#230Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
#15Een lot van 11 misalen en dergelijke, enkele vroeg 20ste eeuws, enkele 19e eeuws.
#27Een bureauset bestaande uit een loupe en een briefopener.
#66Een biljet van 5 Yuan d.d. 1936 in plexi.
#250Een porseleinen dekselmandje met jongen en meisje op het deksel. Beschadiging aan de bloem vooraan.
#40Een Egyptisch aardewerken beeldje leeuw sarcofaag met herstelschade.
#111Een rode, met bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen theepot. Onderaan gemerkt.
#102Lladro‘Dame met stokbroden en puppy’, een Lladro beeld.
#3ToplichtEen koperen scheepslantaarn op elektriciteit.
#8Een porseleinen schenkkan gemerkt Staffordshire, toegevoegd een majolica dekselpot.
#150Een lot bestaande uit drie zwaarden en een zaag.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 40