Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten barmeubel met bovenaan een openklapbaar blad en een neerklapbaar gebeeldhouwd front. Onderaan twee paneeldeurtjes en op leeuwenpoten.

Een eikenhouten barmeubel met bovenaan een openklapbaar blad en een neerklapbaar gebeeldhouwd front. Onderaan twee paneeldeurtjes en op leeuwenpoten.

Un meuble de bar avec au dessus une tablette abattante et le front abattable. En dessous deux portes panneaux, pieds griffes.
Dim. 133 x 93 x 53 cm
SKU: 1112180790.
Category: Meubel.
Auction day: 12 December 2018 19:00
Catalogue #790
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #221

    Een Italiaans hoekvitrinetje met onderaan twee deurtjes en twee lades.

    Une vitrine de coin italienne, le bas à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #809

    Een dagobertstoel van gebeeldhouwd eikenhout met een schild in de rug en met een lederen zit. Op wieltjes.

    Chaise dagobert en chêne sculpté, avec un blason dans le dos et une assise en cuir. Sur roulettes.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #810

    Een violontafeltje met entretoise en roze marmeren blad.

    Une table violon à entretoise et tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. b: 72 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #808

    Een houten kinderbureautje met drie laden.

    Un petit bureau pour enfant à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 70 x 92 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #801

    Een eikenhouten commode met drie laden.

    Une vitrine en coin italienne à deux portes et deux tiroirs dans le bas.
    No longer available
    Dim. 86 x 94 x 52 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #336

    Een reeks van zes gebeeldhouwd eikenhouten stoelen in renaissancestijl, versierd met leeuwenkoppen en met lederen zit en rug.

    Une série de six chaises en chêne sculpté, style Renaissance, décoration de têtes de lions, assises et dos en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #194

    Een eikenhouten buffetkast in Mechelse renaissancestijl met twee laden en twee paneeldeuren.

    Un buffet en chêne, style Renaissance malinois, à deux tiroirs et deux portes à moulures.
    No longer available
    Dim. b: 140 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #786

    Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl.

    Une série de quatre chaises style Louis Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #802

    Een hoge armstoel van mahoniehout in Louis-Philippestijl, bekleed met fluweel.

    Un fauteuil haut en acajou, style Louis Philippe, revêtement en velours.
    No longer available
    Dim. H. 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #804

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen met rug en zit van gedreven leder. Lichte slijtage, één grondig te restaureren.

    Une série de six chaises en chêne avec assises et dos en cuir repoussé. Quelques usures, une chaise à restaurer.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 120
  • #811

    Een verlengbare ovale tafel.

    Table ovale à allonges.
    No longer available
    Dim. 119 x 99 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #570

    Een notenhouten wandconsole met twee laden in de gordel en gecanneleerde zuiltjes op de hoeken.

    Une console en noyer à deux tiroirs dans la ceinture et colonnes cannelées au coins.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #806

    Een antieke mahoniehouten tafel met getorste poten, twee neerklapbare uiteinden en twee laden in de gordel. Steunlatjes afgebroken.

    Une table antique en acajou aux pieds torsadés, les extrémités rabattables et deux tiroirs dans la ceinture. Les lattes de support sont démolies.
    No longer available
    Dim. 90 (132) x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #202

    Een driezits canapé en twee Chesterfieldfauteuils van gecapitonneerd olijfgroen leder.

    Un canapé trois places et deux fauteuils de type Chesterfield en cuir capitonné vert olive.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #565

    Een ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluutpoten. Met verlengblad.

    Une table ronde sur pied central se terminant en trois volutes. Avec rallonge.
    No longer available
    Dim. Ø: 103 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #807

    Een antieke notenhouten stoel, bekleed met tapisserie. Overgang Lodewijk XIV - Lodewijk XV.

    Une chaise antique en noyer, revêtement de tapisserie. Période transitoire Louis XVI et Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 50
  • #611

    Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.

