Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Duitse tafelklok, het front versierd met twee vlakken wortelnootfineer.
Een Duitse tafelklok, het front versierd met twee vlakken wortelnootfineer.
Een Duitse tafelklok, het front versierd met twee vlakken wortelnootfineer.
Gustav Becker, Freiburg

Een Duitse tafelklok, het front versierd met twee vlakken wortelnootfineer.

Une horloge de table allemande, la façade décorée de deux surfaces de placage de ronce de noyer.
Dim. h: 39 cm
SKU: 2004210301.
Category: Klok.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #301
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #273
    Zenith Swiss made

    Een houten consolependule met verguld bloemendecor op rode fond in de geest van de Neuchateloises.

    Pendentif console en bois à décor floral doré sur fond rouge dans l'esprit des Neuchâteloises.
    No longer available
    Dim. h: 49 + 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #127

    Een klein reisklokje van messing en glas. Met sleuteltje.

    Petite horloge de voyage en laiton et verre. Avec clé.
    No longer available
    Dim. h: 6 cm
    Estimate: € 170 / 190
  • #228

    Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.

    Une cheminée Art Déco en marbre multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #645
    Schneider

    Een kleurloos kristallen klokje met werkje van Lancel. Gemerkt.

    Une horloge à cristal incolore avec une œuvre de Lancel. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #545

    Een eikenhouten staande klok met messingen wijzerplaat.

    Une horloge grand-père en chêne avec cadran en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 198 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #38
    Kundo

    Een messingen tafelklokje.

    Une horloge de table en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #355
    Val St. Lambert

    Een vaasje van blauw glas, bekleed met opengewerkt koperen montuur met voorstellingen van vogels en bloemen. Gemerkt. Haarscheur in het glas binnenin.

    Un petit vase en verre bleu, recouvert de montures en cuivre ajourées représentant des oiseaux et des fleurs. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #175

    Een parelcollier met grote zoetwaterparels en kleine tussenpareltjes. Met zilveren slot.

    Un collier de perles avec de grandes perles d'eau douce et de petites perles entre les deux. Avec serrure en argent.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #265

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 en twee gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties d'un diamant d'un poids combiné de + - 0,80 et de deux saphirs jaunes d'un poids combiné de + - 4 ct.
    No longer available
    Dim. 4,22 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #133
    Delheid

    Een bestek 800‰ Belgisch zilver waaronder een pollepel, zes grote en twee kleine vorken, zes kleine en zeven grote lepels en zestien koffielepels.

    Un ensemble de couverts en argent belge de 800 ‰ comprenant une louche, six grandes et deux petites fourchettes, six petites et sept grandes cuillères et seize cuillères à café.
    No longer available
    Dim. 1620 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #322

    Een gebeeldhouwd notenhouten spiegeltje.

    Un miroir en noyer sculpté.
    No longer available
    Dim. 61 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #560

    Een commode van wortelnootfineer met drie geaccoleerde laden en op leeuwenpoten.

    Commode en placage de châtaignier avec trois tiroirs en pli d’orgue et pieds griffes.
    No longer available
    Dim. 78 x 110 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #311

    Drie oude glazen sodaflessen.

    Trois vieilles bouteilles de soda en verre.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #601

    Een antieke gepolychromeerde en vergulde houten Boeddha. China.

    Ancien Bouddha en bois polychrome et doré. Chine.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #145

    Een art deco platina ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 50 ct. en een centrale briljant van +- 0,40 ct.

    Une bague art déco en platine sertie de diamants taille ancienne avec un poids combiné de + - 50 ct. Et un diamant central de + - 0.40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,90 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #171
    S. Ferraro

    Een grote porseleinen vaas met blauw op zwart decor van zink, kobalt en titanium. Onderaan gesigneerd.

    Grand vase en porcelaine à décor bleu sur noir de zinc, cobalt et titane. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 55 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #641
    Westland giftware

    “Art of America” & “A Moozart moment”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks ‘Cow Parade’ naar het gelijknamige kunstproject. Ontwerp van Cynthia S. Hudson, Kansas city 2001 & Carol Oldenburg, Harrisburg 2004. Beide gemerkt en in originele doos. 2005.

    Art of America & A Moozart Moment . Une paire de figurines en porcelaine multicolores de la série Cow Parade d'après le projet artistique du même nom. Conception par Cynthia S. Hudson, Kansas city 2001 et Carol Oldenburg, Harrisburg 2004. Les deux marqués et dans la boîte d'origine. 2005.
    No longer available
    Dim. 11,5 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #201
    Period:

    “Leeuwin op rots”. Een gebeeldhouwd albasten beeld met glazen ogen. Sokkel niet origineel.

    “Lionne sur un rocher”. Sculpture en albätre aux yeux en verre. Socle rapporté.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm (zonder sokkel)
    Estimate: € 800 / 1200
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More