Other lots in this auction
-
#584William Raymond DommersenPeriod: 1850 - 1927“Zicht op Amersfoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee scheurtjes in het doek.
"Vue d'Amersfoort". Huile sur toile. Signé. Deux déchirures dans la toile.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#336Een bijzetmeubeltje met een deurtje en een lade.
Meuble d'appoint avec une porte et un tiroir.No longer availableDim. 92 x 36 x 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#118Een grote en vier kleinere zilveren schotels met gegraveerde decors. 800‰. 1156 g en 1489 g.
Un grand et quatre petits plats en argent à décors gravés. 800‰. 1156 g et 1489 g.No longer availableDim. Ø: 34 & 20 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#486Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 335 x 244 cmEstimate: € 60 / 100 -
#51Volkstedt“Kinderen op een wipplank”. Een groepje van meerkleurig porselein. Gemerkt.
"Enfants sur une balançoire". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#33SitzendorfEen porseleinen groepje van een meisje en een musicerende jongen met een geit. Onderaan gemerkt.
Un groupe en porcelaine d'une fille et d'un garçon faisant de la musique, avec une chèvre. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#537“Jachthond met fazant”. Een bronzen beeldje.
"Chien de chasse au faisan". Une statuette en bronze.No longer availableDim. 20,5 x 7 x 13 cmEstimate: € 10 / 140 -
#154“Personages in een landschap”. Olieverf op paneel. Antwerpse school toegeschreven aan Jan van Penne (1640-1710). Te restaureren.
"Personnages dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Ecole anversoise attribuée à Jan van Penne (1640-1710). A restaurer.No longer availableDim. 23 x 37 cmEstimate: € 300 / 500 -
#678Een klaroen en een autoklaxon van geel koper.
Un clairon et un klaxon de voiture en laiton.No longer availableDim. H:27&33cmEstimate: € 50 / 80 -
#7Een lot brons, bestaande uit vier verschillende belletjes en een Franse asbak/ vide-poche van rond 1918 met opschrift “Un vrai Poilu, notre 75 en action”.
Lot de bronze, composé de quatre cloches différentes et d'un cendrier/vide-poche français d'environ 1918 avec l'inscription "Un vrai Poilu, notre 75 en action".No longer availableDim. 7 - 12,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#272“Betere opbrengst” Een decoratieve heruitgave van een reclame-affiche voor Vitafort Gauverit.
« Betere opbrengst» Une réédition décorative d'une affiche publicitaire pour Vitafort Gauverit.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#412“Abstract landschap”. Een papiercollage”. Draagt handtekening.
"Paysage abstrait". Un collage de papier. Porte une signature.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 150 / 200

