Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten buffet met twee kleine naast twee grote paneeldeuren.

Een eikenhouten buffet met twee kleine naast twee grote paneeldeuren.

Un buffet en chêne à grandes portes et deux petites portes à côté de ceux-ci.
Dim. 114 x 258 x 65 cm
SKU: 2111170158.
Category: Meubel.
Auction day: 21 November 2017 19:00
Catalogue #158
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #307

    Een Chinese tweedeurskast van zwartgelakt hout met een meerkleurig en verguld decor. Binnenin eveneens gedecoreerd en met glazen legplankje.

    Une armoire Chinoise à deux portes en bois laqué noir et décor polychrome doré. L'intérieur est également décoré et comprends une étagère en verre.
    No longer available
    Dim. 135 x 100 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #176

    Een klein kabinet van palissander- en ebbenhout met diverse laden, gefineerd met rood schildpad. XVIIe eeuw. Op bijpassende XIXe eeuwse consoletafel. Kleine letsels.

    Un petit cabinet en palissandre et ébène avec divers tiroirs et finitions en tortue rouge. XVIIième siècle. Sur sa console assortie. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. 42 x 69 x 32 cm (kabinet)
    Estimate: € 500 / 800
  • #415

    Een wandconsole in Lodewijk XVI-stijl van grijs- en goudgepatineerd hout met een grijs marmeren blad. XIXe eeuw.

    Console de style Louis XVI en bois patiné gris et or à tablette en marbre gris. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #84

    Een mahoniehouten kaarttafeltje met vier tapse poten en een klapblad.

    Table à jeux en acajou sur quatre pieds gaines dont deux amovibles et à tablette pliante.
    No longer available
    Dim. 73 x 82 x 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #215

    Een eikenhouten tweedeurskast.

    Armoire à deux portes en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #213

    Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gedraaide poten.

    Une table ovale à rallonges en noyer et aux pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. b: 140 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #220

    Een tweeledige geloogd olmenhouten vitrine met onderaan twee paneeldeuren en twee laden.

    Vitrine à deux corps en orme clair. Le bas ouvrant à deux portes pleines et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 253 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #173

    Een Louis Philippe tweedeursgarderobe.

    Une garde-robe à deux portes, style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 207 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #356

    Een notenhouten salontafel in Régencestijl met geaccoleerd blad.

    Table de salon en noyer de style Régence. Tablette en accolade.
    No longer available
    Dim. Ø: 73 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #316

    Een paar mahoniehouten stoelen, bovenaan versierd met uitgestoken bloemen en bekleed met beige fluweel.

    Paire de chaises en acajou recouvertes de velours beige. Le dessus décoré de fleurs sculptés.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #245

    Een tweeledige Italiaanse vitrine van beigegepatineerd en gepolychromeerd hout met onderaan twee laden.

    Une vitrine italienne en deux parties, en bois patinné polychrome, avec deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 191 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #106

    Een eikenhouten kastje met vier deuren en twee laden.

    Une armoire en chêne à quatre portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 150 x 119 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #116

    Een eikenhouten lancierskast met twee laden onder de deuren.

    Une armoire de lancier en chêne avec deux tiroirs en dessous des portes.
    No longer available
    Dim. h: 220 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #296

    Een tweeledig eikenhouten hoekmeubeltje in neogotische stijl met opschrift “Ora et labora”.

    Encoignure en chêne à deux corps de style gothique et inscrit “Ora et Labora”.
    No longer available
    Dim. h: 177 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #235

    Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Régencestijl, bekleed met tapisserie.

    Fauteuil en chêne sculpté de style Régence à couverture en tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #76

    Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.

    Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #208

    Een lage trapeziumvormige vitrinekast. Tijdperk art deco.

    Vitrine basse trapézoïde d’époque art déco.
    No longer available
    Dim. b:110 x 141 x 32 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #250

    Een eikenhouten kast met twee deuren naast een opening met legplanken.

    Une armoire en chêne avec étagères et deux portes.
    No longer available
    Dim. b: 156 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #222

    Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden in doucine.

    Un buffet en chêne à deux portes en dessous des tiroirs, en doucine.
    No longer available
    Dim. b: 146 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #363

    Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.

    Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. H. 81 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #295

    Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gecanneleerde poten.

    Table ovale à allonges en chêne. Pieds cannelés.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #86

    Een sobere eikenhouten wieg. XIXe eeuw.

    Berceau sobre en chêne. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 93 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #418

    Een wandkapstok met ovale spiegel en zeven haken.

    Porte manteau mural à miroir ovale et sept crochets.
    No longer available
    Dim. b: 130 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #187

    Een grote eikenhouten koffer. XIXe eeuw.

    Grand coffre en chêne. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 146 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #277

    Een Engelse mahoniehouten spiegel met getorste zuilen circa 1860.

    Miroir en acajou orné de deux colonnettes torsadées. Travail anglais vers 1860.
    No longer available
    Dim. h 140 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #269

    Een spiegel van meerkleurig Saksisch porselein, versierd met engelen en bloemen in hoogreliëf

    Un miroir en porcelaine saxe polychrome, décoré d'anges et fleurs en haut-relief.
    No longer available
    Dim. 75 x 51 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #200

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale gele topaas van ± 10 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 1 ct. et une topaze jaune de +- 10 ct.
    No longer available
    Dim. 9,14 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #256

    Een verlengbare tafel met balustervormige poten.

    Table à allonges et aux pieds balustres.
    No longer available
    Dim. H. 71 x 112 x 102 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #306
    J. B. Everaert à Bruxelles

    Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #339

    Een paar modeprenten “La mode illustrée” en een muziekstuk “Festa Octobris.”

    Deux images de mode venant de "La mode illustrée " et une oeuvre musicale venant du "Festa Octobris".
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #252

    Een fraaie wisseltafel van deels gepolychromeerd eikenhout met een lade onderaan.

    Une table d'échange remarquable en chêne polychrome avec un tiroir en dessous.
    No longer available
    Dim. 100 x 82 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #237

    Een cachepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches op een fond van powder blue.

    Un cache-pot en porcelaine chinoise avec décor polychrome de personnages en cartouches sur un fond de bleu poudré.
    No longer available
    Dim. h: 33 Ø: 32 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #33

    Een lot van zeven borden van blauw-wit en meerkleurig aardewerk, waaronder Delft, Straatsburg en Rouen. XIXe en XXe eeuw.

    Un lot de sept assiettes en faïence blanche et bleue - Delft, Rouen et Strasbourg. XIXième siècle et XXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #389
    Edgard Heirman

    “Oogst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Récolte". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 29 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #304
    Kazak

    Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 187 x 105 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #364
    Yahyali

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Une carpette d’orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 138 x 87
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 21 november 2017

De veiling is volledig - 420 loten. De .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de Downloads pagina.

21 November 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More