#364Een Braziliaanse cavaleriesabel. Eind XIXe eeuw.
Un sabre de cavalerie brésilien. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. L. 100 cmEstimate: € 100 / 120
#66922 ordonantiën van de Stad Antwerpen “Gheboden ende uitgheroepen by mijnen Heeren, Schouteth, Borgermeesteren, Schepenen ende Raedt der Stsdt van Antwerpen. O.m. van de hand van Philip van Valckenissen, eerste secretaris, Jan Baptista della Faille, schepen, A. Roose, G. de Weerdt, A. Van Liere.
22 ordonnances de la Ville d’Anvers “Gheboden ende uitgheroepen by mijnen Heeren, Schouteth, Borgermeesteren, Schepenen ende Raedt der Stsdt van Antwerpen. O.a. de la main de Philip van Valckenissen, premier secrétaire, Jan Baptista della Faille, échevin, A. Roose, G. de Weerdt, A. Van Liere.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#752Een paar metalen luchters met zes armen.
#180Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct. en smaragden een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,54 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 9,46 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#98Een Oekraïense icoon met een voorstelling van Christus. XIXe eeuw. Achter glas. Zonder riza.
Une icône ukraniènne, représentation du Christ. XIXème siècle. Sous verre. Sans riza.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#324“Herbergtafereel” Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
#30Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met een blauwe amethist van ± 1,31 ct. en met zwart lederen ketting.
Pendentif en or blanc 18 ct serti d’une améthyste bleue de ± 1,31 ct avec chaîne en cuir noir.No longer availableDim. 1,16 gEstimate: € 120 / 150 -
Un lot de 37 bandes dessinées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#253Een beeld op marmeren voet in de stijl van de klassieke oudheid.
#481Val Saint-LambertTwee asbakken van kleurloos kristal versierd met een rund. Onderaan gemerkt. Evenals 12 onderzetters met de tekens van de dierenriem, niet gemerkt.
Deux cendriers en cristal incolore, décoration de boeuf. Marque sous la base. Et 12 sous-verres à signes zodiaques, pas de marque.No longer availableEstimate: € 30 / 40