Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Duitse tafelklok, het front versierd met twee vlakken wortelnootfineer.
Een Duitse tafelklok, het front versierd met twee vlakken wortelnootfineer.
Een Duitse tafelklok, het front versierd met twee vlakken wortelnootfineer.
Gustav Becker, Freiburg

Een Duitse tafelklok, het front versierd met twee vlakken wortelnootfineer.

Une horloge de table allemande, la façade décorée de deux surfaces de placage de ronce de noyer.
Dim. h: 39 cm
SKU: 2004210301.
Category: Klok.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #301
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #273
    Zenith Swiss made

    Een houten consolependule met verguld bloemendecor op rode fond in de geest van de Neuchateloises.

    Pendentif console en bois à décor floral doré sur fond rouge dans l'esprit des Neuchâteloises.
    No longer available
    Dim. h: 49 + 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #38
    Kundo

    Een messingen tafelklokje.

    Une horloge de table en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #228

    Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.

    Une cheminée Art Déco en marbre multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #645
    Schneider

    Een kleurloos kristallen klokje met werkje van Lancel. Gemerkt.

    Une horloge à cristal incolore avec une œuvre de Lancel. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #545

    Een eikenhouten staande klok met messingen wijzerplaat.

    Une horloge grand-père en chêne avec cadran en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 198 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #127

    Een klein reisklokje van messing en glas. Met sleuteltje.

    Petite horloge de voyage en laiton et verre. Avec clé.
    No longer available
    Dim. h: 6 cm
    Estimate: € 170 / 190

Other lots in this auction

  • #700
    Val St. Lambert

    Een paar kristallen lampenvoeten, resp. in groen en blauw. Eén gemerkt.

    Une paire de pieds de lampe en cristal, respectivement en vert et bleu. Un marqué.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #578

    Een art deco danseres van gepatineerd kunstbrons op arduinen sokkel. Gesigneerd ‘Aleste’.

    Danseuse Art Déco en bronze artificiel patiné sur socle en pierre bleue. Signé Aleste .
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #549

    Een grote kraagvaas van meerkleurig en verguld Cantonporselein.

    Un grand vase à col en porcelaine de Canton multicolore et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 89 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #357

    Een kandelaar van geglazuurd aardwerk in de vorm van een kikker. Chinees werk, onderaan gemerkt.

    Un chandelier en faïence émaillée en forme de grenouille. Travail chinois, marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #677

    Een album met 170 antieke postkaarten.

    Un album de 170 cartes postales anciennes.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #659
    Karlos De Wilde

    “Fantasieportret met vogels en fee.” Gravure met gemengde techiek. Gesigneerd en gedateerd 1974.

    Portrait fantastique avec oiseaux et fée. Gravure avec technique mixte Signée et datée 1974.
    No longer available
    Dim. 47 x 47 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #300

    Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un saphir central de + - 1 ct. et de diamants d'un poids combiné de + - 1 ct.
    No longer available
    Dim. 6,62 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #322

    Een gebeeldhouwd notenhouten spiegeltje.

    Un miroir en noyer sculpté.
    No longer available
    Dim. 61 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #212
    Ferdinand De Prins
    Period: Brecht 1859 - Reet 1908

    “Huifkar in een winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Klein letsel in de linker bovenhoek.

    Wagon couvert dans un paysage d'hiver . Huile sur toile. Signé. Petite blessure en haut à gauche.
    No longer available
    Dim. 25 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #268

    “Musicerende Pierrot”. Een meerkleurig gepatineerde plaasteren groep met spiegel.

    Pierrot musicien . Un groupe de plâtre patiné multicolore avec miroir.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #484

    Een Japanse prent, gemengde techniek (Houtsnede en sjabloon). Omstreeks 1900.

    Une estampe japonaise, technique mixte (gravure sur bois et gabarit). Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #569
    Paul Joostens
    Period: 1889 - 1960

    “Kubistische compositie”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    Composition cubiste . Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More