Similar lots by type
-
#364Een Braziliaanse cavaleriesabel. Eind XIXe eeuw.
Un sabre de cavalerie brésilien. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. L. 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#358Een bronzen kopie van een klein XVIIe eeuws Italiaans scheepskanonnetje. XIXe eeuw.
Une copie en bronze d’un canon de bateau italien. XVIIème siècle.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#557ValentEen beeld van zwarte steen. Genummerd 94.
Une statue en pierre noir. Numéroté 94.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 180 / 250 -
#57Twee drageoirs van geslepen kleurloos kristal. De grootste met randschilfers aan de binnenkant van het deksel.
Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Le plus grand avec des éclats au couvercle et à l’intérieur.No longer availableDim. h: 30 & 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#277“Mignon organette”. Een vroeg XXe eeuws draaiorgel met ponsrollen.
”Mignon organette”. Une orgue, début XXème siècle. Avec rouleaux à musique.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 400 / 600 -
#507Een Japans Inro-doosje van bamboehout met een decor van een jongen bj twee vechtende hanen op een achtergrond van goudlak. Het hoofdje en de handjes van ivoor. Gesigneerd ‘Shô-zan”. Zonder touwtjes. Bijgevoegd een puntenteller van zwartgelakt hout met acht kantelbare ivoren vlakken. Het hout versierd met een plantendecor, het ivoor versierd met vogels en insecten van pietra dura.
Une boîte Inro japonaise en bois de bambou représentant un garçon et deux coqs sur fond doré. La tête et les mains en ivoire. Signé ‘Shô-zan’. Pas de cordes. Nous ajoutons une compte-points à huit surfaces basculables. le bois à décoration de plantes, l’ivoire décorée d’oiseaux et d’insectes en pierre dure.No longer availableDim. l: 8,5 & 9,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#371Val St. LambertEen vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal rouge doublé taillé. Marque.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 70 -
#152“Decus Parenti debitum Sit usqueqqe Altissimo Natoque Patris Unico...”. Een ingekaderd perkament met Latijnse vespertekst. XVIe eeuw.
“Decus Parenti debitum Sit usqueqqe Altissimo Natoque Patris Unico...”. Un parchemin encadré, texte en Latin. XVIème siècle.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 150 / 180 -
#884Een lot Brussels/Parijs’ porselein, bestaande uit zes kopjes met vergulde en meerkleurige decors, waarbij één zonder schoteltje. Twee met een haarscheur. XIXe eeuw.
Un lot de porcelaine de Paris et de Bruxelles, comprenant six tasses à décors polychromes et dorés, dont une sans sous-tasse. deux avec cheveux. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#671Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hout met marmeren blad.
Un piédestal en bois sculpté chinois à tablette en marbre.No longer availableDim. 63 cm Ø 34 cmEstimate: € 150 / 180 -
#444LimogesTwee porseleinen flesjes, versierd met een bloemenmotief in cartouche op roze fond. Eén stopje niet passend.
Deux flacons en porcelaine, décoration de fleurs en cartouche sur fond rose. Un bouchon dépareillé.No longer availableDim. h:15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#270Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en in markies geslepen saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Bague en blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et de saphirs taillés en marquise ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 5,88 gEstimate: € 800 / 1000 -
#82Alexandre TielensPeriod: 1868-1959“Neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Basse-cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#707Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120

