Similar lots by type
-
#364Een Braziliaanse cavaleriesabel. Eind XIXe eeuw.
Un sabre de cavalerie brésilien. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. L. 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#358Een bronzen kopie van een klein XVIIe eeuws Italiaans scheepskanonnetje. XIXe eeuw.
Une copie en bronze d’un canon de bateau italien. XVIIème siècle.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#9J. Vermoelen“Biddende non”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. We voegen er een klein interieur en een havenzichtje aan toe.
”Soeur qui prie”. Huile sur panneau. Signé. Nous ajoutons un petit intérieur et une vue portière.No longer availableDim. 32 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#814SeranoEen gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50 / 60 -
#445Drie vintage mechanische horloges, waarvan een Pontiac Supporter, een Kelton en een Grand Prix Election.
Trois montres vintage mécaniques, dont une Pontiac Supporter, une Kelton et une Grand Prix Election.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#200Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van ± 0,70 ct. en met diamanten een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’un diamant central de ± 0,70 ct et de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#769Een antieke gietijzeren boekenpers.
Une presse à livres antique en fer forgé.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#31Een wijwatervat van geglazuurd terracotta met reliëfdecor. Schilfer.
Un bénitier en terre cuite à glaçure brune et à décor en relief. Un éclat.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#609“Marilyn”. Een zeefdruk naar een werk van Andy Warhol. Uitgave van Sunday B. Morning.
”Marilyn”. Une sériegraphie d’après Andy Warhol. Editée par Sunday B Morning.No longer availableDim. 90x 90 cmEstimate: € 150 / 180 -
#319E. Bellini“Hech sur la route des saintes” en “Vue de Venise”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Hech sur la route des Saintes” et “Vue de Venise”. Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 22 x 33 en 13 x 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#394Een lot van 19 Franstalige strips, waaronder ‘Sammy’, ‘Dan Cooper’, ‘Jeremiah’, enz.. Bijgevoegd een Duitstalig album van ‘Baracuda’.
Un lot de 19 bandes dessinées, dont ‘Sammy’, ‘Dan Cooper’, ‘Jeremiah’, etc. Nous ajoutons un album de ‘Baracuda en allemand.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#531Twee ivoren netsukés. “Ambachtslui”. Onderaan gemerkt.
Deux netsukes en ivoire. “Artisans”. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 120 / 130 -
#244Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460 / 480 -
#210Een 18 karaats wit gouden bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableEstimate: € 1900 / 2000

