Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren en twee laden. Tijdperk Lodewijk XV.

Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren en twee laden. Tijdperk Lodewijk XV.

Un buffet en chêne à deux portes avec moulures et deux tiroirs. Louis XV.
Dim. b: 153 cm
SKU: 1212170236.
Categories: Meubel, XVIIIe eeuw.
Auction day: 12 December 2017 19:00
Catalogue #236
Estimate: € 300 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #300

    “Windhonden”. Inkt op papier. Frankrijk, vroeg XVIIIe eeuw.

    “Lévriers”. Encre sur papier. France, début XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #370

    Een reeks van vijf rustieke armstoelen.

    Suite de cinq fauteuils rustiques.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #415

    Een hangkastje met twee deurtjes en een lade. Een maîtrisemeubeltje uit de XIXe eeuw.

    Petit meuble à suspendre ouvrant à deux portes et un tiroir. Meuble de maîtrise du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 39 x 33 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #566

    Een tweedeursgarderobe van gefineerd hout, versierd met inlegwerk van fruithout en paarlemoer in de vorm van bloemen en vogels.

    Une garde robe en bois de placage à deux portes, décoration de bois incrusté et nacre en forme de fleurs et oiseaux.
    No longer available
    Dim. 184 x 143 x 50 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #425

    Een mahoniehouten armstoel met gecanneleerde poten.

    Fauteuil en acajou aux pieds cannelés.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #586

    Een Engels bureau met drie laden in de gordel en een kalfslederen blad.

    Bureau anglais ouvrant à trois tiroirs en ceinture, tablette recouverte de vachette.
    No longer available
    Dim. b: 158 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #380

    Een sobere kapstok met vier Delftse tegels.

    Portemanteaux sobre décoré de quatre carreaux de Delft.
    No longer available
    Dim. b: 74 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #384

    Een eikenhouten wandkapstok met zeven haken.

    Portemanteaux mural en chêne, sept crochets.
    No longer available
    Dim. b: 153 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #756

    Een eikenhouten salontafel met een gecanneerd blad onder glas.

    Table de salon en chêne à tablette cannée sous verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #820

    Een grenenhouten nachtkastje met een deur onder en lade.

    Une table de nuit en pin avec une porte et un tiroir.
    No longer available
    Dim. 86 x 37 x 45 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #396

    Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.

    Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. H. 81 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #206

    Een Georgian bureau van mahoniehoutfineer met twee maal drie laden aan de zijkant en drie laden in de gordel. Het blad bekleed met kalfsleder.

    Bureau Georgian double face en placage d’acajou ouvrant à deux fois trois tiroirs des deux côtés et de trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette.
    No longer available
    Dim. 137 x 75 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #772

    Een apothekerskastje van zwartgelakt hout.

    Meuble de pharmacie en bois noirci.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #389

    Een speeltafel van gefineerd mahoniehout met vouwblad.

    Table à jeux en placage d’acajou. Tablette abattante.
    No longer available
    Dim. b: 81 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #765

    Paar antieke houten kerkstoelen met rieten zit.

    Paire de chaises d’église anciennes aux sièges canées.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #569

    Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.

    Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 208 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #779

    Een eikenhouten wijnrekje voor negen flessen.

    Etagère à bouteilles en chêne. Place pour neuf bouteilles.
    No longer available
    Dim. b: 61 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #604

    Een eikenhouten eendeursvitrine met een uitsparing. Bovenaan versierd met een bloemenguirlande.

    Vitrine à une porte en chêne avec une niche. Le dessus décoré d’une guirlande de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #726

    Een krantenrekje in drie niveaus met getorste zuiltjes.

    Etagère à journaux à trois niveaux et aux colonnettes torsadées.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #600

    Een piëdestal van gefineerd hout met koperinlegwerk in de stijl van Boulle. Met marmeren blad.

    Un piédestal en bois de placage et incrusté de cuivre, dans le style de Boulle. Avec une tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 123 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #666

    Een lage commode met twee kleine en een grote lade.

    Commode basse ouvrant à deux petits et un plus grand tiroir.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #386

    Een rustiek eikenhouten bijzettafeltje.

    Table d’appoint de type rustique en chêne.
    No longer available
    Dim. l: 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #330

    Vintage salontafeltje uit teak met omkeerbaar blad.

    Table de salon vintage en bois de teck à tablette réversible.
    No longer available
    Dim. H: 32,5 cm . 70,5 x 70,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #599

    Een piëdestal van gefineerd hout met koperinlegwerk in de stijl van Boulle. Met marmeren blad.

    Piédestal en bois de placage aux incrustations de cuivre jaune dans le goût de Boulle. Tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 123 cm
    Estimate: € 320 / 400

Other lots in this auction

  • #659

    “De Schreeuw”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Schelbet (?)

    "Le cri". Huile sur toile. Porte une signature: Schelbet (?).
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #20

    Een lot van vier verschillende horloges van roestvrij staal.

    Lot de quatre montres différentes en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #580

    “Portrait de Madame la Comtesse de Barry”. Een beeld van steengoed met een bruingepatineerde koperen buitenlaag.

    “Portrait de Madame la Comtesse de Barry”. Sculpture en grès à patine cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #777
    Goebel

    Drie beeldjes van meerkleurig porselein in de vorm van drie meisjes met een mandje, waarbij twee dezelfde. Eentje beschadigd aan het haar.

    Trois statues en porcelaine polychrome représentant trois jeunes filles et un panier. Une porte des dégâts à la chevelure.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #555

    Een messingen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.

    Lustre en laiton à cinq bras, chaque fois à deux lumières.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #465

    Een hoogreliëf van plaaster naar de klassieke oudheid.

    Un relief en plâtre.
    No longer available
    Dim. l: 94 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #32

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #105

    Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,85 ct.

    Chaîne en or rose 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,85 ct.
    No longer available
    Dim. 3,88 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #816
    Maes

    “Het kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Le canal”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 38 x 48 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #4

    Een verzameling apothekerspotten. We voegen een porseleinen vijzel toe.

    Une collection de bouteilles de pharmacien. Divers formats. Nous ajoutons un mortier en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #658

    Paar houten meetkundige figuren.

    Deux figures géométriques en bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #379

    Een rond eikenhouten tafeltje op driehoekige poot. Het blad met drie klapblaadjes.

    Petite table ronde en chêne sur tripode. Tablette à trois abattants.
    No longer available
    Dim. Ø: 75 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More