Similar lots by type
-
#178DelheidEen zilveren set bestaande uit 3 borstels, een schoenlepel en het zilveren deel van een kam. Alle 5 delen dragen de stempel van Delheid. Toegevoegd 2 borstels met verzilverde houder.
A silver set consisting of 3 brushes, a shoe horn, and the silver part of a comb. All 5 parts bear the Delheid hallmark. Added 2 brushes with silver-plated holder. -
#188Een set van 2 design tafellampen, metalen lampenvoet met bebaarde man en lampenkap met rits.
A set of 2 design table lamps, metal lamp base with bearded man and lampshade with zipper. -
#142Ernest WelvaertPeriod: 1880 - 1946“Het bewerken van het land”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd. Kleine verfschade aan het doek. Gedateerd 1930.
"The cultivation of the land", a painting, oil on canvas, signed. Small paint damage on the canvas. Dated 1930. -
#372‘Archeologische Herinnering aan ‘Het Angelus’ van Millet’. Een genummerde kunstdruk op zijde door Demart, naar het werk van Dali. Nr. 475 uit een oplage van 2000 exemplaren.
'Archaeological Reminder of 'The Angelus' by Millet'. A numbered art print on silk by Demart, based on the work of Dali. No. 475 out of an edition of 2000 copies. -
#36Een massief eikenhouten ronde tafel in Louis XV stijl, verlengbaar maar zonder verlengstuk.
A solid oak round table in Louis XV style, extendible but without extension piece. -
#138Christian DiorEen vintage glazen decanteerkaraf met verzilverde ring bovenaan. Gemerkt “Christian Dior”. Medio 1980.
A vintage glass decanter with a silver-plated ring at the top. Marked "Christian Dior". Circa 1980. -
#371Een lot van 2 uit been gesculpteerde en gegraveerde kruidenhouders, Batak, Indonesië.
A lot of 2 carved and engraved bone spice containers, Batak, Indonesia. -
#332Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977“Dorpszicht met hooischoven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd.
"Village view with haystacks," a painting, oil on panel, signed. -
#219Frans Van ImmerseelPeriod: 1909 - 1978“De vrouw is het zout des levens, daarom moet de man drinken”, een glas-in-loodraam, gesigneerd.
"The woman is the salt of life, that's why the man must drink", a stained glass window, signed.Place a bid ›Estimate: € 100 / 150 -
#136Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.
A cherry wood display cabinet with 4 doors. -
#571Een comptoise klok gemerkt op de émaille wijzerplaat: Léon Véron, à St. Hilaire-de-Harcouét, Dinanderie omranding en slinger met pauwen in het decor. Schade aan het émail. Met wandhouder.
A Comtoise clock marked on the enamel dial: Léon Véron, à St. Hilaire-de-Harcouët, Dinanderie frame and pendulum with peacocks in the decoration. Damage to the enamel. With wall bracket. -
#276Een staande lamp met massieve messing voet, oa gedecoreerd met engeltjes.
A standing lamp with a solid brass base, decorated with angels. -
#376Een massief houten tafel in de stijl van Flamant.
A solid wood table in the style of Flamant. -
#296Een zwart geschilderde massief houten zuil.
A black-painted solid wooden column. -
#104“Bouwgrond te koop”, een oud houten bord beschilderd door Jos.
"Building plot for sale", an old wooden sign painted by Jos. -
#243Een replica percussiepistool, gemerkt Jukar Spain, naar een Derringer Philadelphia.
A replica percussion pistol, marked Jukar Spain, in the style of a Derringer Philadelphia. -
#294Gerard JacobsPeriod: 1865 - 1958“Aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd Ger. Jacobs.
"At the Water's Edge", a painting, oil on panel, signed Ger. Jacobs. -
#126Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.
A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style. -
#46Een massief houten commode met gefineerde fronten. 2 deuren en 1 lade voorzien voor bestek.
A solid wooden chest of drawers with veneered fronts. 2 doors and 1 drawer provided for cutlery. -
#316Een staande lamp met gedreven messing voet, kap beschadigd.
A standing lamp with a brass base, shade damaged. -
#92Victor CretenPeriod: 1878 - 1966“De oude molen”, een aquarel op papier, gesigneerd Victor Creten.
