Other lots in this auction
-
#208
Een lamp met slagtand en geel koperen montuur.
Lampe à la défense montée en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 200 / 300 -
#343
Set champagne-emmer, ijsemmers en shaker van kristal met vergulde rand.
Garniture comprenant un seau à champagne, des seaux à glaçons, un shaker en cristal incolore aux bords dorés.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#110
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 18,75 gEstimate: € 500 / 600 -
#338
Een klok van roos marmer met een beeld van zamak van een jongen met druiven.
Pendule en marbre rose surmontée d’une statue en régule représentant un garçon aux raisins.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#111Lladro
Polychroom aardewerken beeld van een moeder en kinderen.
Statue en faïence polychrome représentant une mère et ses enfants.No longer availableDim. 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#593
Een coupe van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen. Galerij, voetstuk en oren van messing. Canton, XIXde eeuw.
Coupe en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs. Galerie, base et anses en laiton. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 31,5 cmEstimate: € 500 / 600 -
#263
Driedelig zilveren serveerbestek. Belgische keuren. We voegen er een zilveren taartschep aan toe.
Couvert de service trois pièces en argent. Poinçons belges. Nous ajoutons une pelle à tarte en argent.No longer availableDim. 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#66
Een gedraaide houten staande lamp met retrokap. Medio XXste eeuw.
Lampadaire en bois tourné à abat-jour retro. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 175 cmEstimate: € 40 / 60 -
#708
Een lot van vijf verschillende lampenvoeten, waarbij twee van verzilverd metaal, een houten, een zwart glazen en één van beschilderd metaal in marmerimitatie.
Lot de cinq différents pieds de lampe dont deux en métal argenté, un en bois, un en verre noir et un en métal peint imitant du marbre.No longer availableDim. h: 29 - 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#243
Een Arabisch zilveren bordje met gegraveerd decor. 256,3 gram
Petite assiette arabe en argent avec décor gravé. 256,3 g.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 100 / 150 -
#641Edelstein, Bavaria
Een uitgebreid porseleinen eetservies, versierd met een meerkleurig bladerdecor. Compleet voor twaalf personen met meerdere vormstukken. Eén koffiekop en een dessertbord manco. Gemerkt.
Large service en porcelaine décoré de feuilles polychromes. Complet pour douze personnes et avec beaucoup de pièces de forme. Une tasse et une assiette à dessert manquent. Avec marque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#164H. Wacker-Elsen
“Visserboten op volle zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêches en pleine mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 98 cmEstimate: € 120 / 200