Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten buffet met drie deuren en drie laden. XIXe eeuw.

Een eikenhouten buffet met drie deuren en drie laden. XIXe eeuw.

Un buffet en chêne à trois portes et à trois tiroirs. XIXème siècle.
Dim. 210 x 95 x 53 cm
SKU: 2708190219.
Categories: Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #219
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #710

    Een verlengbare ovale tafel met tapse poten.

    Une table ovale allongeable à pieds gainés.
    No longer available
    Dim. 110 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #652

    Een Victoriaanse commode met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad. Blad gerestaureerd.

    Commode victorienne ouvrant à deux grands et à deux petits tiroirs et à tablette en marbre noir. Tablette réparée.
    No longer available
    Dim. 92 x 135 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #171

    Een mahoniehouten klapsecretaire in Louis-Philippestijl met twee laden onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad bovenaan. XIXde eeuw.

    Secrétaire droit en acajou, ouvrant à deux portes en dessous de l’abattant, le dessus à un tiroir en doucine et à tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 154 x 105 x 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #742

    Een bijzetmeubeltje in twee niveaus met open zijkanten en rug.

    Un meuble à deux niveaux, côtés ouverts.
    No longer available
    Dim. b: 51 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #237

    Een tweedeursvitrine met twee tapse pootjes vooraan en versierd met ingelegde biesjes.

    Vitrine à deux portes sur pieds toupies et décorée de filets incrustés.
    No longer available
    Dim. 194 x 130 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #700

    Een mahoniehouten kaptafeltje op tapse poten met drie laden in het front en bovenaan twee opbergvakken onder klapbladen naast een opklapbare spiegel. Spiegel opnieuw te monteren.

    Une petite table de coiffure sur pieds gainés à trois tiroirs dans le front et deux rangements sous les tablettes rabattables à côté d’un miroir rabattable. Miroir à remonter.
    No longer available
    Dim. 75 x 87 x 47 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #222

    “Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.

    ”Tours et cavaliers dans un paysage romantique”. Huile sur toile. Restaurations.
    No longer available
    Dim. 51 x 65 cm
    Estimate: € 260 / 360
  • #732

    Drie gefineerde gigognetafeltjes met een ingelegd stermotief in het blad.

    Trois tables gigognes en bois de placage, motif d’étoile incrusté dans la tablette.
    No longer available
    Dim. b: 28 - 44 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #252
    Frans Van Damme
    Period: 1858 - 1925

    “Geitjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘81.

    “Petites chèvres”. Huile sur toile. Signée et datée ‘81.
    No longer available
    Dim. 36 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #684

    Een oude ligbank met verstelbaar hoofdeinde, bekleed met groen fluweel met rode Arabische motieven.

    Chaise longue ancienne à tête réglable, recouverte de velours vert aux motifs arabes en rouge.
    No longer available
    Dim. l: 165 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #176

    Een gebeeldhouwd eikenhouten bureau met opzet in neogotische stijl. Onderaan drie laden en twee deuren, in het opzet een deurtje en twee laden. We voegen er een gebeeldhouwde stoel in barokke stijl aan toe.

    Bureau en chêne de style gothique. Le bas à trois tiroirs en ceinture et à deux portes. Le dessus à deux tiroirs et une petite porte. Nous ajoutons une chaise en chêne sculpté dans le même genre.
    No longer available
    Dim. 140 x 142 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #651

    Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.

    Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.
    No longer available
    Dim. Ø: 115 cm h: 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #668

    Een paar gefineerde buffetten met twee paneeldeuren onder twee laden en met wit marmeren blad.

    Paire de buffets en bois de placage ouvrant à deux portes aux panneau sous deux tiroirs et avec tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. 97 x 112 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #628

    Een gefineerde commode met een zwart marmeren blad en met drie laden, versierd met ingelegde messingen biesjes. XIXe eeuw.

    Commode en bois de placage et à tablette en marbre noir, ouvrant à trois tiroirs et décorée de filets de laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 88 x 130 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #725

    Een houten rekje in vier niveaus met onderaan vier kleine laden.

    Une étagère en bois à quatre niveaux et quatre tiroirs en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 111 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #638

    Een sober tweeledig eikenhouten buffet met onderaan twee paneeldeuren en twee laden en twee paneeldeuren in het opzet. XIXe eeuw.

    buffet sobre à deux corps en chêne, le bas à deux portes pleines et à deux tiroirs en ceinture, le haut à deux portes pleines. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 215 x 152 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #739

    Een opklapbare bridgetafel met vilten speelblad.

    Un table de Bridge, tablette en feutre.
    No longer available
    Dim. 71 x 78 x 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #722

    Twee kleine Engelse bijzettafeltjes, waarbij een rond met twee laden en een kalfslederen blad en een rechthoekig met twee klapbladen aan de zijkanten en één lade in de gordel.

