Other lots in this auction
-
#68Val Saint LambertEen vaas van geslepen kleurloos en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Vase en cristal taillé doublé incolore et rouge. Marqué.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#426HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 201 x 132 cmEstimate: € 80 / 100 -
#327BequetEen meerkleurig aardewerken kruik en lampvoet. Gemerkt.
Pichet et pied de lampe en faïence multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 35 en 43 cmEstimate: € 20 / 40 -
#417Een paar aardewerken tempelleeuwen op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
Une paire de lions de temple en faïence sur un socle en bois. Marqué en bas.No longer availableDim. 11,5 x 20 x 4,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#234“La mode de la saison” Een reeks van vier lithografieën.
« La mode de la saison » Une série de quatre lithographies.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#111Een Frans bronzen bureaustel getooid met Griekse figuren. Eind 19e eeuw.
Un ensemble de bureau français en bronze décoré de figures grecques. Fin 19ème siècle.No longer availableDim. h: 14 - 8 cmEstimate: € 320 / 360 -
#406AfsharWollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis en laine à motif géométrique. Noué à la main.No longer availableDim. 218 x 133 cmEstimate: € 75 / 100 -
#585Goebel, West-Germany“Hausmusik”. Een lampje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 232.
"Hausmusik". Une lampe en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 232.No longer availableDim. h: 54 cm (m.k.)Estimate: € 60 / 80 -
#173Val Saint-LambertEen kelkvormige vaas opgehouden door een hand van kleurloos en blauw kristal. Gesigneerd Alain Thiry
Un vase en forme de calice soutenu par une main de cristal incolore et bleu. Signé Alain Thiry.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 220 / 240 -
#361Een sierkannetje met bloemendecor in reliëf met een bok aan de voet. Onderaan gemerkt met verguld anker. Chelsea, omstreeks 1770.
Un pichet décoratif à décor floral en relief avec un bouc au pied. Marqué en bas avec ancre dorée. Chelsea, vers 1770.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#533Goebel, Germany“Schulschwänzer”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 82/II. Gesigneerd door de decorateur.
"Schulschwänzer". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 82/II. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 75 -
#647Een aardewerken beeldje in de vorm van een hoofd afkomstig uit het noorden van Ghana. 16e eeuws. Op een sokkel.
Une figurine en poterie en forme de tête du nord du Ghana. 16e siècle. Sur un socle.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 120 / 180

