“Berglandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Gesigneerd, vermoedelijk Clara Porges.
"Mountain Landscape". A painting, watercolor on paper. Signed, presumably by Clara Porges.No longer availableDim. 30 x 25cmEstimate: € 100 / 150 -
#646
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.
#145
Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#61
Een sfeerlamp van haliet zoutgesteente.
A decorative lamp made of halite salt rock.No longer availableDim. 38cmEstimate: € 75 / 100