#138
Een paar cassolettes van geaderd marmer met verguld bronzen monturen.
Paire de cassolettes en marbre veiné et montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#579
“Dorpsstraat met kerk op de achtergrond”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
"Rue du village avec l'église en arrière-plan". Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#309
Een messingen beddenpan met gedraaide steel en gedreven deksel.
#257
Een wandelstok met verrekijker.
#510M. mes Coche Bruxelles
#122Boeije
“Boerderij interieur” Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Intérieur de ferme » Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#286
Lampenvoet met wassen sierstuk.
#11
Een Madonna met kind van Brussels porselein. Onder stolp.
#36
Een kleine eikenhouten kofferbank.
#491
Een modern bronzen kunstwerk. Gemonogrameerd.
Une œuvre d'art moderne en bronze. Monogrammée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#411
“Smeekbede.” Aardewerken sculptuur op marmeren sokkel.
"Supplication." Sculpture en faïence sur socle en marbre.No longer availableDim. h 21 cm, L 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#308Val Saint Lambert
Een designvaas van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Ontwerp Guido Bon.
Un vase design en cristal incolore. Marqué en bas. Conception Guido Bon.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80