    Deux petites tables anglaises, dont une ronde à deux tiroirs et tablette en vachette et une rectangulaire à deux tablettes rabattables sur les côtés et un tiroir dans la ceinture.
    No longer available
    Dim. b: 72 Ø: 50 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #654

    Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout.

    Une armoire à deux portes en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. h 140 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #590

    Een sobere eikenhouten dekenkist.

    Coffre sobre en chêne.
    No longer available
    Dim. 80 x 130 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #613

    Een gefineerde commode in transitionstijl met vier laden en een marmeren blad en met inlegwerk op de stijlen.

    Commode en bois de placage de style transition ouvrant à quatre tiroirs et à tablette en marbre. Montants incrustés.
    No longer available
    Dim. 103 x 75 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #581

    Een hoge eikenhouten vitrinekast met twee paneeldeurtjes onder de glazen deur.

    Vitrine haute en chêne ouvrant à une porte vitrée au dessus de deux petite portes à panneaux.
    No longer available
    Dim. 215 x 65 x 32 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #636

    Een roodgelakt buffetkastje met twee laden en twee deuren, versierd met Chinese decors.

    Un petit buffet laqué rouge à deux tiroirs et deux portes, décoration de scènes chinoises.
    No longer available
    Dim. 95 x 110 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #612

    “Pastoraal landschap met een naaiende herderin en een slapende herder met hun hond bij hun kudde”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Zonder signatuur.

    “Paysage pastorale avec une bergère cousante et un berger dormant avec leur chien et leur troupeau. Huile sur panneau. XIXe siècle. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 43 x 68 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #136

    Een Vlaamse tweedeurs credenza van gebeeldhouwd eikenhout naar XVIIe eeuws voorbeeld. XIXe eeuw.

    Une crédence flamande en chêne sculpté d’après le XVIIème siècle. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 150 x 40 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #630

    “Vrouw bij een fontein in de vorm van Bacchus”. Een marmeren tuinbeeld.

    ”Femme et fontaine sous forme de Bacchus”. Une statue de jardin en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 157 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #869
    Goudie International ‘Peter Townsend’

    Een set van negen golfclubs in lederen tas.

    Suite de neuf clubs de golf dans un sac en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #35

    Een 18 karaats geel goud gegraveerde fotohanger.

    Un pendentif à photographie en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 11,45 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #720

    Twee gefineerde kastjes op tapse poten, waarbij één met een lade en twee paneeldeurtjes en het ander met een opbergvak onder het klapblad bovenaan en met onderaan een lade.

    Deux petites armoires en bois de placage à pieds gainés, dont une avec un tiroir et deux portes à moulures, l’autre avec un rangement en dessous du dessus rabattable et un tiroir en dessous.
    No longer available
    Dim. b: 45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #486

    Een lot karpetjes, bestaande uit een Mori bidkleedje, een handgeknoopt Oosters karpet met slijtage en een machinaal geknoopt Belgisch karpet

    Un lot de carpettes, comprenant un tapis de prière Mori, une carpette d’Orient nouée main et une carpette belge nouée mécaniquement.
    No longer available
    Dim. 145 x 97 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #462

    “Badhuis”. Japanse houtsnede.

    ”Bains publics”. Une gravure japonaise.
    No longer available
    Dim. 14 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #768

    “Danseres”. Art deco beeldje van gegoten glas.

    ”Danseuse”. une statue Art Déco en verre coulé.
    No longer available
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #281

    15 boeken. Le Chevalier de Propiac. “Les Curiosités Universelles faisant suite aux Merveilles du Monde contenant les plus beaux ouvrages de la nature et des hommes...”. 2 delen. In-12. Ed. Alexis Eymery, Paris 1823. “Journal des dames et des demoiselles. Edition belge. Année 1853”. Ed. Bruylant-Christophe, Bruxelles. En 13 andere.

    15 livres. Le Chevalier de Propiac. “Les Curiosités Universelles faisant suite aux Merveilles du Monde contenant les plus beaux ouvrages de la nature et des hommes...”. 2 parties. In-12. Ed. Alexis Eymery, Paris 1823. “Journal des dames et des demoiselles. Edition belge. Année 1853”. Ed. Bruylant-Christophe, Bruxelles. Et 13 autres.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #567

    Twee reisaltaartjes van gebeeldhouwd hout. Chinees werk.

    Deux autels de voyage en bois sculpté. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #48
    S.T. Dupont, Paris

    Twee aanstekers van verguld metaal en zwarte lak. Gemerkt, verschillende afmetingen. We voegen er een vergulde aansteker van het Merk Flaminaire France aan toe.

    Deux briquets en métal argenté et laque noir. Avec marque, de tailles différentes. Nous ajoutons un briquet de la marque Flaminaire France.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #749

    Een wandplaquette/fotokader van cloisonné op rood koper met vogels op een bloeiende struik in het decor.

    Une plaquette/cadre à photos en cloisonné sur cuivre rouge, décor d’oiseaux sur arbuste en floraison.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More