    Un coffre à couvertures en chêne, XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 61 x 118 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #199

    Twee tweeledige buffetkasten van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Bovenaan twee glas-in-looddeurtjes en onderaan een deur en twee laden in de gordel, geflankeerd door leeuwenkopjes met ringen. Met bijbehorende tafel.

    Deux buffets à deux corps en chêne sculpté, style Renaissance malinois. le haut à deux portes vitrées et le dessous à une porte et deux tiroirs dans la ceinture, flanqué de deux têtes de lions et anneaux. Avec table assortie.
    No longer available
    Dim. h: 224 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #803

    Een kerkstoel van zwartgepatineerd hout met gedraaide poten en spijlen en bekleed met rood fluweel.

    Une chaise d’église en bois noir avec pieds torsadés et lattes, revêtement en velours rouge.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #426

    Een rechthoekige eikenhouten tafel met vier balusterpoten in verbinding.

    Une table rectangulaire en chêne à quatre pieds balustres à entretoise.
    No longer available
    Dim. 110 x 74 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #204

    Een gebeeldhouwd eikenhouten tafel in renaissancestijl met vier bijpassende stoelen, bekleed met rood fluweel. Twee ruggen beschadigd. We voegen er een stoel in Lodewijk XVI-stijl aan toe.

    Table en chêne sculpté de style Renaissance et quatre chaises assorties recouvertes de velours rouge. Deux dossiers abîmés. Nous ajoutons une chaise de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 140 x 107 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #805

    Een reeks van vier eikenhouten stoelen met lederen zit en rug.

    Une série de quatre chaises en chêne, assises et dos en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #813

    Een smalle en een brede piëdestal van grijsgepatineerd hout.

    Un piédestal étroit et un piédestal large, tous deux en bois à patine grise.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #604

    Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getorste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.

    Une table ronde en acajou sur un pied central torsadé finissant en trois griffes de lion.
    No longer available
    Dim. Ø: 105 cm h: 75 cm
    Estimate: € 180 / 240

Other lots in this auction

  • #652

    Een oude viool met strijkstok.

    Un violon ancien et son arc.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #355

    Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen waarvan één bezet met een diamant oude slijp.

    Trois alliances en or jaune 18 ct dont une sertie d’un diamant ancienne taille.
    No longer available
    Dim. 11,83 g
    Estimate: € 230 / 280
  • #339
    Nelly Degouy
    Period: 1910 - 1979

    “Danseres”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    ”Danseuse”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #812

    Een grote kontra-barometer.

    Un grand baromètre double.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #222
    Alfons Van Beurden

    “Stilleven met paprika’s.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Nature morte, poivrons”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 67 x 75 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #709

    Een reeks van twaalf ingekaderde figuren van een verhalenkalender naar werken van Felix Timmermans.

    Une série de douze figures encadrés d’après un calendrier par Felix Timmermans.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #15

    Een kruisje van koraal met 18 karaats geel gouden tussenstukjes en slot.

    Une croix en corail et entre-pièces et fermoir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 2,05 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #668

    Een comtoiseklok met gedreven geel koperen voorplaat en slinger. Met gewichten.

    Une comtoise, cadran en cuivre jaune repoussé et balance. poids présents.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #778

    Twee documentatieboeken: ‘Superbikes’ en ‘Motorcycling’.

    Deux livres: ‘ Superbikes’ et ‘Motorcycling’.
    No longer available
    Estimate: € 22 / 25
  • #655

    Een eikenhouten credenza in renaissancestijl met twee gesculpteerde paneeldeuren en een lade.

    Une crédence de style Renaissance en chêne à deux portes panneaux sculptés et un tiroir.
    No longer available
    Dim. 11’ x 97 x 55 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #666
    Kayseri

    Een zijden tapijtje gedecoreerd met levensboom.

    Un petit tapis en soie, décoration d’un arbre de vie.
    No longer available
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #755
    Boch Frères

    Een hanglamp van polychroom barbotine-aardewerk met reliëfdecor.

    Une lampe à pendre en faïence barbotine polychrome, décor en relief.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More