#463Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
A ceremonial hat of the Naga, made of woven bamboo, decorated with boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 250 / 350 -
#554K. Chau***“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#165Een lot van 3 kazuifels en stola, diverse modellen en borduursel.
A lot of 3 copes and a stole, various designs and embroideries.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#410WatermanEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.
#87“Bicorne Marine Imperiale”. Een hoed uit de periode van Napoleon III met bijgevoegd een set epauletten in koper en vilt met bijlen en vlammen.
"Bicorne Imperial Navy." A hat from the period of Napoleon III accompanied by a set of copper and felt epaulettes with axes and flames.No longer availableDim. h 12 x l 41 cmEstimate: € 150 / 250 -
#333Valmazan“Valmazan - Spain”. Een kandelaar in verzilverd metaal voor drie kaarsen gemonteerd om een schaal. Gemerkt.
#97Raymond ChevalierEen zeldzame art-deco vaas, Boch Frères Keramis, D. 5080, genummerd 2/250 en gemonogrammeerd R.C. (Raymond Chevalier).
#488Een Chinees porseleinen vaas met draak in het decor.
A cherrywood desk in English style with 3 drawers and a leather top. Matching desk chair with carved details and upholstered seat with striped pattern.No longer availableDim. 75 x 140 x 74 cmEstimate: € 120 / 180 -
#248Val Saint LambertEen lot van 8 gekleurd kristallen glazen en karaf met geslepen geometrisch decor. Dop karaf manco en 1 glas met barst.
A set of 8 colored crystal glasses and decanter with cut geometric decoration. Stopper missing from decanter and 1 glass with crack.No longer availableDim. 32,5 & 19,5 cmEstimate: € 100 / 150