"The old mill," a watercolor on paper, signed by Victor Creten. -
#298Een massief messingen kerkkandelaar, de voetjes zijn draken.
A solid brass church candlestick, with dragon feet. -
#76Een ronde massief houten tafel, barst in het blad.
A round solid wooden table, crack in the top. -
#6Een houten consoletafeltje met één lade in Louis XV-stijl.
A wooden console table with one drawer in the Louis XV style.
Other lots in this auction
-
#1Een groot koperen beeld van een kemphaan.
A large copper sculpture of a snipe. -
#583Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten en een tempelwachter van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.
A lot of 4 partially gilt bronze-colored zamak musicians and a temple guardian of Southeast Asian origin. -
#128Christofle FranceEen 52-delig verzilverd metalen bestek bestaande uit 8 soeplepels, 7 dessertlepels, 2 koffielepels, 5 individuele sauslepels, 6 vismessen, 3 grote vorken, 11 kleine vorken, 3 visvorken en 7 stuks serveerbestek. Gemerkt.
A 52-piece silver-plated metal cutlery set consisting of 8 soup spoons, 7 dessert spoons, 2 tea spoons, 5 individual sauce spoons, 6 fish knives, 3 large forks, 11 small forks, 3 fish forks, and 7 serving utensils. Marked. -
#308Een ceremonieel Afrikaans sikkel-mes met koperen lemmet en gesculpteerd houten handvat.
A ceremonial African sickle with a copper blade and sculpted wooden handle. -
#341Een paar Chinees porseleinen gemberpotten.
A pair of Chinese porcelain ginger jars. -
#3Een bundel franstalige manuscripten, gedateerd 1771-72. Toegevoegd een kader met een brief en een kaartje van Madame Grollier, ‘On y trouve des appartements meublés à tout prix’.
A collection of French-language manuscripts, dated 1771-72. Added is a frame with a letter and a card from Madame Grollier, 'On y trouve des appartements meublés à tout prix'. -
#91Christofle FranceEen set van 7 verzilverd metalen onderborden, gemerkt.
A set of 7 silver-plated metal underplates, marked. -
#131Christofle FranceEen 125-delig verzilverd metalen bestek bestaande uit 14 grote vorken, 17 kleine vorken, 17 gebakvorken, 12 grote messen, 18 kleine messen, 16 grote lepels, 16 kleine lepels, 10 koffielepels en 5 stuks serveerbestek. Gemerkt.
A 125-piece silver-plated cutlery set consisting of 14 large forks, 17 small forks, 17 cake forks, 12 large knives, 18 small knives, 16 large spoons, 16 small spoons, 10 coffee spoons, and 5 serving pieces. Marked. -
#233Veertien diverse decoraties, overwegend Belgisch uit de Wereldoorlogen, een Deutsches Schutzwall-Ehrenzeichen “Für Arbeit zum Schutse Deutschlands” (mogelijk voor iemand van de Organisation Todt), enkele frontstrepen en sergeantslatten en een leeuwtje voor op een rekrutenmuts ‘een z.g. “pisser”).
Fourteen assorted decorations, mainly Belgian from the World Wars, a Deutsches Schutzwall-Ehrenzeichen "Für Arbeit zum Schutse Deutschlands" (possibly for a member of the Organisation Todt), some service stripes and sergeant stripes, and a lion insignia for a recruit cap (a so-called "pisser").Place a bid ›Estimate: € 80 / 100 -
#143Drie zilveren objecten van Oosterse oorsprong. Het dekselpotje heeft binnenin een witte residulaag. Brutogewicht; 315 gram.
Three silver objects of Eastern origin. The lidded pot has a white residue inside. Gross weight: 315 grams. -
#257Val Saint LambertEen set van 6 gekeurde kristallen wijnglazen, niet gemerkt.
A set of 6 stamped crystal wine glasses, unmarked. -
#85Tien munten van 250 BEF, waarvan 5 Nederlandstalig en 5 Franstalig en vier in een etui. Ag. 835/1000, 25 g.
Ten coins of 250 BEF, 5 in Dutch and 5 in French, four in a case. Ag. 835/1000, 25 g.

