#479Salvador Dali
#346
Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.
#682
“Vrouwenportret.” Gemengde techniek op papier. Genummerd 1/1. Onleesbaar gesigneerd.
#326
#373
Een lot grafiek e. d., bestaande uit een werk van Somville op zeildoek, drie kunstmappen (Rik Strijckers, Hubert Minebo en P. Smolders), diverse etsen, zeefdrukken en reproducties, een aantal repro’s van Japanse prenten, twee XIXe eeuwse kalenders, een paar oude kaarten, enz.
#641
Een design glazen vaas, golvend ontwerp, blauw/wit.
#363
#383
Een paar spekstenen fo-honden. Minieme slijtage.
#348
Een art nouveau vaasje van kristal met een verguld vegetaal decor. Onderaan gemerkt.
#392
“Bloemenmarkt te Parijs.” Olieverf op doek.
#555Halesworth, Suggate
#497
Een handgeknoopt zijden bidkleedje.
A hand-knotted silk prayer rug.No longer availableDim. 84 x 64 cmEstimate: € 80/120