Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten brievenkoffertje met messingen handvaten.

Een eikenhouten brievenkoffertje met messingen handvaten.

Porte-lettres en chêne avec poignées en laiton.
Dim. 21 x 46 x 28 cm
SKU: 3008220689.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #689
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #125

    Een reeks van vier meerkleurig porseleinen soldaten: - 1815 Officer, 1st Life Guard Regiment. - 1822 Officer, 3rd Guards Regiment - 1825 Officer, Coldstream Guards - 1825 Sgt. Major, Coldstream Guards.

    Une suite de quatre soldats en porcelaine polychrome : - 1815 Officier, 1st Life Guard Regiment. - 1822 Officier, 3rd Guards Regiment. - 1825 Officier, Coldstream Guards.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #486

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.

    Un tapis en laine chinois noué à la main.
    No longer available
    Dim. 335 x 244 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #223

    Een paar dekselvaasjes van kobaltblauw porselein, versierd met handgeschilderde decors en vergulde motieven. Eén dekselknopje beschadigd.

    Paire de vases à couvercles en porcelaine bleu cobalt, ornés de décors peints à la main et de motifs dorés. Un bouton du couvercle endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #28

    Een gepatineerd gietijzeren waterspuwer in de vorm in een vis. Belle Epoque.

    Une gargouille en fonte patinée en forme de poisson. Belle Epoque.
    No longer available
    Dim. l: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #350

    Een groot lot fantasiejuwelen: waaronder: parelhalssnoeren, vergulde kettingen, halssnoeren van hout en halssnoeren van halfedelstenen, armbanden en oorbellen en broches.

    Un grand lot de bijoux fantaisie : dont : colliers de perles, colliers plaqué or, colliers en bois et pierres semi-précieuses, bracelets et boucles d'oreilles et broches.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #249
    Willy Vandersteen

    “De Vliegende Aap”. Suske en Wiske, rode reeks. Eerste uitgave 1948. Goede staat, kleefband op de rug, nummertje op de kaft.

    "De Vliegende Aap”. Suske en Wiske, série rouge. Edition originale 1948. Bon état, dos adhésif au dos, numéro sur la couverture.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #652

    “Vrouwentorso”. Een biscuit beeldje.

    « Torse de femme ». Une figurine en biscuit.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #61
    Meissen

    “Amor met een gevleugeld hart”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    « Amour au cœur ailé ». Figurine de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #302

    Een lot van twaalf antieke kleurloos glazen apothekerspotten.

    Lot de douze pots d'apothicaire anciens en verre incolore.
    No longer available
    Dim. H:20cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #258

    Een bajonet met koperen handvat en een schede van leder.

    Une baïonnette avec un manche en cuivre et un fourreau en cuir.
    No longer available
    Dim. l: 62 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #211

    Twee stuks Boheems kristal, bestaande uit een fraai uitgewerkte schaal met decor van gele draken in gesatineerde cartouches en een geslepen vaas met amberkleurig bloemendecor en dito voet.

    Deux pièces en cristal de Bohême, composées d'une vasque joliment détaillée à décor de dragons jaunes dans des cartouches satinés et d'un vase taillé à décor floral et base couleur ambre.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #501

    Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van bloemenvazen e.a. Onderaan gemerkt.

    Une paire de grands vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de vases fleuris et autres Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More