Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten armstoel met gecanneerde zit en rug.

Een eikenhouten armstoel met gecanneerde zit en rug.

Fauteuil en chêne à siège et dossier cannés.
SKU: 0402200016.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #16
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #491

    Een paar Engelse kandelaars van verzilverd metaal.

    Paire de candélabres anglais en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #438
    Val St. Lambert

    Een vaasje en een coupe van kristal. respectievelijk groen en blauw gekleurd in de massa. Beide gemerkt.

    Un petit vase et une coupe en cristal respectivement coloré vert et bleu dans la masse. Les deux avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 22 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #272
    Jan Camphuis
    Period: 1917 - 1985

    “Oorlogsstilleven met voedselbonnen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘43.

    “Nature morte de la guerre aux bons de ravitaillement”. Huile sur toile. Signée et datée ‘43.
    No longer available
    Dim. 45 x 35 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #396

    Een houten schildersezel.

    Chevalet en bois.
    No longer available
    Dim. 230 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #400

    Een juwelendoos met fantasiejuwelen waaronder kettingen met hangers, oorbellen, broches, ringen, twee munten en horloges en een paar manchetknopen.

    Boîte à bijoux contenant des bijoux de fantaisie dont chaînes aux pendentifs, boucles d’oreilles, broches, bagues, deux pièces de monnaie, des montres et quelques boutons de manchette.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #52
    Mak Rina (?)

    Schetsboek met 26 potloodschetsen. Met een klevertje van “A la Palette de Raphael” te Sint-Petersburg. Einde XIXde eeuw.

    Carnet de croquis, contenant 26 dessins en crayon.
    No longer available
    Dim. 14 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #759

    Een Engelse barometer in eikenhouten kast.

    Baromètre anglais en chêne.
    No longer available
    Dim. l: 74 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #459

    Een art deco hallamp.

    Lampe de vestibule art déco.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #460

    Een schakelketting, een armband en een paar oorbellen van zilver. 925 ‰

    Chaîne à maillons, un bracelet et une paire de boucles d’oreilles en argent 925‰.
    No longer available
    Dim. 59,25 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #642
    Utugawa Kuniaki

    “Sumo Urakaze”. Gekleurde houtsnede. Japan, omstreeks 1870.

    “Sumo Urakaze”. Gravure sur bois en couleurs. Japon, vers 1870.
    No longer available
    Dim. 33 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #431

    Drie groene vazen van geslepen kristal. Eén met een hoge, rechte rand (H. 18 cm), één kratervaasje met voetstuk en onderaan gemerkt Val Saint-Lambert (H. 15 cm) en een blauwachtige groene vaas (H. 18 cm).

    Trois vases en cristal taillé vert. L’un avec bord haut et droit (H. 18 cm), un vase cratère sur piédouche et marque Val Saint-Lambert sous la bae (H. 15 cm) et le dernier bleu-vert (H. 18 cm).
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #469

    Een klein groepje spelende jongetjes van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Basis hersteld.

    Peti groupe d’enfants jouant en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Base réparée.
    No longer available
    Dim. H. 11 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More