Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten bijzettafel in Louis Phlippestijl.

Een eikenhouten bijzettafel in Louis Phlippestijl meet voluutpoten.

Une table d'appoint en chêne, style Louis Philippe aux pieds volutes.
Dim. 90 x 60 cm
SKU: 1212170346.
Category: Meubel.
Auction day: 12 December 2017 19:00
Catalogue #346
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #384

    Een eikenhouten wandkapstok met zeven haken.

    Portemanteaux mural en chêne, sept crochets.
    No longer available
    Dim. b: 153 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #604

    Een eikenhouten eendeursvitrine met een uitsparing. Bovenaan versierd met een bloemenguirlande.

    Vitrine à une porte en chêne avec une niche. Le dessus décoré d’une guirlande de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #772

    Een apothekerskastje van zwartgelakt hout.

    Meuble de pharmacie en bois noirci.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #569

    Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.

    Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 208 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #600

    Een piëdestal van gefineerd hout met koperinlegwerk in de stijl van Boulle. Met marmeren blad.

    Un piédestal en bois de placage et incrusté de cuivre, dans le style de Boulle. Avec une tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 123 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #566

    Een tweedeursgarderobe van gefineerd hout, versierd met inlegwerk van fruithout en paarlemoer in de vorm van bloemen en vogels.

    Une garde robe en bois de placage à deux portes, décoration de bois incrusté et nacre en forme de fleurs et oiseaux.
    No longer available
    Dim. 184 x 143 x 50 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #396

    Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.

    Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. H. 81 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #756

    Een eikenhouten salontafel met een gecanneerd blad onder glas.

    Table de salon en chêne à tablette cannée sous verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #726

    Een krantenrekje in drie niveaus met getorste zuiltjes.

    Etagère à journaux à trois niveaux et aux colonnettes torsadées.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #765

    Paar antieke houten kerkstoelen met rieten zit.

    Paire de chaises d’église anciennes aux sièges canées.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #370

    Een reeks van vijf rustieke armstoelen.

    Suite de cinq fauteuils rustiques.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #666

    Een lage commode met twee kleine en een grote lade.

    Commode basse ouvrant à deux petits et un plus grand tiroir.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #386

    Een rustiek eikenhouten bijzettafeltje.

    Table d’appoint de type rustique en chêne.
    No longer available
    Dim. l: 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #206

    Een Georgian bureau van mahoniehoutfineer met twee maal drie laden aan de zijkant en drie laden in de gordel. Het blad bekleed met kalfsleder.

    Bureau Georgian double face en placage d’acajou ouvrant à deux fois trois tiroirs des deux côtés et de trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette.
    No longer available
    Dim. 137 x 75 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #379

    Een rond eikenhouten tafeltje op driehoekige poot. Het blad met drie klapblaadjes.

    Petite table ronde en chêne sur tripode. Tablette à trois abattants.
    No longer available
    Dim. Ø: 75 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #330

    Vintage salontafeltje uit teak met omkeerbaar blad.

    Table de salon vintage en bois de teck à tablette réversible.
    No longer available
    Dim. H: 32,5 cm . 70,5 x 70,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #599

    Een piëdestal van gefineerd hout met koperinlegwerk in de stijl van Boulle. Met marmeren blad.

    Piédestal en bois de placage aux incrustations de cuivre jaune dans le goût de Boulle. Tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 123 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #586

    Een Engels bureau met drie laden in de gordel en een kalfslederen blad.

    Bureau anglais ouvrant à trois tiroirs en ceinture, tablette recouverte de vachette.
    No longer available
    Dim. b: 158 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #415

    Een hangkastje met twee deurtjes en een lade. Een maîtrisemeubeltje uit de XIXe eeuw.

    Petit meuble à suspendre ouvrant à deux portes et un tiroir. Meuble de maîtrise du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 39 x 33 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #820

    Een grenenhouten nachtkastje met een deur onder en lade.

    Une table de nuit en pin avec une porte et un tiroir.
    No longer available
    Dim. 86 x 37 x 45 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #779

    Een eikenhouten wijnrekje voor negen flessen.

    Etagère à bouteilles en chêne. Place pour neuf bouteilles.
    No longer available
    Dim. b: 61 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #425

    Een mahoniehouten armstoel met gecanneleerde poten.

    Fauteuil en acajou aux pieds cannelés.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #389

    Een speeltafel van gefineerd mahoniehout met vouwblad.

    Table à jeux en placage d’acajou. Tablette abattante.
    No longer available
    Dim. b: 81 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #380

    Een sobere kapstok met vier Delftse tegels.

    Portemanteaux sobre décoré de quatre carreaux de Delft.
    No longer available
    Dim. b: 74 cm
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #712

    “Winterlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Vue hivernale". Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #144
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Hoevezicht in de lente”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue printanière sur une fermette". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 64 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #127

    Een groep van meerkleurig Saksisch porselein met voorstelling van vier kaartspelers. Onderaan gemerkt.

    Un groupe en porcelaine de Saxe représentant quatre joueurs de cartes. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #241

    “L’été” & “L’hiver”. Twee damesbustes van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkels.

    "L'été" & "L'hiver". Deux bustes féminins en régule sur socles en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #758

    Een porseleinen koffieservies, versierd met een handgeschilderd decor en vergulde randen, bestaande uit een koffiepot, een kom, een suikerpot, een melkkannetje, tien kopjes en twaalf schoteltjes.

    Un service à café en porcelaine, décor peint à la main doré, comprenant une cafetière, un plat, un pot à sucre, un pot à lait, dix tasses et douze soucoupes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #317
    Val St. Lambert

    Twee verschillende vazen van geslepen groen en kleurloos kristal.

    Deux vases différents en cristal taillé vert et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #627

    Een gesculpteerde tand met fijn uitgewerkt dorpszicht met personages. Op houten sokkel. Chinees werk.

    Une défense sculptée représentant des personnages dans un village. sur socle en bois. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #776

    Een eikenhouten bijzettafeltje in Regencestijl met tussenblad.

    Guéridon en chêne de style Régence à tablette d’entretoise.
    No longer available
    Dim. H: 76cm B: 60cm D: 38cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #65
    Gamet

    “Damesportret”. Een miniatuur van zilver als hanger beschildering op glas en bezet met markasiet. Gesigneerd.

    “Portrait de dame”. Miniature en argent en pendentif. Peinte sur verre et entourée de marcassite. Signée.
    No longer available
    Dim. 5 x 3,5 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #609

    Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.

    Lustre vénitien à 6 lumières et aux fleurs en verre soufflé.
    No longer available
    Dim. l: 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #560

    Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.

    Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #73

    Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.

    Vase en pâte de verre polychrome dans le style de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 65 / 75
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More