#770
Eikenhouten bidstoel.
Prie-dieu en chêne.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#457
Een lot van zes stukken koraal.
Un lot de six pièces de corail.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#227
#3
Twee koperen beeldjes op zuiltjes.
#297
Een paar sierkruiken van goudgepatineerd zamak op arduinen voetstukken. in Napoleon III- stijl. XIXe eeuw.
Deux vases en régule patinée dorée sur socles en pierre de taille. Style Napoléon III. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#401
Twee dekseldozen ivan tin en messing in de vorm van een eend.
Deux boites avec couvercles en laiton en forme de canards.No longer availableDim. h: 16 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#140
Een 18 karaats wit en rooskleurige gouden ring bezet met 10 cognackleurige briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale cognackleurige diamant van ± 0,60 ct.
Bague en ro blanc et rose 18 ct sertie de 10 brillants de couleur cognac ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un diamant de couleur cognac central de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 3,28 gEstimate: € 850 / 950 -
#795
Een paar metalen mallen voor importzegels van de NV West-Indische Compagnie.
Deux moules à cachets d’importation de la S.A. Compagnie des Indes Occidentale.No longer availableDim. 12 x 21 & 21 x 9 cmEstimate: € 50 / 80 -
#610
#618
Een zwart en zilvergelakt bijzettafeltje met één lade in de geest van Boulle.
#49
Drie reproducties naar Rembrandt, Baksteen en Cooper.
#535SBS
Een bestek van vernikkeld en verguld metaal voor twaalf personen. Met ménagère.
Couvert en métal nickelé et doré pour 12 personnes. Dans sa ménagère.No longer availableEstimate: € 120 / 180