Similar lots by type
-
#389
Een driedelig kaststel van aardewerk , bestaande uit twee bolle vazen en een dekselvaas, versierd met gekleurde bollen op grijze fond.
Une garniture de cabinet en faïence en trois pièces comprenant deux vases ronds et un vase à couvercle, décoration de boules sur fond gris.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 30/50 -
#741
Drie verschillende siervazen vaan meerkleurig Belgisch aardewerk met gestileerde bloemendecors.
Trois vases différents en faïence polychrome belge, décor fleurs.No longer availableDim. h: 36 & 42 cmEstimate: € 60/100 -
#681
Een vaas van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk. Begin XXe eeuw. Kleine opening voor elektriciteitsdraad aan de zijkant.
Un vase en faïence à glaçure flamande. Début XXième siècle. Petite ouverture sur le coté pour montage à l’électricité.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40/60 -
#367
Een achthoekige dekselvaas van blauw en wit aardewerk, bovenaan versierd met een leeuw. We voegen er een klepkan met een polychroom bloemendecor aan toe. Delft.
Une potiche octogonal en faïence blanche et bleue, fretel en forme de lion de pho. Nous ajoutons une verseuse à motif floral, Delft.No longer availableDim. h:Estimate: € 40/50 -
#743Turmac Constantinopel
Een brievenhouder van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Un porte lettre en porcelaine polychrome. Marque à la base.No longer availableDim. l: 18 cmEstimate: € 50/80 -
#721Sphinx / Petrus Regout
Een paar vazen van meerkleurig aardewerk met Chinese decors. Onderaan gemerkt.
Deux vases en faïence polychrome à décor chinois. Marque à la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#143
Een art deco tijger van groengeglazuurd aardewerk.
Un tigre en faïence à glaçure verte, art déco.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 150/180 -
#93
Een lot van negen Hemiksemse tegels. Eerste helft XXe eeuw. Enkele kleine beschadigingen.
Un lot de neuf tuiles de Hemiksem, première partie XXième siècle. Quelques dégats.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 90/120 -
#480
Een oude vaas van steengoed met druipglazuur. Omstreeks 1900.
Grand vase en grès à glaçure coulée. Vers 1900.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 45/55 -
#131
“L’ Ondine”. Een beeld van terracotta naar en werk van Carrier Beleuse. Beschadigingen.
“L’Ondine”. Une statue en terre cuite d’après une oeuvre de Carrier Beleuse. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200/300 -
#460
Een aardewerken vaas in art nouveaustijl. Gesigneerd ‘Canti”.
Vase en faïence de style art nouveau. Signé Canti.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30/36 -
#680
Een driedelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen.
Garniture de cheminée trois pièces en faïence bleue et blanche comprenant un vase couvert et deux cornets.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50/60 -
#702Royal Dux
“Vissers en jagers”. Een groep van meerkleurig aardewerk.
“Couple de pêcheurs et chasseurs”. Groupe en biscuit polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#647
Een jardinière van meerkleurig porselein in art nouveaustijl met een decor van narcissen naar een ontwerp van G. Fieravino.
Jardinière en porcelaine polychrome à décor de narcisses stylisées art nouveau d’après un dessin de G. Fieravino.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#734
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een schotel en een kan van Nimy, twee Tsjechische siervaasjes en twee verschillende jardinières van Belgisch aardewerk.
Un lot de faïence polychrome, comprenant un plat, une verseuse Nimy, deux vases tchèques et deux jardinières belges.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#737
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een jardinière uit Friesland, een flesje uit Delft en een pique-fleurs.
Un lot de faïence blanche et bleue comprenant une jardinière frisonne, une petite bouteille de Delft et un pique-fleurs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#744
Twee verschillende kannetjes van meerkleurig Gouda-aardewerk. Onderaan gemerkt. Midden XXe eeuw.
Deux verseuses en pâte tendre de Gouda polychrome. Marque sous la base. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 23 & 25 cmEstimate: € 40/50 -
#287
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een tabakspot, twee vaasjes, een sierbord, een reliëf, een belletje, een molen, een kleine jardinière en enkele beeldjes.
