Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Duitse antieke pop met een porseleinen hoofd met schouderstuk. Gesloten mond. Blauwe paperweight-ogen. Originele kleding.

Een Duitse antieke pop met een porseleinen hoofd met schouderstuk. Gesloten mond. Blauwe paperweight-ogen. Originele kleding.

Poupée allemande ancienne à la tête en porcelaine avec épaules. Bouche fermée, yeux bleus “paper-weight”. Vêtements d’origine.
Dim. H. 40 cm
SKU: 1003200758.
Auction day: 11 March 2020 19:00
Catalogue #758
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #304

    Twee pentekeningen. Naar gravures door Ferdinand Kobell (1740-1799).

    Deux dessins à la plume d’après de gravures par Ferdinand Kobelle (1740-1799).
    No longer available
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #340

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 10 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #218

    “Vrouw met ree”. Een art deco groep van zamak op sokkel van zwart marmer en onyx.

    “Femme et chevreuil”. Groupe art déco en régule sur socle en marbre noir et onyx.
    No longer available
    Dim. 35 x 76 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #652

    Een art deco glazenservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 7 grote glazen, 11 rodewijnglazen, 8 wittewijnglazen en 8 aperitiefglazen.

    Service à verres art déco en cristal taillé incolore comprenant 7 grands verres, 11 verres à vin rouge, 8 verres à vin blanc et 8 verres à apéritif.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #460

    Een Chinese houten sokkel, versierd met een gegraveerd en gepolychromeerd decor en met een cloisonné blad.

    Socle en bois sculpté à décor gravé et polychromé. Tablette en cloisonné. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #404
    Bailleux (?)

    “Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.

    “Composition”. Pastel sur papier. Signé et daté 1989.
    No longer available
    Dim. 28 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #799

    Een Marie-Thérèseluchter met vier dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre Marie-Thérèse à quatre double bras de lumière ornés de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #201

    Een cartelklok van zwartgelakt hout en verguld messing in Lodewijk XV-stijl in de geest van Boulle. Tijdperk Napoleon III. Met wandconsole, sleutel en slinger.

    Cartel en bois laqué noir et laiton doré de style Louis XV dans le goût de Boulle. Epoque Napoléon III. Avec console, clé et balancier.
    No longer available
    Dim. h: 52 + 23 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #587

    Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor, met een meerkleurig decor van personages, bloemen en fantasiedieren.

    Vase en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages, de fleurs et d’animaux fabuleux.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #212

    “Presentatie van Jezus in de tempel”. Olieverf op eiken paneel naar voorbeeld van een werk van Rubens. Vlaamse school, XVIIe eeuw. Collectie Baron Benoit-Adrien de Mouffarts.

    “La Présentation de Jésus dans le Temple”. Huile sur panneau en chêne d’après l’exemple par Rubens. Ecole flamande, XVIIe siècle. Collection Baron Benoît-Adrien de Mouffarts.
    No longer available
    Dim. 74 x 52 cm
    Estimate: € 1800 / 2200
  • #658

    Een staande lamp van gepolychromeerd hout in de vorm van een Moriaan met een lantaarn.

    Lampadaire en bois polychrome représentant un Maure tenant la lampe.
    No longer available
    Dim. h: 205 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #743

    Een paar schotels van meerkleurig Hollands aardewerk met een decor van een bloemenvaas op het plat en een Japans geïnspireerd decor op de vleugel. XIXe eeuw.

    Paire de plats en faïence polychrome hollandaise décorés d’un vase fleuri dans le creux et d’un décor à la japonaise sur les ailes. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More