#121Een bronzen olifant op sokkel, als speldenkussen met een verborgen mechanisme dat een verguld bronzen kindje Jesus verbergt. Opschriften “Stat semper linea recta” en “Tant que vive”, respectievelijk de wapenspreuken van de families de Ligne en de Trazegnies. Mooi voetstuk versierd met acanthusfriezen. XIXde eeuw.
A bronze elephant on a pedestal, functioning as a pincushion with a hidden mechanism revealing a gilded bronze child Jesus. Inscriptions "Stat semper linea recta" and "Tant que vive", the mottos of the De Ligne and De Trazegnies families. Beautiful base adorned with acanthus friezes. 19th century.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#634Jef LambeauxEen vrouwenbuste in zamak, naar Jef Lambeaux. Kleine schade achteraan.
#540Tien langspeelplaten. *Prospect 21e Siècle, “Visions Cosmiques, Jean Guillou” (Philips 835 890 DSY Stereo), Frankrijk 1969. “Xenakis et al” (Philips 836 897 DSY), Frankrijk 1969. “Ivo Malec” (Philips 836891 DSY), Frankrijk 1969. “François Bayle” (Philips 836 895 DSY), Frankrijk 1968. “Le Voyage” (Philips 836 899 DSY), Frankrijk 1967. “Musique Electronique Norvégienne” (Philips 836 896 DSY), Frankrijk 1968. “Apolcalypse de Jean Vol 1, Vol 2 & Vol 3” (Philips 6521 001), Frankrijk 1970. Walter Carl(..)
Ten vinyl records. *Prospect 21st Century, “Visions Cosmiques, Jean Guillou” (Philips 835 890 DSY Stereo), France 1969. “Xenakis et al” (Philips 836 897 DSY), France 1969. “Ivo Malec” (Philips 836891 DSY), France 1969. “François Bayle” (Philips 836 895 DSY), France 1968. “Le Voyage” (Philips 836 899 DSY), France 1967. “Musique Electronique Norvégienne” (Philips 836 896 DSY), France 1968. “Apocalypse de Jean Vol 1, Vol 2 & Vol 3” (Philips 6521 001), France 1970. Walter Carlos and others, "Electro(..)No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#595Een 14 kt wit en geelgouden ring bezet met een solitair van +- 1 ct.
A 14 kt white and yellow gold ring set with a solitaire of approximately 1 ct.No longer availableDim. 8,03 g m: 63.Estimate: € 1100 / 1300 -
#345Negen stuks divers antiek glaswerk met vergulde decors.
Nine pieces of various antique glassware with gilded decorations.No longer availableDim. H: 7-22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#291Een porseleinen tabaksdoos met schuif en met floraal decor versierd. Onderaan gemonogrammeerd “MG” & “StCt”.
#454Een butlerspiegel met vergulde lijst.
A butler's mirror with a gilded frame.No longer availableDim. Ø 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#465Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet vier kleine briljanten en een parel.
#363Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.
A ginger jar of Chinese porcelain with blue on white decor of lucky symbols on a floral background.No longer availableDim. h 22 x Ø 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#519Jean-Baptiste Daveloose“Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.
"Landscape with farmhouse." A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Labeled and dated 1840 on the reverse.No longer availableDim. 22x19 cmEstimate: € 200 / 300