Similar lots by type
-
#358Een bronzen kopie van een klein XVIIe eeuws Italiaans scheepskanonnetje. XIXe eeuw.
Une copie en bronze d’un canon de bateau italien. XVIIème siècle.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#364Een Braziliaanse cavaleriesabel. Eind XIXe eeuw.
Un sabre de cavalerie brésilien. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. L. 100 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#218Madonna met kind van polychroom hout. Enige slijtage en manco’s. Vlaanderen omstreeks 1700.
Vierge à l’Enfant en bois polychrome. Usure et quelques manquants. Flandre, +- 1700.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#765Een gebeeldhouwd houten stoeltje. Kuba, D.R. Congo.
Une chaise en bois sculpté. Kuba, R.D. Congo .No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#513Een art deco vaas met bloemenmotief.
Un vase Art Déco à motifs de fleurs.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#59“Bomen”. Pastel op papier. Draagt handtekening ‘Emile Claus’.
”Arbres”. Pastel sur papier. Porte la signature ‘E. Claus’.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#762Een verstelbare staande lamp van messing.
Une lampe ajustable en laiton.No longer availableDim. H. 143 cmEstimate: € 60 / 70 -
#790Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 194 x 140 cmEstimate: € 40 / 60 -
#325Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,22 gEstimate: € 450 / 550 -
#475Een lot van zes hoornvazen van Brussels porselein, waarbij twee paar en twee enkele. Eind XIXe eeuw. De grootste met kleine schilfer.
Une série de six cornets en porcelaine de Bruxelles, dont deux paires et deux seuls. Fin XIXème siècle. Le plus grand avec un éclat.No longer availableDim. h: 14 - 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#313Twee groepjes van meerkleurig en verguld porselein, waarbij één in de vorm van een koppel bij een paardenkoets en het andere met een voorstelling van een schakend koppel/
Deux groupes en porcelaine polychrome et dorée, dont un sous forme d’un couple et char à chevaux et l’autre sous forme d’un couple jouant aux échecs.No longer availableDim. h: 12 - 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#204Andrei MedinskiPeriod: °1948“Spâlâtoreasâ”. Olieverf op board. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1993.
”Spâlâtoreasâ”. Huile sur carton. Signature au dos et daté 1993.No longer availableDim. 42 x 40,5 cmEstimate: € 350 / 400 -
#290Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,10 ct. en robijn cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 24,10 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 2,10 ct et de cabochons de rubis ayant un poids total de ± 24,10 ctNo longer availableDim. 15,37 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#881Een lot van drie XIXe eeuwse inktstellen van deels verguld Brussels porselein. Manco’s en restauraties.
Un lot de trois encriers partiellement en porcelaine de Bruxelles. Manquements et restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 18 & 20 cmEstimate: € 60 / 80

