#204“De Zwarte ruiter.” Abstract, Litho met droogstempel. Niet gesigneerd. Ontwerp Salvador Dali, met droogstempel.
#92Gaston SchuermansPeriod: 1891-1967“Hoge Venen”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd 1947.
"Hoge Venen" - A painting, watercolor on paper. Signed, titled, and dated 1947 at the bottom.No longer availableDim. 42 x 49 cmEstimate: € 120 / 180 -
#537Een mitrailleurstand van een Vickers machinegeweer, WOI, Engels. Verstelbaar in hoogte.
#87“Bicorne Marine Imperiale”. Een hoed uit de periode van Napoleon III met bijgevoegd een set epauletten in koper en vilt met bijlen en vlammen.
"Bicorne Imperial Navy." A hat from the period of Napoleon III accompanied by a set of copper and felt epaulettes with axes and flames.No longer availableDim. h 12 x l 41 cmEstimate: € 150 / 250 -
#433“Sadasiva”. Een gepatineerd verguld bronzen beeldje. Vermoedelijk Thais/Cambodjaans. Op houten voet.
"Sadasiva". A patinated gilt bronze statue. Presumably Thai/Cambodian. On wooden base.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#416Een Art Deco rokerstafeltje met rond glazen blad en houten center. Bovenop een koperen asbak gemonteerd.
An Art Deco smoking table with a round glass top and wooden center. Mounted on top is a copper ashtray.No longer availableDim. 60 x Ø 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#59Een lot van twee Britse politiehoofddeksels, één Custodian helmet en een politiehoedje voor dames.
A lot of two British police headgear items, one Custodian helmet and one ladies' police hat.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#62Charles Amand-DurandPeriod: 1831-1904“Naar Rembrandt”. Een kopergravure op papier. 19e eeuw. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 18/25 - B 173. Verso Fox certificaat.
"After Rembrandt". A copper engraving on paper. 19th century. Signed and numbered 18/25 - B 173 at the bottom outside the plate. Verso Fox certificate.No longer availableDim. 15 x 12 cmEstimate: € 100 / 150 -
#201Een donker gepatineerd bronzen beeld van een liggende beer. Naar het werk van Antoine-Louis Barye.
A dark patinated bronze sculpture of a reclining bear. In the style of Antoine-Louis Barye.No longer availableDim. 16,5 x 21,5 cmEstimate: € 180 / 220