Other lots in this auction
-
#298Rex
“De Landloper”. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt.
"Le marcheur des terres". Statuette en porcelaine. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h; 26 CMEstimate: € 40 / 50 -
#278
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40 / 80 -
#46Porcelaine de Limonges
Een porseleinen mokkaservies in verschillende kleuren. Voor zes personen.
A porcelain mocha service in different colours. For six people.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. Ø 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#146Matchbox Dinky Collection
Twee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-15 1953 Austin A 40 “Brooke Bond Tea”.- DY-15B 1953 Austin A 40 “Dinky Toys”In originele doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - DY-15 1953 Austin A 40 “Brooke Bond Tea”. - DY-15B 1953 Austin A 40 “Dinky Toys” In original boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 40 / 50 -
#170Val Saint Lambert
Een kristallen kleurloze schaal op voet. Bovenin gemerkt.
A crystal colorless bowl on a foot. Marked at the top.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 19 x Ø 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#119
Een 19e eeuwse kandelaar met 5 lichtpunten.
A 19th century candlestick with 5 light points.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. H: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#48
“Vrouw met bloemenmand.” een sculptuur van malachiet. Verschillende restauraties en beschadigingen. Op sokkel.
“Woman with flower basket.” a sculpture of malachite. Various restorations and damage. On plinth.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 34 cmEstimate: € 45 / 60 -
#90Van Gestel
“Koning Boudewijn”. Offsetdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
"King Baudouin". offset printing. Signed outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 15 / 20 -
#4
Een houtgesculptuurd beeldje met hoofdvorm en kroon. Coromandel hout, Bali.
A wood sculpted figurine with head shape and crown. Coromandel wood, Bali.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 37cmEstimate: € 35 / 45 -
#97
Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.
Three pieces of crystal and glassware, consisting of a colorless vase on piedouche (edge damage), a colorless Italian glass vase and an ashtray of cut blue Bohemian crystal.No longer availableOnline onlyDim. h: 6, 18 & 26 cmEstimate: € 24 / 28 -
#264
Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.
A lot of three patinated plaster sculptures, consisting of a girl's bust, a woodworker and a pieta. We add a group of a boy on a plastic branch. Some very small flakes.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#10Dresden
Een lampenvoetje van meerkleurig Saksisch porselein met een meisje met bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un pied de lampe en porcelaine saxonne multicolore avec une fille avec un panier de fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 40