Similar lots by type
-
#652Een smalle vitrinekast van gebeeldhouwd eikenhout met een beglaasde deur boven een paneeldeur. Schuine stijlen, lancierskap, rijkelijk versierd met Régencemotieven. Frankrijk, medio XIXde eeuw.
Vitrine étroite en chêne sculpté ouvrant à une porte vitrée au dessus d’une porte pleine. Côtés coupés, chapeau en casque de lancier, richement décorée de motifs Régence. France, milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 221 x 99 x 50 cmEstimate: € 400 / 600 -
#828Acht bekers en een kruik. Drie Engelse bierpullen, waarvan één met bronzen rand van omstreeks 1800, een prijsbeker met twee oren van “Caius Boat Club Junior Trial Eights” uit 1897 met glazen bodem, een bierpul met metalen deksel gemerkt Royal Copenhagen, een Keulse bierpul van steengoed met deksel van gedreven koper en tin, een tinnen maatbeker van 1/2 liter en een sierkannetje met houten duigen en koperen monturen.
Huit gobelets et une cruche dont trois chopes anglaises (un à bordure en bronze, vers 1800), une coupe à deux anses du “Caius Boat Club Junior Trial Eights” de 1897 au fond en verre, une chope au couvercle en métal avec marque Royal Copenhagen, une chope en grès de Cologne au couvercle en étain et cuivre, une mesure de 1/2 litre en étain et une cruche décorative en bois et cuivre.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#24Een set van 6 theelepeltjes van sterling zilver (925‰) en email in diverse kleuren. Deens werk. In etui.
Série de six cuillères à thé en argent sterling massif (925 ‰) et émail de couleurs différentes. Travail danois. Dans leur cassette.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#700Een notenhouten tafel met kruisverbinding in H, waarop vier gesculpteerde poten. Verlengbaar. Evenals vier eikenhouten stoelen met bruin leder bekleed, gedraaide poten en gesculpteerde rug. Henri II-stijl, einde XIXde eeuw. 6 grenen verlengbladen bijgevoegd.
Table en noyer sur quatre pieds sculptés avec entretoise en H. Aux allonges. Ainsi que quatre chaises en chêne et cuir noir aux pieds tournés et dossiers sculptés. Style Henri II, fin XIXe siècle. 6 allonges en sapin inclus.No longer availableDim. 282 x 105 x 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#741Twee kruiken en een puddingvorm van geglazuurd aardewerk. De eersten rond 1800, de derde XIXe eeuws.
Deux cruches et une moule à pudding en faïence à glaçure. Les premières vers 1800, la dernière XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cm & ø: 30 cmEstimate: € 75 / 100 -
#244Een lot XIXe eeuws Frans aardewerk, bestaande uit een peper- en zoutvaatje en een karakterkruik van XIXe eeuws Bretoens aardewerk en een XVIIe eeuwse Franse kruik in gemarmerd aardewerk.
Lot de faïences françaises du XIXe siècle comprenant un poivrier et une salière ainsi qu’une cruche de caractère de Bretagne, XIXe siècle et une cruche française du XVIIe siècle en faïence marbrée.No longer availableDim. h: 17 - 24 cmEstimate: € 90 / 120 -
#434Old Lamps, ItalyEen messingen staande lamp met grote bolle kap van melkglas. Medio XXste eeuw.
Lampadaire en laiton avec grand abat-jour en opaline. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 145 cmEstimate: € 40 / 60 -
#743Een lot van twee kruiken van Keuls steengoed en een aardewerken vuurpotje. XIX eeuw.
Deux cruches en grès de Cologne et un petit pot à feu en faïence. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50 / 70 cm -
#461Een grote kleurloze kristallen vaas en een dito langwerpige fruitschaal.
Grand vase en cristal incolore ainsi qu’une coupe à fruits allongée semblable.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#433Een tinnen zalfpot met schroefdeksel. Frankrijk, XVIIIde eeuw en een tinnen eetketeltje met hengsel en een deksel in de vorm van een diep bord.
Pot à onguent en étain à couvercle à visser. France XVIIIe siècle, ainsi qu’une petite chaudière à anse et avec couvercle en forme d’assiette creuse.No longer availableDim. H. 13 - 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#196Een groot eikenhouten buffet in Régencestijl met twee paneeldeuren onder drie laden. Medio XIXde eeuw.
Grand buffet en chêne de style Régence avec deux portes pleines en dessous de trois tiroirs. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 140 x 163 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#455Een zilveren pillendoosje in de vorm van een naturalistisch schelpje. Gemerkt.
Boîte à pilules en argent en forme de coquille naturaliste.No longer availableDim. 32,72 gEstimate: € 20 / 25 -
#681Een bronzen vaas met cloisonné versiering en met twee oortjes. China, XIXde eeuw.
Vase en bronze décoré de cloisonné et avec deux anses. Chine, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#771Drie wijzen van polychroom Chinees porselein. XXste eeuw.
