Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ei van cloisonné op rood koper met een bloemendecor.

Een ei van cloisonné op rood koper met een bloemendecor.

Un oeuf en cloisonné sur cuivre rouge au décor floral.
Dim. h: 16 cm
SKU: 1505180317.
Auction day: 15 May 2018 19:00
Catalogue #317
Estimate: € 60 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #111
    The Franklin Mint

    “Intruder”. Een groep van gepatineerd brons naar ontwerp van Lanford Monroe. Onderaan gemerkt. 1990.

    ”Intrus”. Un groupe en bronze d’après Lanford Monroe. Marque sous la base. 1990.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #117

    Een paar vazen op voet van kleurloos kristal met een vijf-traansmotief.

    Paire de vases sur piédouche en cristal incolore à motif aux cinq larmes.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 160 / 200
  • #309
    Philippe Dupieureux
    Period: °1944

    “Vissersboot op zware zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.

    ”Bateau de pêche sur mer agitée”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #207
    Hermès Paris

    Een zwart lederen handtas.

    Un sac à main en cuir noir.
    No longer available
    Estimate: € 550 / 650
  • #576

    Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. b: 106 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #102
    Henri Foreau
    Period: 1886 - 1938

    “Het gesprek aan de oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Conversation auprès de la rive”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 59 x 79 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #416

    Een oude houten wieg.

    Un berceau ancien en bois.
    No longer available
    Dim. l: 92 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #637

    Een antieke paraplu met gedreven zilveren handvat.

    Un parapluie antique avec un manche en argent repoussé.
    No longer available
    Dim. 88 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #517

    Een reeks van drie verschillende Chinese ceremoniële plaquettes van steen.

    Une série de trois plaquettes de cérémonie chinoises en pierre de cérémonie.
    No longer available
    Dim. h: 12, 16 & 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #33

    Een lot zilveren voorwerpjes, bestaande uit drie verschillende zoutstrooiertjes, een zoutvaatje met schepje, een parfumflesje en twee pennen. Engelse keuren.

    Un lot d’objets divers en argent comprenant trois salières, une salière avec petite cuillère, une petite bouteille à parfum et deux stylos. Poinçons anglais.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #503

    Een schotel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.

    Plat en porcelaine de Chine polychrome à décor de signes auspicieux.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #319
    Jaak Van den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    “Hoevezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    ”Vue sur fermette”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More