#627Val Saint LambertEen set van twee geslepen kristallen karaffen, olijfgroen in de massa. De grotere met een kleine schilfer onderaan. Begin 20ste eeuw.
A set of two cut crystal decanters, olive green in color. The larger one has a small chip at the bottom. Early 20th century.No longer availableDim. h 35, h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#477Een Chinees terracotta graanpot op 3 pootjes. Vermoedelijk Han-dynastie. Herstelling aan pootje.
#365Een paar 18 kt witgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
#632Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Hoevezicht”. Een ets op papier. Onder buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/150, met opschrift.
"How view". An etching on paper. Signed and numbered 62/150 outside the plate, with inscription.No longer availableDim. 38 x 36,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#374Een set van 2 lampenvoeten in messing met Chinese aardewerken beelden. Schade aan de handen.
#115Muller FrèresEen smeedijzeren luchter met centrale coupe, drie blakers van meerkleurig glas en versierd met druivelaar ornamenten. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
A wrought iron chandelier with central bowl, three candle holders of multicolored glass decorated with grapevine ornaments. Signed. Early 20th century.No longer availableDim. 95 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#657Een paar Nanking balustervazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers. Eé van de vazen heeft een scheurtje bovenaan de hals.
A pair of Nanking baluster vases in polychrome earthenware with a warriors decoration. One of the vases has a crack at the top of the neck.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#571Een paar cilindervormige, Chinees porseleinen bloempotten met floraal decor.
A pair of cylindrical, Chinese porcelain flower pots with floral decoration.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#167DelvauxEen vintage zwart lederen Delvaux handtas, met spiegeltje, model "Equivogue”. Vervaardigd uit generfd kalfsleer en "toile de cuir".
A vintage black leather Delvaux handbag, with mirror, model "Equivogue". Made of grained calfskin and "toile de cuir".No longer availableDim. 29 cmEstimate: € 300 / 400 -
#609Een gesculpteerd massief houten Chinees beeld van een dame met een draak.
A sculpted solid wooden Chinese statue of a lady with a dragon.No longer availableDim. h 77 x b 54 cmEstimate: € 80 / 120