Un lot de faïence blanche et bleue comprenant un pot à tabac, deux petits vases, une assiette , un relief, une sonnette, un moulin, une petite jardinière et quelques statuettes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#171
Een vaas en een wijnkoeler van geglazuurd aardewerk, beide versierd met touwen in trompe-l’oeil, de eerste met een blad met een huisjesslak en de tweede met druivenranken in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase et un rafraîchisseur en faïence à décor de fils en trompe l’oeil, le premier surmonté d’un escargot sur une feuille, l’autre de vignes en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 & 35 cmEstimate: € 200/300 -
#364Boch Keramis
Een eironde vaas van aardewerk met een opstaande en verspreide rand met een decor van bloemen op bruine achtergrond. Onderaan gemerkt. Decor D2770. Vorm 945.
Un vase ovoïde en faïence, décor de fleurs sur fond brun foncé. Marque à la base. Décor D2770. Forme 945.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200/240 -
#293
Een driedelig kaststel van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en twee smalle vazen. Vermoedelijk Belgisch werk. Onderaan genummerd.
Garniture de cabinet en faïence polychrome en trois parties, comprenant un vase à couvercle et deux vases étroits. Probablement fabrication belge. Numérotés à la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#631Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000
“Afrikaanse man met hoed”. Een buste van terracotta op houten sokkel.
“Africain au chapeau”. Buste en terre cuite sur socle en bois noirci.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/150 -
#288Vileroy & Boch
Een lot van vijf bierpullen van meerkleurig aardewerk met Duitse spreuken. Onderaan gemerkt.
Un lot de cinq chopes en faïence polychrome avec inscriptions allemandes. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#550
Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.
Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#230
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 11,17 gEstimate: € 2500/2600 -
#782
Een grote smeedijzeren kandelaar met vijf lichtpunten. Gemonteerd op elektriciteit. We voegen er een afwijkend exemplaar aan toe.
Grand chandelier en fer forgé à cinq lumières. Monté à l’électricité. Et un autre.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 50/70 -
#529I. Deruwe
“Moderne compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Composition moderne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 95 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#757
Een koperen luchter met zes lichtpunten en twee bijbehorende appliques.
Lustre en cuivre à six lumières accompagné de deux appliques assorties.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#576
Een gefineerde commode met drie geaccoleerde laden met koperen trekkers en met een marmeren blad.
Une commode en placage de ronce avec trois tiroirs, tablette en marbre et poignées en cuivre.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 250/400 -
#787
Een paar staande olielampen van geel koper. Gemonteerd op elektriciteit. Eén voet beschadigd.
Deux lampes à huile en cuivre jaune, montées à l’électricité, Un pied endommagé.No longer availableDim. h: 179 cmEstimate: € 60/100 -
#388
Een lot van vier messingen lantaarns in verschillende maten en uitvoeringen.
Un lot de quatre lanternes diverses de tailles différentes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#512Salvatore Fiume
“Odalisk” & “La rosa”. Twee aquatinten. Beide gesigneerd buiten de plaat.
“Odalisque” & “la rosa”. Deux aquatintes. Toutes deux signées hors planche.No longer availableDim. 43,5 x 58,5 & 39 x 59,5 cmEstimate: € 40/60 -
#596
Een tweedeurs vitrinekast van wortelfineer. Omstreeks 1900.
Vitrine à deux portes en placage de ronce. Vers 1900.No longer availableDim. 180 cmEstimate: € 250/350 -
#57
Twee verschillende Duitse klepkannen van steengoed.
Deux verseuses allemandes en grès.No longer availableDim. h: 33 & 36 cmEstimate: € 40/50 -
#666
Een bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken met telkens drie laden en een rood kalfslederen blad.
Un bureau anglais avec deux caissons à trois tiroirs de chaque coté et avec trois tiroirs en ceinture. Dessus en vachette rouge.No longer availableDim. b: 137 cmEstimate: € 200/240 -
#514Cornelissen
“Figuren”. Een litho. Gesigneerd en genummerd 21/50 buiten de plaat.
“Figures”. Une lithographie. Signée et numérotée 21/50 hors planche.No longer availableDim. 62 x 46 cmEstimate: € 25/35