#27Een verguld bronzen tafelbel met opschrift “F. Hemony Me Fecit Anno 1569”. Handvat in hoofdvorm en strijdtafereel in het decor. Ca. 1880, Nederland.
A gilded bronze table bell with the inscription “F. Hemony Me Fecit Anno 1569”. Handle in the form of a head and battle scene in the decor. Approx. 1880, Netherlands.No longer availableDim. 10,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#68Een gepatineerd aardewerken buste van Jezus op marmeren voet. Verso gesigneerd.
A patinated terracotta bust of Jesus on a marble base. Signed on the back.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#288Saint-Marie Faïences de MoustiersEen Frans aardewerken dekselvaas met dierlijk, figuratief en floraal decor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
A French earthenware covered vase with animal, figurative, and floral decoration. On a wooden base. Marked at the bottom.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#339Een polyesteren beeld van een butler, zijn dienblad ontbreekt.
#333Valmazan“Valmazan - Spain”. Een kandelaar in verzilverd metaal voor drie kaarsen gemonteerd om een schaal. Gemerkt.
#13Een lot van twee art-deco stukken bestaande uit een geglazuurd aardewerken schenkkannetje met fruitmotief gemerkt Sarreguemines en een persglazen schaaltje in smeedijzeren houder gemerkt Fait En Belgique.
A lot of two art-deco pieces consisting of a glazed earthenware pouring jug with fruit motif marked Sarreguemines and a pressed glass bowl in wrought iron holder marked Fait En Belgique.No longer availableDim. h 19 x Ø 23.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#568Een set van 2 Satsuma vazen bestaande uit een dekselvaas op sokkel en een balustervaas.
#701BruderEen groot wollen tapijt, verso gemerkt.
#595Een 14 kt wit en geelgouden ring bezet met een solitair van +- 1 ct.
A 14 kt white and yellow gold ring set with a solitaire of approximately 1 ct.No longer availableDim. 8,03 g m: 63.Estimate: € 1100 / 1300 -
#633Een varia lot van 5 Zuid-Amerikaanse artefacten, beeldjes en instrumenten uit aardewerk, been en steen.
A mixed lot of 5 South American artifacts, figurines, and instruments made of pottery, bone, and stone.No longer availableDim. H: 6-18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#460Een 18 kt geelgouden hanger bezet één briljantje van +- 0,05 ct.
An 18 kt yellow gold pendant set with one brilliant-cut diamond of approximately 0.05 ct.No longer availableDim. 1,34 gEstimate: € 150 / 200