Other lots in this auction
-
#20
Een 14 K geelgouden hanger bezet met fijne pareltjes en half edelstenen.
Un pendentif en or jaune 14 kt serti de perles fines et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 5,32 gEstimate: € 350 / 400 -
#659
Een houten soldatenkoffer van de Belgische artillerie, gelegerd in het fort van Schooten. Begin XXe eeuw.
Une caisse de soldat en bois de l'artillerie belge, stationnée dans la forteresse de Schooten. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 68x31x27cmEstimate: € 50 / 80 -
#66
Een paar crapaudzeteltjes met beige bekleding.
Une paire de sièges crapaud avec couverture beige.No longer availableDim. H:87cmEstimate: € 80 / 120 -
#267Val Saint Lambert
Een lot geslepen en rood gedubbeld kristal, bestaande uit een bonbonnière en een grote en een kleine vaas. Allen gemerkt onderaan. De grootste vaas met beschadiging aan de rand.
Lot de cristal taillé et doublé rouge, composé d'une bonbonnière et d'un grand et d'un petit vase. Le tout marqué en bas. Le plus grand vase avec des éclats au bord.No longer availableDim. h: 7,5, 14 & 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#594Jan Van IerselPeriod: 1882 - 1966
“Bloesems nabij Etten-Leur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘52.
« Fleurs près d'Etten-Leur ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté '52.No longer availableDim. 48 x 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#650
Een 18 K witgouden ring bezet met solitair van +- 0,34 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,34 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 500 / 600 -
#345
Een Duitse wandklok met gedreven messingen versiering rond de wijzerplaat.
Une horloge murale allemande avec une décoration en laiton martelé autour du cadran.No longer availableDim. H:70cmEstimate: € 60 / 100 -
#62P. Landoy
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 cm x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#272Seys Gaspard
“Straatzicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue d’une rue de Bruges". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46,5 x 35,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#247
Een oude microscoop met toebehoren in houten kastje.
Un vieux microscope avec accessoires dans une caisse en bois.No longer availableDim. H:28cmEstimate: € 40 / 60 -
#482Jef Leener
“Boeren erf in de winter”. Olieverf op gemaroufleerd doek op karton. Gesigneerd.
"La cour du fermier en hiver". Huile sur toile marouflée sur carton. Signée.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#481
Een bloempot van cloisonné met bloemen van diverse soorten pietra dura. Chinees werk.
Un pot de fleurs cloisonné avec des fleurs de différents types de pietra dura. Travail chinois.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 200 / 250