#512“Geometricology”. Acryl op board. Draagt monongram ‘M ‘64.’ rechts boven.
“Geometricology”. Acryl sur carton. Porte un monogramme M46 en haut à droite.No longer availableDim. 30,8 x 21,9 cmEstimate: € 200 / 300 -
#257Een porseleinen schotel met vier handgeschilderde boeketten in uitsparingen op roze veld. Gemerkt L.B. en “T. Limoges porcelain”. Met koperen monturen en op vier koperen voluutpootjes.
#578Een antieke pop. Open mond. Slaapogen. Oude kleding. Zonder merk, letsel achteraan de schouder;
Poupée ancienne. Bouche ouverte . Yeux dormant. Vêtements anciens. Sans marque, dégât à l’arrière de l’épaule.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#796Een wandkapstok.
#92P. Tack“Riviermonding met kerk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en “naar Mastenbroek”.
“Eglise près de la bouche d’une rivière”. Huile sur panneau. Signée et inscrit “naar Mastenbroek”.No longer availableDim. 39 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#280Een kubistisch beeld van brons.
#541Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met famille rose van talrijke personages in uitsparingen. Oren in de vorm van fo-honden, op de schouder vier vergulde draken. Canton, XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de nombreux personnages dans des cartouches. Anses en forme de chiens de Pho et avec quatre dragons dorés les l’épaule. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H.44,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#780Een brede houten tuinbank.