Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list

Een Edwardian cabinet-secretaire met klapblad, waarachter kleine laden en opbergruimte. Onder-en bovenaan twee deuren. Begin XXste eeuw.

Un cabinet-secrétaire édouardien avec dessus rabattable, derrière lequel se trouvent des petits tiroirs et un espace de rangement. Deux portes en bas et en haut. Début du 20e siècle.
Dim. 223 X 125 X 61 cm
SKU: 2610210201.
Category: Uncategorized.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #201
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #180
    Van Esser

    Een 18 K geelgouden schakelarmband met hanger. Gesigneerd.

    Un bracelet à maillons en or 18 K avec petit pendentif. Signé.
    No longer available
    Dim. 89,70 g
    Estimate: € 2500 / 2600

Other lots in this auction

  • #290

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,32 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de 0,32 ct.
    No longer available
    Dim. 3,32 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #424
    Barbie

    Vincent Van Gogh; sunflower. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.

    Vincent Van Gogh. Sunflower. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #449

    Een paar gepolychromeerde figuren in de geest van de Javaanse Wajangpoppen.

    Une paire de figurines polychromes dans l'esprit des poupées javanaises Wayang.
    No longer available
    Dim. h: 43 & 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #576

    Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.

    Une table d'appoint ronde avec tablette en verre, sur base chromée avec anneaux.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm Ø 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #621

    “Koppeltje ganzenhoedsters”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans aardewerk.

    Couple d'éleveurs d'oies. Un grand groupe de poterie italienne multicolore.
    No longer available
    Dim. 38 x 55 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #544

    “Zicht te Marokko”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.

    Vue du Maroc. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 15 x 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #69
    Léon Jamin
    Period: 1872 - 1944

    “Meertje in de omgeving van Genk”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    Lac près de Genk. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #569
    Martini

    “Weg naar het kasteel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Route du château. Huile sur panneau Signée.
    No longer available
    Dim. 22 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #314
    G. Gordon

    “Straatzicht met personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Vue de rue avec personnages. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #628

    Porseleinen lampenvoet met glazen bolle kap. Versiert met bloemen en groen patroon. Met messingen details. Gemerkt.

    Base de lampe en porcelaine avec abat-jour convexe en verre. Décoré de fleurs et de motifs verts. Avec détails en laiton. Marqué.
    No longer available
    Dim. h. 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #620
    Goebel, Germany

    “Wanderfreunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 383. Onderaan gemerkt.

    Wanderfreunde. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°383. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #5

    Twee 18 K geelgouden spelden waarvan één met pareltjes en één met Oosters hoofd.

    Deux épingles en or jaune 18 carats, une avec des perles et une avec une tête orientale.
    No longer available
    Dim. 7,27 g
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More