#703Een dessertservies van porselein met een polychrome bloemenrand. 12 bordjes en een schotel. Gemerkt Limoges.
#108Een paar cassoletten, wit geaderd marmer en brons, gedecoreerd met gezichten aan de oren.
A pair of cassolette vases, white veined marble and bronze, decorated with faces at the handles.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 150 / 250 -
#687Een lot van 2 verzilverde presenteerschalen, één op 3 voetjes, de andere op centrale voet met glazen blad.
A lot of 2 silver-plated presentation dishes, one on 3 feet, the other on a central foot with a glass top.No longer availableDim. h 14.5 x Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#342“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.
#143L. Noirot“Poesie”. Vooraan getiteld. Bronzen buste van een jongedame, gesigneerd L. Noirot.
“Poesie”. Titled on front. Bronze bust of a young lady, signed L. Noirot.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#294Gaston SchuermansPeriod: 1891-1967“Haringeter”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1947.
"Herring Eater". A painting, mixed media on paper. Signed and dated 1947 at the bottom.No longer availableDim. 23 x 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#65Een oude hallamp met drie bloemvormige glazen kapjes. Omstreeks 1900.
An old hall lamp with three flower-shaped glass shades. Circa 1900.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 100 / 120 -
#335Een lot van 3 smeedijzeren kandelaars waarvan delen met goudkleurige verf.
#75Een vintage industriële plafondlamp uit gechromeerd metaal en glas. Met 2 TL lichtpunten.
#204“De Zwarte ruiter.” Abstract, Litho met droogstempel. Niet gesigneerd. Ontwerp Salvador Dali, met droogstempel.
"The Black Rider." Abstract, lithograph with dry stamp. Not signed. Design Salvador Dali, whit dry stamp.No longer availableDim. 40 x 59 cmEstimate: € 300 / 400