#638“Kattenkop”. Bolvormige wijnfles, zogenaamde kattenkop of buikfles, met slanke hals van groen glas, met diep ingetrokken ziel met zg. pontilmerk.
"Cat's head." Spherical wine bottle, known as cat's head or belly bottle, with slender neck made of green glass, with deep indented soul and so-called pontil mark.No longer availableDim. h 17.5 x Ø 13.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#407ImariEen paar Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor.
#169Anna Eva Bergman“Composition”. Een kleurenlitho op papier, buiten de plaat gesigneerd Anna Eva Bergman, genummerd 22/50, uit 1958.
#503Een set Chinese famille rose vazen met tweezijdig decor, 19/20e eeuws.
A set of Chinese famille rose vases with double-sided decoration, 19/20th century.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 400 / 600 -
#6823 handgeknoopte Bochara tapijtjes.
#699Vier miniatuurwagens, schaal 1/18: Mercedes 1955 (Maisto), VW Kever (Majorette), Ford T-Bird 1955 (Road Tough), BMW 850i (Maisto)
Four miniature cars, scale 1/18: Mercedes 1955 (Maisto), VW Beetle (Majorette), Ford T-Bird 1955 (Road Tough), BMW 850i (Maisto)No longer availableDim. H: 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#473Een vintage Aziatisch, ethnische hoofdtooi. Versierd met divers zilver metalen ornamenten, sieraden, munten en kralen. Op staander. Vermoedelijk Akha, Myanmar (Birma).
A vintage Asian, ethnic headdress. Decorated with various silver metal ornaments, jewelry, coins, and beads. On stand. Presumably Akha, Myanmar (Burma).No longer availableDim. 52 cmEstimate: € 250 / 350 -
#314“In de keuken”. Een miniatuurtje in een donkere uitbundige kader.
#432Émile Louis Foubert“Naaktportret” & “Sint Jansteen”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd EM Foubert ‘80. Bijgevoegd een proefdruk op papier, met opschrift “geschonken aan Emiel Foubert, ter gelegendheid van zijn 70ste verjaardag”, met signatuur.
A midcentury sideboard/bar cabinet in rosewood veneer on chrome legs. One door and three drawers. Slight damage to the back left corner.No longer availableDim. 100 x 150 x 45 cmEstimate: € 150 / 250