Trois sages en porcelaine de Chine polychrome. XXe siècle.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#464Een vijfdelig setje van roodgeglazuurd Belgisch aardewerk. Jaren ‘60.
Garniture cinq pièces en faïence belge à glaçure rouge. Années ‘60.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#593Een verguld koperen beeldje van Hayagriva met zwaard. Op een losse lotussokkel. Sino-Tibetaans werk.
Statuette en cuivre doré représentant Hayagriva au sabre. Sur un socle lotus détachable. Travail sino-tibétain.No longer availableDim. H.14,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#849Twaalf stuks Afrikaanse kunst: beeldjes, maskers, een staf met hoofden van gebeeldhouwd hout, een stenen beeldje en een bronzen duiveltje.
Douze objets d’art africain: statuettes, masques, une crosse aux têtes sculptées, une statuette en pierre et un petit démon en bronze.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#386Een gedraaide houten staande lamp met retrokap. Medio XXste eeuw.
Lampadaire en bois tourné à abat-jour retro. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 175 cmEstimate: € 40 / 60 -
#768Twee kleine bustes en een krokodil van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste kwart XXste eeuw. Herstelling aan krokodil (L. 60 cm).
Deux petits bustes et un crocodile en ivoire sculpté. Travail africain, premier quart du XXe siècle. Réparation au crocodile (L. 80 cm).No longer availableDim. L. 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#841Een reeks van vijf Duitse kruiken van meerkleurig aardewerk met reliëfdecors.
Suite de cinq cruches allemandes en grès polychrome à décors en relief.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#222Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#266Een massieve eikenhouten vitrinekast in twee delen, onderaan twee paneeldeuren en sledepoten, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk. Vroeg XIXde eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne massif, le dessus à deux portes pleines et sur pieds patins, le dessus à deux portes vitrées avec lattes. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 129 x 54 cmEstimate: € 300 / 400 -
#236Een groot klapbureau in Lodewijk XV-stijl. Klapblad en drie laden, rijkelijk versierd met gebeeldhouwde rocailles. Voluutpoten. Binnenin talrijke kleine laden. Vroeg XIXd eeuw.
Grand bureau à abattant de style Louis XV. Abattant et trois tiroirs richement sculptés et décorés de rocailles. Pieds volutes. L’abattant cache nombreux petits tiroirs. Début XIXe siècle.No longer availableDim. H. 122 x 130 x 64 cmEstimate: € 300 / 400 -
#53Een zilveren sigarettendoos met gewafeld motief. Gemerkt en 835‰ en een geguillocheerde zilveren sigarettenkoker (191,45 g). Gemerkt en 835‰.
Boîte à cigarettes en argent à motif gaufré. Poinçon et 835‰ ainsi qu’une boîte à cigares en argent guilloché (191,45 g) avec poinçon et 835‰.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#531Twee balustervazen van Chinees porselein met twee oren en met een blauw decor, de ene met kostbaarheden (herstelling aan de bovenrand), de andere met vogels op een bloeiende tak.
Deux vases balustres en porcelaine de Chine à deux anses et avec décor bleu et blanc, l’un aux objets précieux (réparation au col), l’autre aux oiseaux sur une branche fleurie.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#722Een piëdestal van grijsgeaderd marmer in de vorm van een Korintische zuil met verguld bronzen kapiteel.
Un piédestal en marbre veiné gris en forme de colonne corinthienne à chapiteau en bronze doré.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 240 / 300 -
#442Een kruisbeeld in vergulde lijst met een meerkleurig en verguld gipsen corpus. Achter glas. XIXe eeuw.
Cruxifix dans un cadre doré et avec Corpus en plâtre doré sous verre. XIXe siècle.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#706Een bijzettafeltje model (E1027) van chroom en glas naar ontwerp van Eileen Gray.
Table d’appoint modèle E1027 en chrome et verre d’après un modèle par Eileen Gray.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#323Een lampenvoet van gepolychromeerd hout in de vorm van een siervaas.
Pied de lampe en bois polychrome en forme de vasque.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#655Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120 / 200 -
#353Kleine muziekdoos met platen.
Petite boîte à musique avec disques.No longer availableDim. B. 32,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#194Engelbert Van AnderlechtPeriod: 1918-1961“Huizen in het bos, nr 116”. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1946.
“Maisons dns le bois, numéro 116”. Huile sur toile. Signée et datée 1946 au verso.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 300 / 400 -
#775Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#269Géo. Jacobs“Koeien in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1892.
“Vaches dans l’étable”. Huile sur toile. Signée et datée 1892.No longer availableDim. 56 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#529Een Imari schotel met een blauw, roestrood en gouden decor met kraanvogels en bloemen. Japan, einde XVIIIde eeuw. Randschilfer met haarlijn.
Plat Imari en porcelaine bleue, rouille et dorée aux grues et fleurs. Japon, fin XVIIIe siècle. Eclat et cheveu.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 150 / 200 -
#142Een rechthoekige spiegel in verguld houten lijst.
Miroir rectangulaire dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. 85 x 67 cmEstimate: € 50 / 80



