#68Een gepatineerd aardewerken buste van Jezus op marmeren voet. Verso gesigneerd.
A patinated terracotta bust of Jesus on a marble base. Signed on the back.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#400SheafferTwee Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen met 14 kt gouden penpunt en 1 balpen.
#48“Fishtail”. Een meerkleurig vintage vaasje in Murano Sommerso glaspasta. Gelabeld.
"Fishtail". A multicolored vintage vase in Murano Sommerso glass paste. Labeled.No longer availableDim. 18,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#32“Nederlands winterzicht”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
"Dutch winter view." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#335Een lot van 3 smeedijzeren kandelaars waarvan delen met goudkleurige verf.
#78Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en roze in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and pink colored within the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 23 x Ø 16.5 cmEstimate: € 100 / 130 -
#391Een olijfgroene Murano vaas.
An olive green Murano vase.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#530Tien langspeelplaten. *Paco Ibañez, “chante Pa.blo Neruda” (Polydor 2473068, 2 LP’s), Frankrijk 1977. “Zonder titel” (Polydor 2393225), Duitsland 1979. *Victor Jara, “Canto Libre” (Pläne Dicap 88269), Duitsland 1981. *Flûte Indienne Los Rupay, “Sacré, Les Andes” (EMI, 4M034-23781), België. *Inti-Illimani, “de canto y baile” (Messidor 15934), Duitsland 1986. “”Vers la Liberté” (Canto libre CM338), Frankrijk 1976. *Calchakis (Arion CB271), Frankrijk 1980. Himno al Sol” (Cuarteto Cedron, “Chances”(..)
#690Drieëndertig 45-toerenplaten. Pop en chanson, Franstalig, jaren vijftig, zestig en zeventig. Diverse sleeves ontbreken, soms eenvoudige fabriekshoesjes. Goede staat.
Thirty-three 45 RPM records. Pop and chanson, French-language, from the fifties, sixties, and seventies. Various sleeves missing, some in simple factory covers. In good condition.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#258Val Saint LambertEen set van 8 geslepen kristallen vazen. In verschillende kleuren. 6 grote en 2 kleine.
A set of 8 cut crystal vases. In various colors. 6 large and 2 small.No longer availableDim. H: 17 & 18.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#174Willy Ros“Vismarkt te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd W. Ros en gedateerd ‘91.
"Fish Market in Lier". Oil on canvas. Signed W. Ros and dated '91.No longer availableDim. 95 x 110 cmEstimate: € 120 / 180