Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten bibliotheekkast met twee gevitreerde deuren met facetgeslepen glas.

Een eikenhouten bibliotheekkast met twee gevitreerde deuren met facetgeslepen glas.

Une bibliothèque à deux portes vitrées en verre à facettes.
Dim. 202 x 128 x 43 cm
SKU: 2706170626.
Category: Meubel.
Auction day: 28 June 2017 19:00
Catalogue #626
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #788

    Een rokersmeubeltje van gesculpteerd hout in de vorm van een getorste zuil en een ronde voet op drie leeuwenpoten. Manco bovenaan.

    Un fumoir en bois sculpté en forme de colonne torsadée et un pied sur trois pattes de lion. Le dessus est manquant.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #629

    Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.

    Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.
    No longer available
    Dim. b: 148 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #786

    Een aan weerskanten verlengbare bijzettafel met getorste poten.

    Une table avec rallonges à pieds cambrés.
    No longer available
    Dim. 65 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #791

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.

    Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #619

    Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.

    Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #606

    Een verguld metalen console met glazen blad.

    Une console en métal avec tablette en verre.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #800

    Een voetbankje.

    Une repose pieds.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #620

    Een onderkast van een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.

    La partie du dessous d’un buffet en noyer sculpté, style renaissance Malinoise.
    No longer available
    Dim. 96 x 123 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #801

    Een rond bijzettafeltje van gefineerd hout op vijf poten.

    Table d’appoint ronde en bois de placage sur cinq pieds.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #778

    Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.

    Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #790

    Een paar eikenhouten Windsorstoelen.

    Deux chaises en chêne style Windsor.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #638

    Een eikenhouten kast met een klapblad bovenaan en onderaan twee paneeldeuren. Omstreeks 1800.

    Une armoire en chêne. Avec tablette rabattante et deux portes. ± 1800.
    No longer available
    Dim. b: 117 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #785

    Een paar notenhouten stoelen in Lodewijk XVI-stijl met blauw stoffen bekleding.

    Deux chaises en noyer style Louis XVI avec revêtement en tissu bleu.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #782

    Een kleine eikenhouten ééndeursvitrine.

    Une petite vitrine en chêne à une porte.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #776

    Een eikenhouten nachtkastje in Régencestijl met één lade.

    Une table de nuit en style régence avec un tiroir.
    No longer available
    Dim. 72 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #610

    Een verlengbare eikenhouten tafel.

    Table allongeable en chêne.
    No longer available
    Dim. l: 142 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #520

    Een uit drie delen opgebouwd Chinees meubel van zwartgelakt hout en versierd met personages van piëtra dura. Rug gedeeltelijk verwijderd voor televisie.

    Meuble chinois en trois parties en bois noirci, décoré de personnages en pierre dure. Partie du dossier enlevé pour télévision.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #628

    Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.

    Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.
    No longer available
    Dim. b: 148 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #780

    Een verlengbare ovale tafel met getorste poten.

    Une table à rallonge ovale avec pieds cambrés.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #764

    Een sober eikenhouten bureau met twee laden en twee schuifbladen.

    Un bureau sobre en chêne à deux tiroirs et deux tablettes.
    No longer available
    Dim. b: 155 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #770

    Een houten dienblad op opklapbaar statief.

    Plateau de service en acajou sur support amovible.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #805

    Een lage boekenkast van gesculpteerd hout in Mechelse renaissancestijl met centraal een paneeldeurtje en een lade. We voegen er een kleine credenza in dezelfde stijl aan toe.

    Bibliothèque basse en bois sculpté de style Renaissance malinoise. Une porte pleine centrale et un tiroir. Nous ajoutons une petite crédence dans le même style.
    No longer available
    Dim. 97 x 266 x 38 cm & 106 x 79 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #595
    Gasparucci Italo

    Een tafel van witgepatineerd bamboe met glazen blad en met zes bijpassende stoelen.

    Une table en bambou blanc patiné avec tablette en verre et six chaises accordées.
    No longer available
    Dim. 73 x 199 x 100 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #795

    Een paar eikenhouten stoelen in Régencestijl.

    Deux chaises en chêne style régence.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #173

    “De walvisvaarder”. Beeld van zamac.

    “Le baleinier”. Une statue en régule.
    No longer available
    Dim. H. 71 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #295

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en saffieren in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,35 ct et de marquise de saphir ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 4,20 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #400

    Een halssnoer van verschillende kleuren parels met zilveren slot.

    Collier en différents couleurs de perles. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 250
  • #290

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een grijze parel.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.
    No longer available
    Dim. 10,32 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #228

    Een stel smeedijzeren tuinmeubelen, wit gelakt. Vier stoelen en een vierkant tafeltje.

    Un ensemble de jardin en fer forgé, laqué blanc comprenant une table carré et quatre chaises.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #495

    Zes verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰ . Ter plaatse aangekocht 1986.

    Six différents colliers en”argent” 10‰. Acheté sur place en 1986.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #691
    Märklin

    Een lot van zes treinwagons voor spoortype HO. Modellen 4092 (2x), 4096, 4111, 4112G & 4225. Allen in originele doos.

    Un lot de six wagons pour rails de type HO. Modèles 4092 (x2), 4096, 4111, 4112G & 4225. Le tout dans son emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #365

    Een 18 karaats wit gouden ring “toi et moi” bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,88 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,90 ct.

    Bague en or blanc 18 ct de type “toi et moi” sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,88 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 1,90 ct.
    No longer available
    Dim. 10,91 g
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #352

    Een modern bestek van roestvrij edelstaal met vergulde details. Gemerkt 18/10. Compleet voor 12 personen en in een meubeltje met twee laden en op vier poten.

    Couvert moderne en acier inoxydable aux détails dorés. Marque 18/10. Complet pour 12 personnes et dans un petit meuble à deux tiroirs et sur quatre pieds.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #711
    Märklin

    Diesellocomotief model 3134 voor spoortype HO in originele doos.

    Une locomotive Diesel modèle 3134 pour rails de type HO, dans son emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #718

    Een netsuke van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van een wijze met staf.

    Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #6

    Piëdestal mahoniehout.

    Piédestal en acajou.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More