#553Een zijden kleedje. Verkleuring.
#414Mau PutjanTwee diverse tekeningen.
#406BeloutsjDrie karpetten van diverse afmetingen. Slijtage.
Three rugs of various sizes. Wear.No longer availableDim. 195 x 102 cm155 x 85 cm140 x 84 cmEstimate: € 40 / 60 -
#663Een houten paard op wielen als doosje bezet met rood en geel koper.
A wooden horse on wheels as a box set with red and yellow copper.No longer availableDim. 18 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#641Een design glazen vaas, golvend ontwerp, blauw/wit.
#517Een lot van 5 Chinees vergulde gelakte houten snijwerken in reliëf, bestaande uit drie afzonderlijke werken met bloemen en vogels tussen de takken & twee afzonderlijke veldslagen.
lot of 5 Chinese gilt lacquered wood carvings in relief, comprising three separate works with flowers and birds among the branches & two separate battles.No longer availableDim. 19 x 55,5 - 21,5 x 49,5 - 12,5 x 63 - 9,5 x 43 - 9,5 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#266Een Provençaalse broodkast van notenhout. XIXde eeuw.
A Provencal bread cabinet made of walnut. XIXth century.No longer availableDim. 82 x 98 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#118Hergé“Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.
#127Een barok kruisbeeld met een corpus van palmhout. XVIIIde eeuw. Kleine manco’s.
A baroque crucifix with a boxwood corpus. XVIIIth century. Small flaws.No longer availableDim. H. 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
“The street ballerinas”. Lithograph. Signed and 74/99 outside the plate.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 100 / 120