#470Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en tourmalijn en amethist.
An 18 karat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.20 ct and tourmaline and amethyst.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#599Pol MaraPeriod: 1920-1998“Collage met twee naakten.” Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 55/59.
#565BidjarEen handgeknoopte Perzische loper.
#284Antoon Jules Van Hoecke“Drie Torens (Gent)”. Een ets op papier, gesigneerd “Ant. J. van Hoecke”. Genummerd 128/150.
#468Een paar porseleinen Satsuma vazen, onderaan gemerkt.
#668Een lot van 5 kunstboeken, diverse thema’s schilderkunst.
A lot of 5 art books, various themes painting.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#207Royal DuxEen aardewerken beeld van een jachthond. Gemerkt “Royal Dux”.
#162Een gevarieerd lot bestek met zilveren heften.
#327Kleurloos glazen art deco vaasje gemerkt Lalique France.
#689Een handgeknoopt wollen tapijt.
A hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 180 x 120 cmEstimate: € 60 / 100