Other lots in this auction
-
#261Capodimonte
“Landloper met hondje”. Een groep van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Zamella. Gemerkt.
"Voyageur avec un chien". Un groupe de biscuit multicolore conçu par Zamella. Marqué.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/70 -
#167Delvaux
Een handtas in toile de cuir en taupekleurig leder. (Gebruikssporen).
Un sac à main en toile de cuir et cuir couleur taupe (traces d'utilisation).No longer availableDim. 40 x 45 cmEstimate: € 380/450 -
#591
Een vaas van Chinees porselein met olifanten als handvatten en versierd met diverse figuren.
Un vase en porcelaine de Chine à anses en forme d'éléphants et décoré de diverses figures.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 45/55 -
#690Lourdes
Drie verschillende vergulde paternosters opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.
Trois chapelets plaqués or différents construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#10
Een 14 K geelgouden ring.
Une bague en or jaune 14 carats.No longer availableDim. 2,27 gEstimate: € 80/120 -
#206
Een rechte secretaire van mahoniehoutfineer met marmeren blad. Bovenaan een lade in doucine, klapblad met overlangse barst. Onderaan twee deuren. Tijdperk Louis-Philippe. Poten toegevoegd.
Bureau droit en placage d'acajou avec plateau en marbre. En haut un tiroir en doucine, abattant à fente longitudinale. Deux portes en bas. Epoque Louis-Philippe. Pieds ajoutées.No longer availableDim. 152 x 98 X 45 cmEstimate: € 40/60 -
#623Goebel, Germany
“Freunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 182.
"Freunde". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 182.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 35/50 -
#612Ludo
“Michel”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.
"Michel". Un dessin à la sanguine sur papier. Signé et daté 1967.No longer availableDim. 35 cm x 26 cmEstimate: € 20/25 -
#671
Een lot Belgisch aardewerk bestaande uit twee kruikjes, drie vaasjes, en een tabakspot.
Lot de faïences belges composé de deux cruches, de trois vases et d'un pot à tabac.No longer availableDim. h: 9 - 20 cmEstimate: € 40/50 -
#632
“Abstracte compositie in zwart en wit”. Een inkttekening. Draagt een apocriefe handtekening.
« Composition abstraite en noir et blanc ». Un dessin à l'encre. Porte une signature apocryphe.No longer availableDim. 37 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#197J. Duquet
Een bronzen haan met goudkleurig patina. Gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw. We voegen er een soortgelijk vogeltje op rood marmeren sokkeltje aan toe.
Coq en bronze à patine dorée. Signé. Première moitié du XXe siècle. Nous ajoutons un oiseau similaire sur un socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/200 -
#512
Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 250/400